Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 mijagirl
#6307
se ga je kdo udeležil?? jaz sem se ga in v kategoriji starejših deklic dosegla 1. mesto (vem, težim, ampak morm se mal pohvalt, ane :wink: ) mimogrede, odvijal se je včeraj (27.4.)
 mojA
#6317
Bravo Mija! Ne poznam tega teka. Katere letnike pa zajema kategorija starejših deklic, pa kakšen čas si imela in seveda dolžina teka. In kje pravzaprav je ta Tabor?
 mijagirl
#6345
hvala :wink: to je tabor pri šentjurju (se mi zdi :wink: ). v kategorijo starejših deklet pa spadajo stare od 12-15. tekle smo na 600m, kar je najkrajša pot. hehe..pol na koncu so tisti multi stari tekli na 5 km. lol! že vsi sivi pa to.... :lol: :lol:
 mijagirl
#6346
časa pa niso merili :evil:
Uporabniški avatar
 Staša
#6348
Ja bravo Mija. Hmm, a kar je nad 15, je sivo? Ti moram kar povedat, da sem jaz svoj prvi sivi las dobila pri 23ih in sicer takrat, ko sem v eni osnovni šoli nadomeščala in učila 2 meseca poredne učence :evil:

Zdaj imam že vsaj 100 sivih las. Še dobro, da obstajajo barve za lase.

Ampak sem bila dobra tršica... :)
 mijagirl
#6350
ne,ne.. nism mislla tk. sej so bile še tudi druge kategorije, pa to. sam tam, ko so bili t.i. veterani so bli pa že res skor vsi sivi :wink:
Uporabniški avatar
 dusan
#6382
mijagirl napisal/-a:hvala :wink: to je tabor pri šentjurju (se mi zdi :wink: ).


mijagirl, to pa ne bo držalo. Šentjur je ljudsko ime za Tabor (včasih Sv.Jurij). Drugače je Tabor novonastala občina (nekdaj Žalec).
 mojA
#6398
Tvoja kategorija bi bila moja starejša hči Nina - 13 let. Na zadnji tekmi na šesto metrov je tekla 2min 3 sek kar se mi zdi blazno hitro. Fino bi bilo, če bi lahko kje dobila rezultate. Bom malo pobrskala, mogoče mi bo pa uspelo. Kaj pa za naprej planiraš? Greš še na kakšno tekmo? Nina se ti z veseljem pridruži. Sicer raje teče daljše teke, če pa ni drugega, pa tudi krajše. Ti drugič še sama kaj napiše !!
 mijagirl
#6484
ja pol pa tk, no :wink:

jz sm mela zadnjič 1min 59s. to sicer ni ne vem kak rezultat, vendar pozimi nism velik "laufala" in sm mela že velikrat bolšiga. od kod pa je ta nina? jz velikokrat tečem v velenju na tekmah. res se lahko kdaj zmenima, pa se dobima :)
 mojA
#6493
Živjo! Piše ti Nina. :D Koliko si pa stara? Ali treniraš atletiko? Jaz jo v Ljubljani na Massu. Udeležujem se mitingov in kakšnega teka. Letos sem tekla v Sežani 8 km, in upam, da se bom lahko udeležila še kakšnega. Lansko leto sem tekla v Mokronogu 500 mt in bila tretja. Tekla sem še lani na trojkah s šolo in Lj maratonu 2800 m. Letos upam, da se tudi teh tekov udeležim, pa še kakšnega zdraven. Prideš tudi ti? :roll:

Pa še nekaj: tvoj rezultat je super - kakšen pa je najboljši :?:
 mijagirl
#6494
hy, Nina :) stara sem 12 (6. junija bom 13) ne, atletike ne treniram, ker v bližini niti ni možnosti :cry: drugač pa ponavadi sodelujem na tekmah, ki jih prirejajo šole tu okrog... al pa na stadionu v velenju. moj najboljši rezultat na 600 je bil 1min 49s. kaj pa tvoj???

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA