Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#8010
Pozdrav!

lojzeP napisal/-a:Nataša je bla ander caver ( sem jo še jest komej spoznou ), potlej sm ji pa šapko še mal nižje phnu, in evo, jo noben ni več poznou. :roll: :roll: :roll: :hehe:


He, he, slaba krinka bi jaz rekel. :-) Sem jo prvic v zivljenju vidu v zivo in sem jo takoj spoznal. Odkar je objavila svojo navijasko sliko je pa res ne mores falit. :-)

lp, oranzni slon
Nazadnje spremenil oranzni_slon, dne 21 Maj 2004, 08:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#8152
gregorb napisal/-a:Ojla!
Tukile so fotografije z Radencev in Šmarjeških toplic:
http://community.webshots.com/user/gregorb102
Avtorica je Lučkotova boljša polovica!


Čestitke, Forumovci! Šele zdaj se vidi, koliko nas je!

Svojo nalogo sem se trudila čimbolje opraviti, pa kljub dobri tehnologiji ni vedno šlo najbolje. A sploh veste kolk dela je s slikanjem, da najprej najdeš vse pike :shock: , da nastaviš aparat, da pravočasno sprožiš :roll: in ob tem ne premakneš aparata (hudo težko ob vaši hitrosti), potem moraš še navijat in ploskat. Če pa je daljša razdalja med vami se ta tajfl :twisted: (aparat) kar sam izključi, zato sem morda koga od vas tudi izpustila. Se opravičujem, bo kdaj mogoče kaj bolje.

Tako, upam, da sem fotoreportersko kariero zaključila in spet začela teči!
Uporabniški avatar
 marathon95
#8154
Nataša napisal/-a:1 ura 52 minut

eh...


I ja v dlaku isto vreme, samo još koja sekunda :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA