Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Bajsi
#7258
Helou!
Slika

Al' ga je stegnula za sisu!! :twisted:
Ti, a pa ti je kej otrdela?!? Mislim, nipl!?:twisted: :D :twisted:
Uporabniški avatar
 matjaz
#7280
:D :D :D ma jok, to je moj vzpodbujevalec, ne pa nipl. So se pa baterije znucale. :D :D :D
Uporabniški avatar
 SimON
#7284
stasa napisal/-a:Hahaha,
pravkar sem prejela privatni klic mojega lučkota (z malo začetnico):

"Prosim?"
"Ej Staša, pa ti si tolk srečna, ko tečeš!"
"A?"
"Ja šel sem na računalnik, pa se mi odpre tale screen saver."
"A?"
"A si se sploh vidla? Lej se, no, vsa nasmejana, žareča, zadovoljna. Unadva tečeta normalno, ti pa čist v enem svojem svetu, nič te ne briga, roke ti grejo mal po svoje, pa kaj, sam da tečeš, pa si vsa srečna... Dej poglej se, no...:)"
"Aja..."
"No, OK, se vidiva. Čao!"

:?: :idea: :P :D :) 8) :lol: :roll:

Hmm, če je pa tolk luštn!



No, tale telefonski klic je seveda malo v prirejeni obliki in nekoliko sfriziran; sicer je vse res, tale srečen izraz na obrazu in podobno, samo mene je skrbela ta nenavadna zamaknjenost!
:shock: :D
lp
 Lučko
#7293
:D Dobrodošel mali "lučko" med TF, pozdravlja te veliki Lučko :wink: .
Uporabniški avatar
 Staša
#7294
Hmm, najprej ga registriram in me že takoj diskreditira... Tjaša, kako so šli hitrostni treningi okrog hiše zadnjič?
Uporabniški avatar
 gregorb
#7297
Pa sej te sam hval, kaj se pa pritožuješ!
:shock: :shock: :shock: :? :?

ps: Desci mormo včas tud sk stopt, če nam bodo babe dž naštimale!
Če je pa dež pa ne mormo trenirat!(no zdele bo pa padl po men...)
 Lučko
#7298
stasa napisal/-a:Hmm, najprej ga registriram in me že takoj diskreditira... Tjaša, kako so šli hitrostni treningi okrog hiše zadnjič?

Ti bom jz povedu :twisted: :
Najprej: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:
potem: ahahahahahahahahahahahahahhaha :shock:
mal kasnej: uhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuh :twisted:
prot konc: mhmhmhmhmhmmhhmhmhmhm :oops:
na konc: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#7301
:? Nimam nobene moči več. Me čaka še ustni zagovo ob pol štirih. Prosim veliiiko pozornosti, nežnsti, potrpljenja, uvidevnosti... da bom lepo zaključila pripravništvo.

PS: Tale vloga se potrdi s pozitivnim sklepom brez možnosti pritožbe
Uporabniški avatar
 matjaz
#7323
SimON napisal/-a:
stasa napisal/-a:Hahaha,
pravkar sem prejela privatni klic mojega lučkota (z malo začetnico):

"Prosim?"
"Ej Staša, pa ti si tolk srečna, ko tečeš!"
"A?"
"Ja šel sem na računalnik, pa se mi odpre tale screen saver."
"A?"
"A si se sploh vidla? Lej se, no, vsa nasmejana, žareča, zadovoljna. Unadva tečeta normalno, ti pa čist v enem svojem svetu, nič te ne briga, roke ti grejo mal po svoje, pa kaj, sam da tečeš, pa si vsa srečna... Dej poglej se, no...:)"
"Aja..."
"No, OK, se vidiva. Čao!"

:?: :idea: :P :D :) 8) :lol: :roll:

Hmm, če je pa tolk luštn!



No, tale telefonski klic je seveda malo v prirejeni obliki in nekoliko sfriziran; sicer je vse res, tale srečen izraz na obrazu in podobno, samo mene je skrbela ta nenavadna zamaknjenost!
:shock: :D
lp



:D :D :D hja simon, zenska se je zacela drogirat. sicer pa ce bi ti videl tiste galce, bi bil tudi zamaknjen. Ce se bo pa prevec drogirala, pa ves k Ruglu. dobrodosel SIMON.
Uporabniški avatar
 matjaz
#7324
SimON napisal/-a:
stasa napisal/-a:Hahaha,
pravkar sem prejela privatni klic mojega lučkota (z malo začetnico):

"Prosim?"
"Ej Staša, pa ti si tolk srečna, ko tečeš!"
"A?"
"Ja šel sem na računalnik, pa se mi odpre tale screen saver."
"A?"
"A si se sploh vidla? Lej se, no, vsa nasmejana, žareča, zadovoljna. Unadva tečeta normalno, ti pa čist v enem svojem svetu, nič te ne briga, roke ti grejo mal po svoje, pa kaj, sam da tečeš, pa si vsa srečna... Dej poglej se, no...:)"
"Aja..."
"No, OK, se vidiva. Čao!"

:?: :idea: :P :D :) 8) :lol: :roll:

Hmm, če je pa tolk luštn!



No, tale telefonski klic je seveda malo v prirejeni obliki in nekoliko sfriziran; sicer je vse res, tale srečen izraz na obrazu in podobno, samo mene je skrbela ta nenavadna zamaknjenost!
:shock: :D
lp



:D :D :D hja simon, zenska se je zacela drogirat. sicer pa ce bi ti videl tiste galce, bi bil tudi zamaknjen. Ce se bo pa prevec drogirala, pa ves k Ruglu. dobrodosel SIMON.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7341
stasa napisal/-a:Hmm, najprej ga registriram in me že takoj diskreditira... Tjaša, kako so šli hitrostni treningi okrog hiše zadnjič?


Od kar mi koleno škripa mamo pri nas intervale kot na tisti slikci z levi, sam da jst še z 1,6 na 2,20 narastem.

Sliš se pa tko k je Lučko napisov.
Uporabniški avatar
 gregorb
#7385
ero napisal/-a:
gregorb napisal/-a:Ero, ti si hujši od Špancev :? , tvoja sijesta traja že skor cel dan! :twisted:
Usmili se nas in nalož fotke! :roll: :wink:


:) ne boš verjel, šele zdaj sem prišel do računalnika. včeraj smo počivali za danes, saj se je Pia udeležila duatlona v Ribnici, jaz pa sem tudi tam pridno fotografiral.

fotk s trojk pa se mi je nabralo za 95,2 MB, tako da jih bom raje zapekel na CD in jutri v službi neposredno na strežnik zložil. bo precej hitreje...

še vprašanje fotografom, ki ste svoje fotke že dali na net - ali dovolite, da tudi vaša dela zapečem na CD? tako bi imeli na enem mestu zbrane fotke s trojk. ta CD bi potem lahko klonirali in delili dalje...


Tale strežnik je pa hudo počasen že ene par dni slikce gor nalaga! :hack:
Ubogi Ero je tolk naškljocal, da ga dva dni sploh ni nc bliz foruma, more slikce eno po eno na forum zložit.

Pa tud Pio pogresamo, nc ne napise kako je blo v Ribnici. Pa če je blo kej žlahtne kovine :?:
Uporabniški avatar
 ero
#7466
gregorb napisal/-a:Ubogi Ero je tolk naškljocal, da ga dva dni sploh ni nc bliz foruma, more slikce eno po eno na forum zložit.


ne boš verjel, nekateri delamo tudi druge stvari, ne le visimo na forumu :twisted:

OK, mojih fotk še ni gor. so pa zato zbrane fotke na CDju. takole:

Tjaša x13
Bojan x18
Matjaž x20
Ero x108 + filmček

skupaj 159 fotk in filmček, kar na CDju znese dobrih 100MB. imel ga bom s seboj v Radencih in najbolj zagreti ga bo lahko odnesel domov in si ga skopiral. CD ni zaključen, tako da lahko nanj dodamo še kako fotko...

če se kdo od vas z dovolj časa javi, da naredi par kopij, pa toliko bolje ...
Uporabniški avatar
 ero
#7469
gregorb napisal/-a:Pa tud Pio pogresamo, nc ne napise kako je blo v Ribnici. Pa če je blo kej žlahtne kovine :?:


Pia je bila absolutno peta, v svoji kategoriji pa četrta. super se je izkazala :!: Žal je imela na enem izmed obratov težave z verigo. po zlu je šla najmanj minuta :cry: rezultati so na straneh TK Ribnica
Uporabniški avatar
 gregorb
#7471
Bravo Pia, čestitke! :laola :clap:

Ero evo jest lahko kej razmnožim, sam grem zdele v tople kraje noge namakat v morje, tko, da pridem nazaj sele v ponedeljek. Je pa varjanta da se oglasim pri tebi v sluzbi in potem nakloniram neki cd-jev!
Da noum sam sinfu ampak tud kej naredu!
lp
Gregor
ps: Dobr tečte v Radencih!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA