Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 damjan10
#96619
Lep pozdrav!
Z deklico, mamo in očetom smo premagali 400m višinske razlike in srečno prispeli na Bazo 20.

Tekli smo po 31*C.

Vode je bilo dovolj. Pohvale drustvu marathon, graje organizatorju K2M. Drustvo marathon je hitro objavilo rezultate.

Redarji so predčasno spuščali osebne avtomobile med tekmo, tako da so ovirali tekmovalce. Napovedovalec je pomešal kategorije, nepravilno je prebral priimke, ...
Pogrešali smo žrebanja nagrad, zavlačevanje podelitve medalj.

Za neslednje leto priporočam štart vsaj ob 9h.

Vseeno se vidimo naslednje leto!
 usmiljeni_brat
#96689
Organizatorji so popravili prav vse napake, ki so jih storili lani in si zato zaslužijo velike pohvale. Zagotovili so dve okrepčevalnici, in neomejeno količino vode in energijskega napitka na cilju. Pripravili so dve vrsti malice eno mesno in eno vegetarijansko. Sam sem si privoščil klobaso, ki je bila izvrstna. Odšel sem takoj, ko sem pojedel, tako, da ne morem komentirati kasnejših dogodkov, lahko samo še enkrat pohvalim napredek ki so go storili.
S svojim tekom sem izredno zadovoljen, saj sem lanski čas popravil za neverjetnih 11 minut in prehitel nekaj tekačev, ki jih nisem še nikoli. Posledica je bila najvišja uvrstitev v kategoriji doslej.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA