Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#5617
Nekaj tekačic in tekačev TF se nas je udeležilo teka v Čatežu. Vreme je bilo pred štartom oblačno, potem pa se nas je usmililo sonce in bilo je kar lepo, a tudi vroče. Trije krogi, malce dolgočasno in glede na okroglo obletnico precej povprečna organizacija (jabolka in vroč čaj po tekmi). Nataša je dobila kolajno, jaz pa čepico Hervis na žrebanju, ker klobas niso delili :lol:
Po teku so se nekateri skopali v zaprtem delu term, ker zunanjega dela še niso odprli. Bilo pa je 800 SIT popusta na karto.

Nekaj slikc za arhiv
 Lučko
#5619
:D Virus TF napadel tudi dolenjsko, še bolj točno Čatežke toplice :shock: . Ime hudega virusa je: NatašaP, 3.mesto :D . Tudi ostali TF-ci (kljub manšini) smo kar "hudo motili mir " .
Vreme je bilo super za tek, udeležba okoli 135 tekmovalcev, proga ravninska nezahtevna, 3 krogi-3,30 km.
Kar je pa najbolj pomembno, virus TF je bil ta vikend uničujoč na vseh frontah SLO, prenesel se je celo v EU 8) 8) 8)
Uporabniški avatar
 miro
#5632
Še moj vtis.
Organizator si je privoščil hud spodrsljaj , ko na začetku ni poskrbel za prometno varnost, saj se je takoj po štartu na progi pokazal avto ki je povzročil tudi padec vsaj enega od udeležencev ter nekaj trkov v avto in med udeleženimi tekači , no v tretjem krogu pa je bilo že bolje.
Tekaško čast reševala Nataša P , ki je resnično hitra za "začetnika", zato ji iskreno čestitam.
Tudi jaz sem bil s svojim tekom kar zadovoljen.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5640
Uuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry
smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
smrk,smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk, smrk
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ah, ne mi tega delat !!!!!!!!!!!!
 Lučko
#5643
Ja Lojzek kva pa vekaš, na Slika pa lepo spančki. Bo jutr boljš. :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5644
Od danes naprej je prostor v mojem "kostnu" zazijal, in sploh ne vem kako ga zopet zapolniti. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Sem mislil, da mi tega ne bo nikdar uspelo, a mi je - nepreklicno. Moja nova pridobitev, moje oh in sploh NOVE copatke so se UMAZALE. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Travme na katere lahko računam bodo, po vsej verjetnosti začele kazati znake šele kasneje, narvoza, srd, razočaranje, jeza, preklinjanje, turoba, depresije,...., pa so že, oz. še vedno "na delu". :evil: :evil: :evil: :evil:
Hvala ker ste tudi mojo novo pridobitev sprejeli v vaš velecenjeni klub amortiziranih in umazanih obuval. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Krst pa je minil v lužah, ki jih je g Trontelj poslal, da bi mi povzročil..... - ah, saj nima smisla !!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

V globoki žalosti vas obveščam, da bodo moje aktivnosti do nadaljnega malce zastale. Prosim, da izkažete sočutje in mi po potrebi postojite ob strani. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Se zahvaljujem vnaprej !

2x LP
Uporabniški avatar
 bojanu
#5678
Pa kaj se nisi šel kopat v supergah :idea: V topli vodi na masažnih šobah se spucajo same :wink:
Uporabniški avatar
 sbojan
#5685
Lep tek, posebej zadnji krog, ko smo se že navadili na avtomobile ter je posijalo sonce. Najbolj pa zato, ker je žena medtem ko sem tekel, v vrtnariji 100 m od cilja nabavila palargonije - torej bo ta teden 1 uro časa več za... :)

P.S. Gledal se delne rezultate na strani http://www.drustvo-rtp-marathon-nm.si/ in videl, da že tretjič letos (po Sežani in Gabrovki) v koloni Klub pri meni ni napisan Tekaški forum, čeprav ga vztrajno pišem na prijavnice. A se to še komu dogaja ?
Uporabniški avatar
 bojanu
#5694
Obstaja neka podatkovna baza, ki jo uporabljajo na tekmah. Bo Ero kaj več povedal, ker Pia tud ni zadovoljna (pa Tanja, ...........) :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA