Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Dule
#7037
Danes sem si ogledal tek v Kranju. Vidim, da ne mine več nobena tekaška prireditev v Sloveniji brez udeležbe Tekaškega foruma :wink: . Danes sem opazil Bigfrika, Lojzeta in Tuarega 8) .

Še slikca današnjega zmagovalca Romana Kejžarja, sicer še neuradno ker ne vem kako se je odrezal na doping kontroli :D :

Slika


Slikce naših in še nekaj drugih pa najdete v moji galeriji.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7050
Ej, Dule, da si me takole prehitel - se mi kar malo "fržmaga". :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sicer je bil tole en malo ležji tek -3 krogi po 1,8 km ( časovno ), sicer pa na progi en spust in jasno vzpon, ki nam je malce jemal sapo.Udeležba s strani TF že zgoraj omenjena, pa še novinec Marjan se je predstavil, in navijal seveda. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Konkurenca pa, kot bi bila to izbirna tekma za OI. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Očitno postajamo Gorenjci radodarni z nagradnim skladom, tako, da prihajajo tekmovalci od vsepovsod. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mati narava nas je tudi malce poškropila, tako, da smo doma manj vode porabili :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Prijetno in kratko

2x LP
Uporabniški avatar
 Tuareg
#7051
Hvala Duletu in Duletu mlajšemu za navijanje ob poti in za fotke, ki bodo
šle v zgodovino. Čestitke pa seveda soborcema LojzetuP in Bigfriku. :lol:

Borili smo se častno, ampak proti profesionalcem smo pač izgubili bitko.
Pa to sploh ni pomembno. TF je bil prisoten, to je najpomembnejše.

Gremo naprej v nove akcije.
Uporabniški avatar
 Fotr
#7060
lojzeP napisal/-a:Sicer je bil tole en malo ležji tek...


Oprosti Lojze, ampak ali tole pomeni lažji ali težji tek. :D :D Ali pa je to nov izraz za tek, ki ni ne lažji ne težji, ampak ležji. :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7064
Ejga Fotko, a sta vidva z Lučkotom kej u žlahti, ker sta tko pikolovska ??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


2x LP
Uporabniški avatar
 Fotr
#7065
lojzeP napisal/-a:...Ejga Fotko, a sta vidva z Lučkotom kej u žlahti, ker sta tko pikolovska ???...

Ejga, Lojze, samo tole bi rad izvedel: Ko si napisal ležja proga, ali si se zmotil tako, :shock: 8) da si zamenjal T z L in pomeni težja proga, ali si zamenjal A z E in pomeni lažja proga? :shock: Ležja je lahko lažja ali težja, kakor če bi napisal tažja proga, ki je tudi lahko lažja ali težja. :shock: Prosim te, Lojze, povej mi, ali je proga lažja ali težja, :?: kajti če je lažja :shock: se je bom drugo leto udeležil, če pa je težja, :? pa ne. :D :D Če pa proga ni ne težka ne lahka, potem je prav, da si uvedel nov izraz za lažje-težjo progo, to je ležja proga. Zakaj pa potem nisi napisal, da je proga tažja, ki tudi pomeni težje-lažja proga, ampak si moral napisati, da je proga ležja?? :D :D :D :D :D Me prav zanima! :D :D :D :D, ali si se zmotil ali si nalašč napisal ležja? :D :D :D :D Če pa pomeni ležja proga, da je lažje-težja, bi pa lahko napisal tudi ležje-tažja proga, ali pa bi za tažjo progo veljalo, da je tažje-ležja! Lojze, prosim, razloži mi!
:shock: :shock: :D :D :D :D :shock: :shock:
 Lučko
#7066
:D Lojze tole je pa domača naloga :twisted: . Predlagam ti, da Fotrovo igro besed dobro "preučiš" :idea:, odgovori pa raje čez par dni :shock: :lol: :wink:
PS
S Fotrom in s tabo sm pa tud mal u žlaht :shock: : sm TF-jevc :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7070
Spet se je v praksi pokazal star izrek, da imajo nekateri čisto preveč časa. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Se strinjam, da je bila tisto moja administrativna napaka, ki pa, kot izgleda, simpatično odkriva naše skrite talente ( roko na srce se je napaka - nanamerna - zgodila na nahvaležnem mestu ).
Gledano v celoti, se kaj podobnega zgodi nemalokrat ( upam, da to ne bo odprlo nove teme na forumu ), pa ni bilo še nikoli tako velike debate. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

V glavnem pa takole: za rahlo bolje pripravljene lahkoatlete je bila proga primerno težka, za priložnostne tekače pa bi menil, da v bistvu niti ni bila tako zelo lahka. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sicer pa me zadeva spominja na štos o zanositvi najlepše mladenke na vasi. Ko je bil jasno o tem povprašan njen polovičnik, je tip mirno odgovoril, da on pa že ni imel prstov vmes, oz. takole po domače - "cagov" fant ni še nikoli pri punci ležal. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ravno zato ste vsi dobrodošli na ocenitev kranjskega kroga, tako, da se bo hitro vedelo kako ravna je proga. Samo lepo prosim, ne me spraševat, če je morda revna. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Že drvimo novim uspehom naproti


2x LP
Uporabniški avatar
 Fotr
#7071
lojzeP napisal/-a:...je bila proga primerno težka...da v bistvu niti ni bila tako zelo lahka...

Hvala Lojze, za izčrpno obrazložitev, upam da ne zameriš, :D :D ker sem stvar tako zakompliciral, :shock: se pač rad igram z besedami. :wink: Če sem bom kdaj zmotil (kar ni tako redko), :? pa mi lahko vrneš. :shock: Saj sem vedel, da je bil samo lapsus, :D ampak se mi je zdel tako simpatičen, :D :D da si nisem mogel kaj, da ga ne bi malo pokomentiral. :D Spomnil sem se na tisti Petanov izrek: Ženske najlaže lažejo leže! :D Če bi vključil tvoj lapsus, bi se izrek lahko glasil: :D Ženske naj ležejo in želijo želo. :evil: :D :shock:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7072
Ej, Fotr, vse je OK. Mal heca mora bit ( sem vedel, da bo kmalu toliko "mase", da bi jo bilo že za novo temo). :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Vprašat je pa treba, če so stvari mal meglene

Aja, kako gre že tista, ko je sine stalno nekaj spraševal očeta, ta mu je pa vedno odgovoril z - ne vem.Na koncu "pogovora" pa je oče pomodroval sinu, naj ga le še kaj vpraša, če hoče, da bo kdaj kaj vedel.

2x LP

P.S. Kako se že piše bivši predsednik ZDA
Da ni morda Kill Blinton

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 miro
#7076
Fotr meni se zdi proga kar težka , ker je krog dokaj kratek s kratkim strmim vzponom in je treba teči zelo hitro , ker v glavnem na tek pridejo kar dobro pripravljeni tekači , drugače preveč zaostaneš in že pospravijo cilj ko pritečeš v cilj-šala.
Na tej progi sem tekel dvakrat , kranjski študentje jo vzgledno organizirajo , za rekord proge je denarna nagrada ( Roman) ,pa tudi praktičnih nagrad je kar precej.Tudi okrepčevalnica na cilju je bila ponavadi dobro založena , zato se drugo leto lahko brez skrbi udeležiš teka.
Lp
Miro
 marjan
#7089
Pozdravljeni vsi tekači kranjskega teka (Tuareg, Bigfrik, LojzeP)

Z ženo sva si ogledala prireditev in lahko rečem, da se strinjam z Mirotom, da proga sploh ni lahka (vzpon je precej hud). :? :? :?
Nisem pa pričakoval, da bom srečal kakšnega iz TF, zato sem še bolj glasno navijal, da me je žena kar nazaj držala. :wink: :wink: :wink:


Konkurenca pa huda (najboljši tečejo za denar, mar ne), člani TF pa zelo prijazni. :) :) :)
Žal mi je Dule, da se nisva opazila, pa drugič.

Uživajte še naprej
Uporabniški avatar
 bigfrik
#7163
Hvala za navijanje,smo se pa nastopajoci clani foruma odlocil,da bomo mal bol zadaj,ker nasim "vrhunskim" :lol: tekmovalcem ocitno ze trda prede,ce se morajo udelezevati takih tekem in jim nismo hotel se mi nabijat kompleksov :twisted: :!: Drugac je pa zelo prijetna tekma.
Uporabniški avatar
 Tuareg
#7194
V prvem prispevku sem se pozabil zahvaliti tudi Simoni in Marjanu za
navijanje ob progi, zato zdaj popravljam prvi raport. Hitrost na dirki in pri pisanju je naredila svoje...

Mene je tistih 5,5 km zdelalo bolj kot Sežanski maraton. To ni tek, je bolj
rally. Z vso brzino iz gneče na štartu po mokrem asfaltu navzdol nato gas v klanec navzgor potem pa v ravnini ostri zavoji okrog vogalov, da so cvilili copati. Vmes mi je še bodeča veja snela kapo z glave in sem jo tekel 10 metrov nazaj iskat, v tem času me je pa še en tekač prehitel. Je čudno gledal, zakaj tečem v obratni smeri.

Skratka, zelo napeto in doživeto, veliko zanimivosti v 23 minutah.
 daša
#7268
Po nekaj mesecih sem se spet udeležila tekme in ker je bil štart v Kranju 500 m od mojega doma, je bil Tek po ulicah Kranja logična izbira (vsaj ob prijavi). Strinjam se z ostalimi udeleženci, da je klanec kar hud in rabiš kar nekaj samoprepričevanja, da se ne ustaviš in ga prehodiš. Me je pa že v drugem krogu za en krog prehitel Kejžar in to tako, da sem mislila, da ima vgrajene posebne Duracell baterije- se kar malo zasekiraš, a se kmalu potolažiš, da nam rekreativcem (vsaj meni) čas ni prva prioriteta pri teku.
Lep pozdrav in veliko užitka na tekmah,
Daša

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA