Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Nataša
#6747
joj sam še neki...

Matjaaaažž, kok sem se smejala k sem vidla tvoje fotke!!! kako to delaš, s kerim programom??

super.
pa greš kdaj gledat kakšne risanke v kino, tko je blo reševanje malega nema, te to zanima? sam vprašam.
Uporabniški avatar
 Fotr
#6749
Nataša napisal/-a:Fotr, kako pa ti veš da sem jest Nta? :?: matr, ti si tko k un menih, k sem ga zanč gledala v enem fajn filmu Pomlad, poletje, jesen, zima al tko nekak...k se je z mislimi prestavljal pa misli bral pa skratka cele čirečare je obvladal...a si ti en tistih? 8)


Ne, ne Ntka moja, samo v rubriko "kontaktni podatki članov foruma" sem pogledal! :shock: :D
 Nataša
#6756
:idea: :idea: :idea: :idea:

to je pa nekak tko k da dnar skriješ pred vlomilci pol ga pa sam ne najdeš :cry:

LP

Nta :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#6760
Nataša napisal/-a:...Nta :D


Kako pa to izgovoriš? :?: :shock: S polglasnikom spredaj, pred N ali med N in T. Ali pa počakaj, boš v živo povedala! :D V Šmarjeških Toplicah! :D :D Kakor hočeš! :) Al pa kar povej! :shock: Samo polglasnika se tukaj ne da napisati! :cry: Al se pa da, bom probal! Ne, ne da se, samo kvadratek se je napisal! (ə) No, kar povej! :shock: :D
 Nataša
#6761
cela zmeda! brez polglasnika! izgovori se k tist k smo mel v šoli - n-ta potenca!

v Šmarješke toplice ne grem. greš v Radence? bom tam zvočno uprizorila :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#6763
Nataša napisal/-a:...brez polglasnika! izgovori se k tist k smo mel v šoli - n-ta potenca!

Ajaaa, ampak kaj ima tukaj opraviti potenca? :shock: :D

Nataša napisal/-a:...v Šmarješke toplice ne grem. greš v Radence? bom tam zvočno uprizorila :D


Ne, v Radencih me ne bo, če ne pa v Bevkah. Imaš dovolj časa za trening. :wink: Vadi pred ogledalom, da bo izgovorjava razumljiva! Saj veš, potenca! :cry:
 Nataša
#6764
potenca nima nič s TISTO potenco, ampak je to neka matematka, ne me vprašat ker znam sam seštevat, odštevat, delit na pol, množit na pol.
:cry: :cry:
Uporabniški avatar
 Fotr
#6765
Nataša napisal/-a:...je to neka matematka, ne me vprašat ker znam sam seštevat, odštevat, delit na pol, množit na pol. :cry: :cry:


Če znaš množit na pol, potem obvladaš višjo matematiko, :evil: jaz znam samo delit na pol! :wink: Ne zamert, :wink: ker to stvar tako potenciram! :shock: :D :D
 Lučko
#6767
Nataša +/-/:/x Fotr
A sta bla vidva tkole pr matematk:Slika.

Če bla vidva pr matematk (kot jz npr.) tkole:Slika
bi pol tud x/: znala:Slika
 dpop
#6768
Glumičič te pa lepo pozdravlja in sprašuje, če je tist k ti je naredu u redu al bo treba kej popravljat...


Natasa... si pa cisto mimo udarila... mene je Mengele sestavil...
a nisi vidla kako lepe modre okice imam... jawohl :twisted: :twisted:

hvala za pesmco, še dobr da mam veze v palomi pa mi redno dostavljajo robčke.


Za tisto pesmico bi mogli dostavit kaksno rolco papirja... :lol:

LP Darko

P.S. Moje pesmi, moje s(r)anje... remake :lol:
 Lučko
#6769
:shock: Ero, zakva ni tuki opcije "izbriši sporočilo" (X).
Nazadnje spremenil Lučko, dne 05 Maj 2004, 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
 dpop
#6770
Nataša napisal/-a:Matjaaaažž, kok sem se smejala k sem vidla tvoje fotke!!! kako to delaš, s kerim programom??


Natasa... samo ugibam.... ampak po oje je PhotoShop ali pa PaintShop
ali pa bilo kateri program za obdelavo slik... samo reci, pa se tvojo
sliko spedenamo... samo jih ne znam u galerijo dat :cry:

tako da se potem samo jest lahko smejim... :wink: :wink:

LP Darko

P.S. ampak take lepote kot je tvoja se ne da iznakaziti z nobenim programom... mati narava se je pa res izkazala (ali pa si se dvakrat
v vrsto postavila) :wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#6775
5rca napisal/-a:MATJAZ :P
si se pa grozn spremenil, od našega zadnjega srečanja :shock: :shock: zrasu si u nos :roll: pa tko lepe velke modre očke maš :oops: :lol: :oops: :lol:


hja, leta, leta :D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#6776
Nataša napisal/-a:joj sam še neki...

Matjaaaažž, kok sem se smejala k sem vidla tvoje fotke!!! kako to delaš, s kerim programom??

super.
pa greš kdaj gledat kakšne risanke v kino, tko je blo reševanje malega nema, te to zanima? sam vprašam.


brez risank mi ziveti ni, doma pravijo da mi gre na otrocje, ampak se ne dam. Drugace pa to delam v Photoshopu-7, in to mi je tudi sluzba, no vsaj delno.
 Nataša
#6792
dpop napisal/-a:

Natasa... si pa cisto mimo udarila... mene je Mengele sestavil...
a nisi vidla kako lepe modre okice imam... jawohl :twisted: :twisted:


Ahaaaa, brazilski deček si ti, ja res nisem vidla tvojih okic, ker si jih uspešno skrival pod kapo, špegli, burko, čelado al karkol si že mel na glavi.

dpop napisal/-a:P.S. ampak take lepote kot je tvoja se ne da iznakaziti z nobenim programom... mati narava se je pa res izkazala (ali pa si se dvakrat v vrsto postavila) :wink:


...in potem svizec zavije čokolado v foooliiiijoooo....

:lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA