Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 matjaz
#6981
:D :( :D :D :( :) :D Sam sicer nisem tekel, sem pa malo spremljal forumovce na 28 km, upam da nisem koga spregledal. Krasno vas je bilo videti, vsi ste bili dobri, ne vem pa kako ste koncali, ampak ne dvomim. Fantje, edino ena pripomba, dajte tanji drugic se kaksen rukzak, da ne bo tako norela. Slike z dela teka imate v moji galeriji. :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6982
Pozdrav!

AndrejaT je srecno prispela Iz Urha v Ljubljano. Moram po pravici povedat, da sem jo komaj lovil gor po blatnih hribih in dolinah. :-) Oranzni slon se ni zataknil v blatu in ni bilo treba traktorja. :-) Proga je bila pa tako ali tako za bogove. :D Skornji Bata do ramen so bili prava izbira. :-)
Dragi forumovci, lepo vas je bilo videti v zivo v akciji. Vsem zelim veliko uspehov in cim manj poskodb. Srecno!

lp, oranzni slon
 Odzadnjak
#6983
Hojla,
evo, ekipa COLOR - TEKAŠKI FORUM smo na 12 km v kategoriji moška trojka, MA člani rojeni 1985 - 1965, dosegli (neuradno) abs. 5 mesto s časom 46:56. Moram priznati, da sem bil daleč najšibkejši člen ekipe :oops: , saj sta boljša člana ekipe z lahkoto spremljala eden prvo :shock: in drugi tretjo ekipo :shock: .

Kljub vsemu sem zadovoljen s časom v blatnih razmerah in dejstu, da sem od Orel naprej tekel praktično ves čas sam v velikem vakuumu :evil: za četrto in pred šesto trojko. Da ne omenjam "g"-ja, ki me je ves čas teka zaradi nekaj dodatnih kil močneje vlekel proti težišču zemlje kot pred leti... :(

Start prireditve na Urhu je že pretesen za tako množično prireditev kljub različnim štartom in na tem bo gotovo treba nekaj narediti. Premik v dolino zardi klanca gotovo ni dober. Boljša rešitev bi bil "box" za boljše trojke :wink: , saj se vse preveč slabših izrazito rine v ospredje in pol crkuje že pred prvim klancem.

Nekaj forumašev sem bežno opazil že v cilju, dva pa sta dirjala po Wolfovi proti Zvezda parku v poskočnem kasu kot da nadaljujeta tek na trasi Lj. maratona... Bi rekel, da bi oba morala na 28km.
Uporabniški avatar
 gregorb
#6984
Matjaž fotke so super in tudi gel, ki si nam ga dal nam je hudo prav prišel.
:lol:
Dule in Boštjang sta bila po moji krivdi mokra, kajti če bi bil jaz sposoben držat njun tempo bi bila v cilju pred nalivom. :oops:
Fanata zrihtal sem vama brezplačen tuš! :wink:
No šalo na stran, med Orlami in Golovcem sem imel tako krizo, da že dolgo ne. Obema sotekačema iskreno hvala za spodbudo in potrplenje. :P
Bilo je super, ni mi žal in drugo leto grem spet! (če me bosta hotela Dule in Boštjanb v ekipo, drugač si bom pa pač moral poiskati kaksne bolj počasne tekače)
Uporabniški avatar
 jcerni
#6986
28 km smo čakali, da stečemo skozi ta rdeči slavolok zmage.
Slika

Pred štartom so nam bile všeč punce za štantom, po teku pa banane in pomaranče.
Slika

Tudi vikinška ladja z vikingi je pristala na obalah Ljubljanice.
Slika

Ali so to lanskoletni zmagovalci, da nosijo številko 1?
Slika
 dragons
#6987
Tek je bil povsem podrejen osebi ,ki me je pred štirimi leti spravila v superge tako da tekma ni imela tekmovalnega značaja.No ja no malček.Prijavljeni nismo bili pod TF vendar smo nosili uniforme TF in s tem izkazali pripadnost.
Hvala Tjaši in Nataši za bodrenje na zadnjem ovinku , ki nam je vlilo dodatno energijo in s tem pripomogli , da smo jo prisopihali 3 sek pred polno uro.
Čestitke vsem za dosežene rezultate.

Psi lajajo, karavana gre dalje .
Vidimo se v Radencih , Šmarjeških ali skupnem treningu.
Uporabniški avatar
 Dule
#6988
No pa smo skoz :wink: . Počutje po teku super, a gremo še enkrat? Ma smo se samo hecali. Najprej pošten počitek potem bomo pa spet tekli.
Ja vreme ga pa letos ornk biksa, lani je bilo takle čas že pošteno vroče.

Gregor ne bit skromen saj smo vsi trije bili zelo dobro usklajena trojka, tudi če bi tekel vsak zase bi bile razlike med nami mogoče 2-3 minute in nič več :D . To pa veš da je nič proti večnosti :wink: .

Čestitke tudi vsem našim forumovkam in forumovcem. Res smo super opazni, povsod sem srečal kakšnega našga :D .

Ja Matjaž nas pa kar razvaja :wink: . Komaj pridemo domov, pa so tu že slikce. Hvala.

Se vidmo na naslednjih tekih :D :P :P !
Uporabniški avatar
 Tuareg
#6989
Čestitke vsem! Sem postavil zasedo na Golovcu pri okrepčevalnici, pa
vas je bila večina že mimo, ko sem prispel gor, tko ste bili hitri.

Trojke sploh niso bile v mojem načrtu, cilj je bil tek po celotni
trasi PST v obratni smeri, kot smo jo tekli pred mesecem. Pa tudi iz te tekaške moke ni bilo kruha, je pa bila zato pohodniška potica v obliki peš marša v spremstvu simpatične ženske družbe.

Zdaj pa le prižgite pralne stroje, da bo še Henkel Zlatorog imel kaj
od prireditve.
Uporabniški avatar
 ero
#6990
bravo dekleta in fantje, vsi se bili odlični. še posebej seveda tisti, ki ste opravili z 28km progo - moje spoštovanje!

danes je bil res pravi užitek družiti se z vami, klepetati na Urhu pred startom, med tekom (no, tu sem bil jaz bolj priden :) ) in še posebej v cilju, ko kar nismo mogli iz ciljnega prostora. mogoče smo mi priklicali dež :wink:

vsi, ki ste tekli na 28km, ste itak dobili medalje, ki ste si jih prislužili - še enkrat bravo! čestitam pa Zarji, Vanji in Pii za četrto mesto med ženskimi trojkami na 12km in drugo v kategoriji.

naša trojka (Peter, LojzeP in jaz) je delovala zelo usklajeno in tako natančno, da smo v cilj prišli v točno eni uri :) rekel bi, da smo elegantno odtekli progo.

o analizi v Piramidi pa sploh ne bi govoril - izčrpna in temeljita kot vedno :twisted:

tako, profil dam gor kasneje. zdaj me Pia že kliče na kofi in siesto.

Matjaž, hvala za super fotke! svoje bom zložil gor po siesti...
Uporabniški avatar
 bojanu
#6992
Vreme nam je kar dobro služilo in odtekli smo en lep družaben tek (Jelka, Mojca in moja malenkost), ki smo ga nadgradili z obvezno analizo v Piramidi. Eni so pa tud mal pohiteli in zasedli tretje mesto med mešanimi trojkami na 28 km (Aleksander Močnik, Lapanja Marinka in Miklavčič Silvo).

PS Lepe fotke, Matjaž :D Pa še nekaj današnjih posnetkov, delo mojih mladih biond 8)

PSS čestitke seveda vsem
Nazadnje spremenil bojanu, dne 08 Maj 2004, 17:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6993
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

AndrejaT je srecno prispela Iz Urha v Ljubljano. Moram po pravici povedat, da sem jo komaj lovil gor po blatnih hribih in dolinah. :-) Oranzni slon se ni zataknil v blatu in ni bilo treba traktorja. :-) Proga je bila pa tako ali tako za bogove. :D Skornji Bata do ramen so bili prava izbira. :-)
Dragi forumovci, lepo vas je bilo videti v zivo v akciji. Vsem zelim veliko uspehov in cim manj poskodb. Srecno!

lp, oranzni slon


O slonček, vidim, da si že lepo doma za računalnikom, da si že opral superge in ornžno majico. Prijetno in solidarno sta me pripeljala do mojega najboljšega rezultata na teku trojk. Rada imam klance in kvalitetno blato (za potičke), na asfaltu pa me mine ves veselje. Ni več mehkobe, drsenja in cmokanja. No kljub temu sem z vajino pomočjo poletela proti cilju-to pomeni, da so bile noge 2 m za mano, zgolj zaradi aerodinamike.
Upam, da se vidimo še na kakšnem teku in veliko uspeha ti želim v Radencih.
 Lučko
#6994
:D Ej, 28 kilometraši. Dlake so mi šle pokonc, ko sem gledal vaše fotke :D (mal sm bil vm tud fouš :wink: ). Čestitam, čestitam, pa še enkrat čestitam :D .
Uporabniški avatar
 tini
#6997
Cestitke vsem forumuvim tekacem za opravljene dosezke tudi z moje strani! :)

Zaradi vremenskih razmer in blizajocih se tekaskih dogodkov sem sicer vzel tek z rahlo rezervo, a nima veze.

Se je bilo pa fajn druziti z vami, forumuvci - posebno po tekmi, v Piramidi.
(zaloge B vitamina so na broju :))) Zna se, forumovci smo najjaci!! :) :)

Cakajo nas Radenci, upam, da se bomo jih udelezili v cim vecjemm stevilu in pokazali kdo smo!!!
Jst tam startam (ce bo le volja na osebni rekord) in imam bigfrika za zajca :) :) :) :) :)

Lp iz soncnega Bezigrada

Tini
 Warp
#7000
Zivjo, najprej cestitam vsem k ste tekl na 28, 12 oz. bli na pohodu! Supr je blo. Mal blatn sicer, sam zato se tok bl zanimiu :) uuu, pa kok je blo fajn k si prsu vn z gozda na sonce, the best. Upam, da se kmal spet kj vidmo, do tkt pa uzivite

LP Warp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA