Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 ton
#93993
Tistga, ki mi je sunu Barcelona top, bom že našel, ste bili pa tekačice in tekači prava milina za usmerjat.
Uporabniški avatar
 milkec
#93995
Kot takozvani vodja redarjev se iskreno zahvaljujem vsem, ki ste pomagali hitre in malo manj hitre usmerjati v pravo smer!

Verjamem, da bi vsi raje tekli, zato je vaše usmerjanje vredno še večje zahvale! HVALA
 revolution
#93999
Ja prav luštno je bilo :D Hvala vsem, ki ste skrbeli za brezhibno organizacijo. Hvala tudi Anji, ki me je proti koncu drugega kroga prepričala, da sva naredili še enega skupaj :D

Pa še nekaj mojih slik iz teka: Olimpijski tek Ljubljana Tivoli 14.6.2007

Lp
Irena
Uporabniški avatar
 pajo
#94000
Sva se z boljšo polovico udeležila teka in se še sigurno še vidimo. Vprašanje: ž. majica za tek brez rokavov kakšen namig kako pride lahko do nje? Hvala.
LP
Uporabniški avatar
 dannae
#94006
TANJAO napisal/-a:Ob 22 sem še v Pira Mi da skočila, pa vas ni bilo več tam- bila sem tak malo žalostna. Zakaj je dekle žalostno?
TanjaO


Tanja, tudi jaz sem po BV-ni službeni obveznosti, ki naj bi se končala okoli 19h, okoli 22h pricapljala tja. No, bi vsaj midve lahko kakšen pirček spili :roll:

Res mi je žal, da nisem mogla prit pomagat, al pa vsaj na tek. Berem in vidim, da je dobra energija spet špricala.

Staša, Logatec bom morala pa tudi spustit, ker že dopustujem. Upam, da bo še kakšna priložnost.

Ero, majčka bo še na toplem v Berlingu, kaj? :--(

Lepo se imejte!
D
Uporabniški avatar
 izi71
#94011
Tale tek je bil res fajn. Čisto sproščeno, hvala usmerjevalcem za spodbudo tudi za tiste, ki smo še bolj na izi.

Majčka TF je lepa in zgleda kvalitetna, škoda da nick ni napisan še spredaj. Sem mislil, da je bilo govora tudi o tem.

Se vidimo, lepo se imejte in veliko se smejte :D .

LP, iztok.
Uporabniški avatar
 Marko
#94024
Zdravo
Tokrat nisem tekel, ampak sem usmerjal tekače na progi. Kar veliko tekačev na prireditvi in tudi drugih rekreativcev, ki je teklo po tivoliju.
Mislim da je bila organizacije teka super, kaj šele redarji na progi, saj smo imeli odličnega šefa :)
Na slikah se žal nisem najdel, prepozno prispel do začetka žrebanja, a nič zato.
Kljub temu dobil knjigo, nagrade so dobili vsi, tako da ima vsak nekaj za spomin.

Lp :D

p.s. prevzel dres, velikost sem zadel v nulo, in tudi kvaliteta je odlična :D
Uporabniški avatar
 Manika
#94032
Super je bilo! Po Tivoliju je itak vedno luštno teč. Sploh pa v družbi Šiškarc in Fotra :-). Je bil tak pravi pogovorni tek. Pa usmerjevalci ste bili tudi krasni. Ste nas tako fajn spodbujali :-).

Bravo Ero in ekipa! :clap:
 ton
#94033
Pismu, kolegi 'redarji', toliko pohval za tako preprost posel... bi mi malce profesionalizirali to dejavnost, ko nam gre takole dobro?
Uporabniški avatar
 june
#94045
...tudi jaz sem pomagala v "prijavni službi", se strinjam, da drugič ne bom več tečnarila, da se nikamor ne premakne... ja bilo pa prijetno vzdušje in majčke TF so enkratne :D
Uporabniški avatar
 ero
#94047
najprej zahvala prostovoljcem - draga dekleta in dragi fantje, zelo ste se izkazali! brez vas ne bi šlo!

ton, sori za izginulo majico :cry:

punce na prijavnici, upam, da mi ne zamerite, ker sem vas porinil v najbolj zahtevno delo. verjamem, da vam je tista urica in pol prijav zelo hitro minila :)

hvala tudi vsem vam, ki ste se teka udeležili. predvsem zaradi vas je bilo včerajšnje popoldne zelo lepo in prijetno.

hvala še vsem fotografom in fotografinjam. ali dovolite, da vaše fotke zberem in arhiviram na CD?

ni kaj, vidimo se prihodnji teden v Logatcu :D

ps: majice? mislite, da so dobre majice ali dresi ali oboje? :wink: trudimo se za vas!
 nana
#94048
Super so dresi in majice. Torej oboje! :)

lp
 tinci
#94051
zivjo.

ero, tam na prijavnicah je ura in pol res hitro minila, mogoce se moramo samo me naslednjic malo bolje organizirati, pa bo vse v redu.

majice pa so res prav lustne.

lpt. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA