Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#6126
Pia pravi, da moram hitro napisati:

danes smo se izkazali tudi moški, saj smo skupaj z našimi dekleti osvojili največji pokal na teku - tistega za najbolj množično ekipo :!:

poleg tega se domov vračamo še z dvema: Helena Žigon kot najstarejša udeleženka in Tanja kot najboljša v svoji kategoriji - bravo punce in bravo vsi, ki smo danes tekli v Senožečah :)

hja, se bojim, da rabimo klubsko sobo. ideje?
Uporabniški avatar
 bojanu
#6129
Čestitava posameznicam in posameznikom ter celotni ekipi TF :D :D
Uporabniški avatar
 ero
#6130
hvala :)

v dokaz je tu fotka - tihožitje z dresom in pokali:

Slika

še ena - stopničke:

Slika
z leve: Veselko (organizator), direktor LIVa, najmlajša, najstarejša, najstarejši, najmlajši, na stopničkah: druga ekipa (Tržačani), prva ekipa (TF), tretja ekipa po številčnosti (Sežana)

za dobro mero pa še tri gracije:

Slika
Uporabniški avatar
 gregorb
#6133
Čestitke vsem ki ste tekli in bravo za pokale! :lol:

Tudi sam sem imel namen priti a je zal povecana temperatura :oops: najmanjsega clana preprecila mojo udelezbo.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#6134
Vse cestitke :!: Se posebej kar se stevilcnosti tice :!:
 Lučko
#6138
:D :D :D Bravooooo ekipa TF, bravoooo gosp. Helena, bravo Tanja :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Čestitkam se pridružuje tudi Tjaša :D :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6142
Čestitke za vse, tudi z moje strani. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Spet ženske "trgajo", da se kar kadi ( a nisem nekaj takega napovedal že po Cooperju ). Čeprav smo nekateri manjkali ( argumentirano ), vidim, vas je bilo še vedno preveč za ostale - le kaj še bo, ko "uletimo" še ostali. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Koliko pa vas je sploh bilo ob ekipni zmagi ? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Se vidimo

2xLP
Uporabniški avatar
 matjaz
#6143
:D :D :D bravooooooo!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 miro
#6144
Iskrene čestitke !!
Miro
Ps: Iz nas še nekaj bo !
Koliko ekip pa bomo imeli na trojkah?
 dragons
#6148
Preživeli smo lep sončen dan v Senožečah, veter pa nas je opozarjal da nismo pozabili da smo na Primorskem.
Proga ,ki ti vseh 12,5km ne dovoli da bi počival.Idealna trasa za trening trojk.Osebno mi je zelo pomagal profil proge ,ki ga je lansko leto naredil Ero.Družba kot vedno izvrstna.Pokal smo dostojno proslavili.Če bi Ero pokazal skupinsko sliko s pokali in zelenim ozadjem , bi verjetno že v ponedeljek Turenšek postal generalni sponzor foruma.
Še ena anekdota.Eden od udeležencev je vprašal "Od kod je Tekaški forum"?Ko mu je Ero povedal "Iz Slovenije " , je človek gledal ko da bi padli z lune.
 Lučko
#6157
:D :D Drugič jim reč, da smo otroc od ET-ija, pa da nas NASA financira :shock: :wink:
 dragons
#6213
Ero,Tini !
Zgodovinske slike zmagovalne ekipe TF pa ni. :cry:
Uporabniški avatar
 ero
#6216
dragons napisal/-a:Zgodovinske slike zmagovalne ekipe TF pa ni. :cry:


bo, nč bat :) za začetek sem objavil le gornje tri. vse skupaj pa bom zložil v galerijo danes zvečer, ko pridemo domov. saj veš, prazniki in te stvari...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA