Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Lučko
#7031
Na strani Timing-a piše tole:"Neuradni rezultati bodo izobešeni na oglasni tabli v cilju. Uradni rezultati bodo objavljeni od ponedeljka 10.05.2004 na internet naslovu: http://www.slo-timing.com. :wink:
 Odzadnjak
#7032
Lučko napisal/-a:..Uradni rezultati bodo objavljeni od ponedeljka 10.05.2004 na internet naslovu: http://www.slo-timing.com. :wink:


Buuuuuuuuuuuuuu :twisted: :twisted: , ... da rabijo dva dni... buuuuuuuuuuuu :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7036
Ja Tjaša, takole je to.
Tako kot si se ti, se tudi drugi na začetku držijo bolj v ozadju, kar je lahko tudi dobro, da se "osebne" navijačice lahko bolj izkažejo ( glej poročilo iz Vipave ). 8) 8) 8) 8) 8) 8) Sicer 2/3 nista vedno prisotni, kot slišim pa bom imel "senco" že v Radencih. :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: Sicer pa, ko boste takole nič hudega sluteče "regljale" ob progi in čakale na svoje najdražje, malce poglejte v nebo, da nas ne bo preveč zalivalo. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

2x LP
Uporabniški avatar
 Filipid
#7038
Najprej bi vsem tekačem iz foruma čestital za dosežene rezultate :lol: . Letos so bili kar težki pogoji na progi od Urha naprej :P . Tudi startno mesto na Urhu ni več primerno glede na število tekačev :( in bi bilo smotrno start prestaviti na ravninski del ceste, po možnosti nekaj 100 metrov preden se gre v klanec :) . Govori pa se da tudi tisti tekači ki tečejo na teku trojk ne bodo več imeli zastonj maratona v jeseni :cry: . Če bo do tega prišlo potem tudi tekačev ne bo več toliko in bo dosedanje startno mesto dovolj veliko. Popolnoma se strinjam z Odzadnjakom glede objave rezultatov. Pri vsej današnji tehniki na sploh in tehniki ki jo uporablja Timing bi bili lahko neuradni rezultati objavljeni še isti dan :? . Zgleda da tek trojk ni tako pomembna prireditev kot pa maraton zato počakajo do ponedeljka ko pridejo v službo in jih potem objavijo. Bodo morali malo iti v šolo v Avstrijo kako se to dela.

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
 Nataša
#7040
Vsem forumovcem čestitam!!!!!! za tek po blatu in klanih in dežju, za solidarnost z ostalimi člani trojke, za nasmejane face, ki so tekle proti cilju, za dosežene čase in za promoviranje TF-ja :D :D

mislim, da sva s Tjašo res uspešno opravili navijaško in redarsko nalogo. še do konca sem zmrzvala pri magistratu in čakala na naše "deževnike", ki so tekli na 28 km. super ste bli, sploh Simi in Staša s svojim kavalirjem!!

vesela sem, da sem spoznala še Štajerke, kolegice iz foha :D , pa da smo preživeli tako fajn popoldne na analizi v Piramidi.

zdej pa se tudi jest že pripravljam za Radence. :!: :!:

Matjaž škoda da se nismo nč vidl. ampak tko je - eni na terenu, eni v ciljnem štabu. TJašine fotke so pa res dobre glede na to, da je pritiskala kar na slepo - zarad sonca se ni nč vidl.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7045
lojzeP napisal/-a:Ja Tjaša, takole je to.
Tako kot si se ti, se tudi drugi na začetku držijo bolj v ozadju, kar je lahko tudi dobro, da se "osebne" navijačice lahko bolj izkažejo ( glej poročilo iz Vipave ). 8) 8) 8) 8) 8) 8) Sicer 2/3 nista vedno prisotni, kot slišim pa bom imel "senco" že v Radencih. :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: Sicer pa, ko boste takole nič hudega sluteče "regljale" ob progi in čakale na svoje najdražje, malce poglejte v nebo, da nas ne bo preveč zalivalo. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

2x LP


Ha, ha LojzeP, da se jaz kdaj držim v bolj v ozadju, pa gotov ne drži. Že moja "pritlikavost" me je naučila veščin: če se me ne vidi, se me pa zanesljivo sliši!

Zdaj pa malo verbanle vojne tebi in dugim forumcem v poduk in v vednost vaših tetjin in četrnin in petin, ki jih držite stran od foruma!

Sem ugotovila, da sem v preteklih letih gotovo kaj zamudila. Od kar obstoja TF pa zvem marsikaj, čeprav me ni zraven :shock: :
- da ima LojzeP zelo aktivne oboževalke pred tekmo, dokler je še spočit,
- da ga Bajsi serje s Timom po Lepeni, brez Lidije,
- da na tekmah, ko me ni, spodbuja Lučkota lušten mlad deklič,
- da skor zgubi oči, ko opazuje Ukrainke in
- da me moj dedec sploh ne opazi in ne sliši, ko teče v trojkah z NatašoP, jaz pa takooooo navijam.

Ampak zdaj je konc svobode in veselja za forumovce. :evil: Dovolj razlogov imam, da bom odslej na vseh tekmah bodisi tekla ali navijala. :twisted: Saj bodo vaše punce našle tale post, pol pa ne boste imeli več samo sence, ampak nevihto! :evil: :twisted:

Ti kar lepo pripelji svoji dekleti na tekme, bomo skupaj navijale, morda pa bo še katero zgrabilo, da začne tečt. Bigfrik, isto velja zate in druge samotne jezdece na TF.
Uporabniški avatar
 gregorb
#7047
zdaj me Pia že kliče na kofi in siesto.

Matjaž, hvala za super fotke! svoje bom zložil gor po siesti...


Ero, ti si hujši od Špancev :? , tvoja sijesta traja že skor cel dan! :twisted:
Usmili se nas in nalož fotke! :roll: :wink:
 Lučko
#7069
Tek trojk je neverjetno doživetje, nekaj najlepšega pa je sam prihod v cilj, ko se trojka z rokami prime, se poveže, postane eno. No ta povezanost v eno, je pri »moji trojki« obstajala že od prvega skupnega dogovora, ne dvomim pa, da so se te močne povezave pojavile tudi pri ostalih trojkah.
Od prvega skupnega dogovora z NatašoP in Bigfrikom, smo si med sabo redno izmenjevali nič koliko informaciji, kako, koliko kdo trenira, bodrili drug drugega, se motivirali med sabo. Na mojih treningih je bila prisotna neverjetna motivacija, istočasno pa se v moji podzavesti prebudi tudi vprašanje: ali bom vse to zmogel? Ne mislim na vprašanje ali bom zmogel preteč teh 12 km, ampak kako tekaško (časovno) zadovoljiti moja dva partnerja. Kljub temu, da sem jima predlagal naj iščeta sebi primerno hitrega forumca, da bi bil jaz ponosen že na to, da bi bil za vsak slučaj njihova prva rezerva, sta vztrajala na meni. Bil sem neizmerno vesel in ponose nase, bil sem 1/3 Dream team TF.
Kljub predhodnem treningu in ogledu dela proge, sem se v začetku proge verjetno malo prenaglil, me je malo zaneslo. Tek sem začel malo prehitro, množica me je posrkala in me vzneseno ponesla na Orle. Tekel sem skoraj na max. mojega srčnega utripa, na max. svojih trenutnih moči. Danes ko razmišljam o teku sem prišel do zaključka, da individualno, na bilo kateri tekmi, za bilo kakšno nagrado, ne bi iztisnil toliko moči, kot sem jo včeraj za našo trojko. Res, danes se počutim zelo sproščeno in obenem ponosno, ker vem, da sem včeraj iz sebe dal tisto, kar je moja trojka realno pričakovala. Hvala Nataša, hvala Marko za potrpljenje, za vzpodbujanje med tekom. Drugo leto bo bolje, a ne Bigi :shock: :?:
PS
Še 364 dni :twisted: !
 Ursa
#7078
Jooooj kok sem vam fouš, ko vas takole berem. Z veeljem bi skakala po blatu, sam da bi doživela tole vzdušje :D Čestitke čisto vsem - tekačem in navijačem in se vidimo v Radencih.

Lp, Ursa
Uporabniški avatar
 ero
#7084
gregorb napisal/-a:Ero, ti si hujši od Špancev :? , tvoja sijesta traja že skor cel dan! :twisted:
Usmili se nas in nalož fotke! :roll: :wink:


:) ne boš verjel, šele zdaj sem prišel do računalnika. včeraj smo počivali za danes, saj se je Pia udeležila duatlona v Ribnici, jaz pa sem tudi tam pridno fotografiral.

fotk s trojk pa se mi je nabralo za 95,2 MB, tako da jih bom raje zapekel na CD in jutri v službi neposredno na strežnik zložil. bo precej hitreje...

še vprašanje fotografom, ki ste svoje fotke že dali na net - ali dovolite, da tudi vaša dela zapečem na CD? tako bi imeli na enem mestu zbrane fotke s trojk. ta CD bi potem lahko klonirali in delili dalje...
 Lučko
#7086
ero napisal/-a:ali dovolite, da tudi vaša dela zapečem na CD?

Seveda Ero, ti sam peč :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 gregorb
#7090
Čestitke Piji! :lol: Kako je bilo? :?:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#7091
Helou!
Tisto niso vikingi, ampak galski petelini oz. Asterixi.
V glavnem, ena od dveh francoskih ekip.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#7093
Helou!
V prvi vrsti, kot ponavadi, čestitke vsem forumovcem za dosežene in nedosežene rezultate.
Jest sem kot ponavadi tekel za naš ferajn: Speleo.net team 1 na 28km.
Bolezen, ki ji še danes ni videti konca je naredila svoje. Tam po Golovcu sem že pošteno lovil sapo, pred Gradaščico pa mi je zmanjkalo tudi v nogah, tako, da sem malo zahodil. K sreči smo se že na začetku zmenili za počasnejši tempo, kar se je na koncu izkazalo za zelo pravilno.
Na progi sem za Bežigradom srečal trojko Simi, Staša in ?, malo pred Potjo na Golovec pa smo prehiteli Mirča in kasneje Tanjo in Mirota.
Na cilju pa zelo prijazno bodrenje Nataše. Aja, dober del proge od Golovca do cilja nas je spremljal Yogo, ki je kakor sem ga razumel laufal v lastni režiji.
Na PST, malo za harfo nas je Matjaž uspel (upam, da saj še nisem obiskal galerije) ovekovečiti.
Če "izkalkuliram", 2:30 i kusur + dober žur!
Uporabniški avatar
 Staša
#7100
Jutro!

Še moji vtisi...
Tik po uspeli Sežani sem, ne da bi vedela, kje proga poteka, pogumno napisala v posredovalnico, da iščem trojko za 28km. Se mi zdi, da so me nekateri mal debelo gledali (hihi, Pia je v soboto celo rekla, da ni verjela,da bom pretekla), pa mi najprej ni bilo nič jasno, zakaj, ko pa sem enkrat prisostvovala debati o trasi, mi je postalo jasno... Naslednji dan sem spremenila moj "oglas" v posvetovalnici, da iščem trojko za 12km, ko me je isti dan čakal email od Luke, če že imam trojko za 28. Hja, to mi je dalo poguma, ampak trenirat več kot na 15 mi pa vmes ni uspelo.

Vmes sva "prepričala" še Simi in potem je prišla sobota. Pošteno me je bilo strah, ker sem vedela, da sta oba hitrejša in da bi tekla hitreje od svojih zmožnosti in bi se izčrpala prehitro. Pa tudi sama ne maram, da me kdo čaka...

In smo se znašli na štartu in potem je, se mi zdi, šlo kar samo... Malce sem se šparala in sta v glavnem klepetala Luka in Simi, ki sta nosila tudi vodo, trosila vice, in se sploh izkazala za zelo pozorna sotekača! Čeprav sem bila najšibkejši člen, pa nisem niti za trenutek dobila občutka, da nismo eno. Res enkratno in super in upam, da bomo ponovili. Da o bodrenju in pozornosti ostalih ne govorim! Matjaž je bil kot ena vila ob poti, ko se je prikazal in priskrbel bananin shake (gel) in vodo, pa še slikal je. Slikca je že na namizju monitorja. Pa Nataša (Tjašo sem spregledala), pa v cilju ostala druščina, Pia, Ero, LojzeP... Še nikoli nisem imela imela takega občutka pripadnosti enemu teamu, sploh ne športnemu, kakopak!

In posledice? Nič. Kot da se ni nič zgodilo. Prijetna utrujenost, kot po kakšnem vsakdanjem treningu. Pa hkrati ogromno - predvsem zadovoljstvo. In toliko pozitivnih občutkov v glavi, ki jih niti ne znam ubesediti!

Komaj čakam, da se spet vidimo!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA