Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 dpop
#6595
Fotr je napisal/a:
Fotr 15. v svoji kategoriji, dosegel svoj prvi cilj manj kot 6 minut za km


ja... fotr je prebil magicno mejo in podrl svoj osebni rekord
se je pa pri tem posluzil "preverjenega trika" starih mackov teka
uporabil je zajcka (tekac ki diktira tempo... pol pa odpizdi s proge...
da ne bo kdo mislu da fotr na teke kaksne "zajklje" vozi s seboj)
zajcek mu je diktiral tempo do 4 km... pol je pa fotr svoj ritem ujel
in suvereno pribrzel v cilj z rezultatom 41:02 (kar da 5:52 na km)

se enkrat... bravo fotr!!!!

LP Darko

P.S. kar se pa krav tice... po moje je bil tut kaksen bik vmes...
pa je bilo bolje cimprej mimo
Uporabniški avatar
 miro
#6602
Čestitke udeležencem !!
Jaz sem moral doma počivati zaradi močnega prehlada.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Fotr
#6603
dpop napisal/-a:ja... fotr je prebil magično mejo in podrl svoj osebni rekord se je pa pri tem poslužil "preverjenega trika" starih mačkov teka
uporabil je zajčka

Zajček se mi je kar sam pridružil in hvaležen sem mu za to! :) Spodaj je pa praktičen dokaz, da sva že na startu čvekala! :shock: :D

Slika
Uporabniški avatar
 Tjaša
#6605
dpop napisal/-a: ... pol je pa fotr svoj ritem ujel in suvereno pribrzel v cilj z rezultatom 41:02 (kar da 5:52 na km)


UVAU!!
Hoj, FOTR, ful sem ponosna nate, pa še prov n'č crknjen nisi zgledal. Zdej sem pa skor prepričana, da si imel pred ciljem pred seboj zajklo, :shock: zato pa je šlo tolk hitr. :D :D :D

Vsem forumovcem čestitke tako na Drenovem griču, Bovcu in Trstu :!:

P.S.
Oprosti dpop, ker te plonkam. :wink: Ampak moram povedat, da ste forumovci tudi z navijaške perspektive enkratni, ful face, vsi nasmejani, nič penasti in zaripli.
Uporabniški avatar
 tmp
#6611
simi napisal/-a:
pps: kera je bila tmp, zakaj se nisi predstavila?? :cry:


Jaz sem boljsa polovica dpop-a v bistvu sem na cilju ves cas zraven stala in se prav prijetno zabavala v druzbi forumovcov, ki ste super.

Predstavla se pa res nisem, sej nekateri me poznajo, drugi pa ne. Saj bodo se priloznosti. Mogoce ze v Radencih.
 Lučko
#6620
Hoj forumci, s poročilom se oglašam malce z zamudo. Vzrok za zamudo poročila je bila kar spodobna utrujenost, sonce in vročina sta (vsaj pri meni) opravila svoje, pa državo sm mogu brant...
Kaj naj povem, bilo je fajn, bolj fajn, super fajn… :lol: , družba TF enkratna, trikratna, stokratna… :lol: Vzdušje na Drenovem griču so nam popestrili »italijanski polmaratonci TF«: Tini, Sale in še eden (sorči, se te ne spomnim). Hvala vam fantje, dali ste nam energijo in pogon, zaradi vas sem tekel bolj motiviran :D . Navijat so pa prišli tudi ostali TF-ci: Matjaž, Filipid, Dpop :D . Poleg navijanja je vsak od njih opravil tudi dodatno delo: Matjaž kot naš »službeni« fotograf in public relation TF, za stike tako notranje kot zunanje je skrbel Filipid, Darko je vzdrževal tekaški tempo Fotru. Rezultat: Fotr se je spustil pod 6 min na km. BravoFotr, bravo oba :D :lol: ! V glavnem, vsi TF-ci obilno zaposleni.
Na novo sem spoznal, sicer »starega forumca« Odzadnjaka (super dečko si :wink: ), ki na samem tekmovanju pomete s konkurenco na 14 km, žal se nisem spoznal z Rafkom, ki prav tako pomede s konkurenco na 21 km. Tudi ostali »super forumci« so bili zopet zelo »klasični«: naša Simi zopet prva, gospa Helena zopet medalja, medalja za Stašo, TMP četrta…, noro, saj ne sledim več :D :lol: . Tudi ostali TF-ci smo imeli poleg tekmovanja delo, »krili« smo namreč hrbte »super forumcem« in kontrolirali tok dogajanj. Fotr je rekel, da mormo bit TF-ci Alfa in Omega vsakega tekmovanja. Saj veste ziher je ziher, de se neb kej zgodl :D .
Podobno »noro« vzdušje TF-ja se pokaže tudi pri podeljevanju medalj. Uradni napovedovalec je že vnaprej napovedal, da sledi medalja za tiste »ta najbolj glasne«, to je iz: TEKAŠKI FORUM 8) .
Prečudovita nedelja, prečudovito vzdušje, prečudoviti ljudje = TF 8) .
 dpop
#6624
ker ze forumovci pobiramo medalje v vseh kategorijah...
bi bilo pa potrebno malo razmisliti malo v smeri "podmladka"
tam je bil forum cisto brez predstavnikov...

tako da sva midva z mojo boljso, lepso, mocnejso, pametnejso...
(ce sem kej pozabu bo sama napisala, itak ma tazadnjo.... besedo)
sklenila da bi zacela na teke vozit najino "kategorija 193 in mlajsi"

superge ze ma (in to neke ful hude Adidas... boljse k ata :wink: )
starsa ima dost "nora"... tako da... mogoce ze v Bevkah, 22.maja
malo mora se potrenirat....
a je tri kart na teden 10k... pa dvakrat tedensko 30 min Fartlek... enkrat pa fitnes na trenazerjih prevec za 8 letno deklico????? :lol: :lol: :lol:

brez heca... ce jo bomo zmotivirali, pa bo mogoce kaksan uvrstitev

LP Darko

P.S. Long live the TF!!!
 Lučko
#6627
:shock: Darko, saj skrbimo za pomladek, a nisi vidu TF zmagovalca na 14 km, ki ima v rokah zmagovalni podmladek TF (Odzadnjak-glej sliko). :lol: :lol: :lol: :wink:
 Ursa
#6640
Čestitke vsem tudi od mene! Za podiranje osebnih in drugih rekordov 8) 8) 8)

Fotr: pišuka, si me že prehitel!! :D :D :D

Lep pozdrav,

Ursa
Uporabniški avatar
 matjaz
#6673
:D :D :D ce bo masinca delala, bodo danes vsev slike z Drenovga grica v moji galeriji, nekaj jih je ze. :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#6686
Tudi jaz imam kar nekaj slikc na 'lagerju'. Ce mi rata jih UL v roku kaksnega dneva oz. 24ur! :)

LpTini
Uporabniški avatar
 matjaz
#6688
:D :D :D no koncno mi je uspelo gor dati vse slike z grenovega grica :D :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#6702
Ursa napisal/-a:Fotr: pišuka, si me že prehitel!! :D :D :D


Dejmo, dejmo Urša, sedaj morava doseči še na 10 km manj kot 6 min/km, :shock: potem pa na 14 km, pa na 18 km, potem na 21 km itd... :D Potem pa na 7 km manj kot 5 min/km, pa na 10 km, in še na 21 km, potem pa... :shock: Kenijci nimajo šans, samo to ti rečem Urša! :cry:
Uporabniški avatar
 Fotr
#6703
matjaz napisal/-a::D :D :D no končno mi je uspelo gor dati vse slike z Drenovega Griča :D :D :D

Matjaž, pravi mojster si, do sedaj nisem vedel, da sem v resnici tako lep, :? :cry: :( :? :cry: kot na tvojih slikah. Tek je pa res poživilen, kot studenec mladosti. :D Ali pa name vpliva šopek brhkih mladenk okoli mene! :shock: :D :evil:
Uporabniški avatar
 Fotr
#6706
Tjaša napisal/-a:Hoj, FOTR, ful sem ponosna nate, pa še prov n'č crknjen nisi zgledal...

Crknjen res nisem bil, saj bi lahko odtekel še en krog, :shock: ampak, ko bi prišel na cilj, bi že vsi šli domov. :cry: :cry: Brzina nikoli ni bila moj adut, kar pa je v nekaterih primerih zelo koristno. :wink: Hvala Tjaša za vzpodbudo! :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA