Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#7624
Ko sem odšel iz Šmarjeških toplic sem bil malo nataknjen, ker smo dolgo časa čakali na zaključno ceremonijo, čeprav so nas zabavali domači muzikantje in otroci s plesi in glasbo. :) Ulila se je ploha, šel sem med drevesa vedrit, a sem bi vseeno moker, ko sem se vrnil, pa nisem mogel najti ostalih forumcev, s katerimi smo bili ves čas skupaj (razen na teku), tako da sem kar odšel. :shock: Med potjo pa me je slaba volja minila, saj je bil za mano lepo preživet dan. :D Organizacija teka je bila glede na okoliščine v redu, tudi njim je dež zmešal štrene, tako da je bilo pri vpisu malo zmede, a na to smo že navajeni. :( Štartnina 1400 SIT ni visoka in mislim, da z njo organizatorji niso zaslužili. Spodobilo bi se, da bi organizatorjem pomagal tisti, ki je priključil tekaški in pohodni prireditvi še otvoritev steze za nordijsko hojo. Lahko bi med udeležence razdelil kakšne rekvizite, ki se rabijo za tako hojo, mislim na palice. Saj bi si naredil reklamo. :roll:
Proga je bila izrazito dolenjska, po gričkih gor in po gričkih dol, vmes pa še kakšen grič. :wink: Po asfaltu se je dalo lepo teči, če bi bila trasa po gozdu, bi nam spet drselo zaradi razmočene zemlje. :(
Forumovcev prisotnih zajeten kupček, :shock: na štartu izvedli forumovski pozdrav, :shock: izumili pa smo nov način bodrenja. :shock: Kadar proga poteka po isti trasi tja in nazaj, se forumovci, ki zapolnjujemo pozicije na tekih od prvega do zadnjega, :D medsebojno bodrimo tako, da ko se najhitrejši vračajo srečujejo nas počasnejše, eden drugega vzpodbujamo. :D To je učinkovito in atraktivno. :D Staša je tako navijala zame, ko je vpila dejmo Fotr, so prisotni dajali pripombe, glej, saj tukaj pa tečejo cele družine. :D Hvala Staša in Tjaša in ostali forumovci za bodrenje med tekom in na cilju. :D :D
Kopat se nisem šel, ker sem bil že brez tega dovolj moker, seveda ne od zdravilne vode, ki izvleče revmo in bolečine, ampak od dežja, ki samo takrat ni padal, ko bi ga malo potrebovali za hlajenje, med tekom.
Kar zadovoljen sem, tudi tekel sem z lahkoto, tako da se verjetno vidimo in srečamo v Bevkah. :D :D
Uporabniški avatar
 bojanu
#7629
Si že vse povedal o tem precej hribovskem teku. Originalna proga mi je bolj všeč, ker nisem pristaš asfalta in cest. Mi je bila pa tudi ta kar simpatična, ker so se lepo videli beli oblaki na nebu :wink:
Prireditev mi je bila všeč, še posebej zaradi prijaznih domačinov, ki so se res potrudili. Le razglasitev smo predolgo čakali.

Drugače smo pa še precej časa nadzirali štartno ciljni prostor z vrta rumene hiše malo višje in se spraševali, kam ste se nekateri izgubili. Domov smo odšli gotovo zadnji, saj smo morali doreči nekaj podrobnosti za Cooperja 8)
#7652
Fotr napisal/-a:Ulila se je ploha, šel sem med drevesa vedrit, a sem bi vseeno moker, ko sem se vrnil, pa nisem mogel najti ostalih forumcev, s katerimi smo bili ves čas skupaj (razen na teku), tako da sem kar odšel. :shock:


Hoj, dobro jutro (pravkar sem se prebudila iz pošmarješkega in posvatbovskega počitka)!

Ja mal je dežek padal, ampak ta iznajdljivi smo šli v bazen, da nas ne bi zmočil.

Sicer je bilo spet super - sploh z Lojzetom v avtu. Ko je zmanjkalo energije je on še kar vlekel štreno. Bolj ko je Simon pritiskal na gas, bolj na glas je monogovoril! No, sem ter tja se je oglasil še Ero (kot un tudldudldudl prometno obvestilo po valu 202).

Komaj čakam Bevk, Fotr, ti pa poklič ne, če se zgubiš! Mi smo te tudi pogrešali :( (- da bi hčerki dal kaj žepnine :wink: ),smo pa zavili v eno gostilno 50 m nad štrtom (rumena hiška).
#7654
stasa napisal/-a:PS: Ampak Fotr, zihr nisi bil tako nataknjen, kot je bil Lučko po teku :wc: !!! O gat demet! :? Ampak pol se je vnesu... :) ... na srečo!

:D Staša, tolk pa spt ni blo hudo. Imel sem dva razloga:
1. Radenci:Slika Slika. Š nisem pršu kseb.
2. Šmarješke toplice: mi je Fotr cel teden obljubljal, da bova v ŠmarješkihSlika, dejansko je pa on Slika, jz sm pa zvisu, pa sm bil maaalll slabe volje.
PS
TF-ci, a se boste v Bevkah kej z mano Slika. Ste mi oblubl :rol:. :wink:
 Nataša
#7676
He he, Staša, dobr si napisala, sem si v živo predstavljala sceno v avtu!! :driver:

kvaj bil pa Lučko sitn? a k ni mogu braun boje hvatat? a, Lučko, kvaj blo? sej se bomo vsi pol žogal v Bevkah pa še ptujskih pet bo pa še Staša bo vse častila od žepnine od Fotra! :D

Ej Staša, sem spoznala Bora, sam ni nč omenju tortice...neki se hočjo zdej vsi ven vlečt...ne vem, ne vem :cry:
 Šmarješki tek
#7691
Pozdravljeni,

Oglašam se vam iz Š.T. Žal nam je vreme malo pokvarilo našo prireditev, tako, da je kar se tega tiče verjetno bilo malo slabe volje....ampak, kaj pa hočemo....to, da smo malo raztegnili oz. zavlekli samo podelitev, je žal pripomogel Timing (sesutje računalnika), hvala bogu, da smo tudi sami vnašali prijavnice in se s tem izognili najhujšemu....
Drugo leto, bomo zopet pripravili staro gozdno progo tako, da vam ne bo potrebno teči po asvaltu.
Lep pozdrav prav vsem iz Šmarjeških Toplic.

Boštjan
Uporabniški avatar
 Bor
#7699
Nataša napisal/-a:Ej Staša, sem spoznala Bora, sam ni nč omenju tortice...neki se hočjo zdej vsi ven vlečt...ne vem, ne vem :cry:


nč se vn ne vlečem , sam povejta kdaj.......lokacijo pa povem jst.......seveda za tortico 8)

lp bor
Uporabniški avatar
 Staša
#7707
Na naslednji prireditvi - po cooperju!!!
 Nataša
#7709
ma dej ne ga srat, mene na cooperju ne bo, pol boš pa sama tortico pojedla, a kaj? ni šans!!! :twisted: znam ja tebe, wajli kojouti!!

v bevkah! loh bi šli na vrhnko k berzotu...
Uporabniški avatar
 Staša
#7710
Hmm, Ero bo spet hud, je včeraj rekel, da kar naprej s tem zahajamo (ampak se uspešno zadržuje pri cenzuri...)


Torej tek v ŠT je bil res super (da ohranim temo :twisted: )...




na tortico pa po Bevkah. Ker bo tam žur, naj jih Bor kar s sabo prinese, da ne bo treba prizorišča zapuščat.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7751
no, pa še moja malenkost ( hujšam ) malo

Vidim, da imajo eni stalno iste kosti za glodat, pa tako skrivajo svoje nezadovoljstvo prejšnjega večera ( neujet poročni šopek, podvezice na Simonovem ramenu, pa oh in sploh obilna hrana ). Sami izgovori.
Potlej ti pa pride en Gorenc se mal v bazen umit, in jasno že drži svečo pri zaljubljencih ( eni smo se znašli, in nismo bili mokri - ha, ha, ... ).

In človek noče biti v tujem avtu ravno monika, in je že spet vse narobe.
Bi še kaj povedal, pa bom spet zgubil rdeč cvirn, tako da, hvala vsem na sodelovanju - tako in drugače. Sicer smo pa eni že navajeni vsega hudega.
Imeli smo se fino - še na taka srečanja !!! 8)

2x LP

P.S. Pozdrav v Brusel
Uporabniški avatar
 miro
#7754
Tudi meni se pozna , da imam "gorenjske manire", ker se je pripravljalo k dežju, sem želel izkoristiti brezplačno plavanje v bazenu , zato nisem čakal na razglasitev rezultatov , pač pa sem se odšel " kopat".
Bila je čista uživancija !! Čisto sm v velikem bazenu sem plaval nekako pol ure , raje več- triatlon , nato pa sem se odšel še pogret v mali bazen , kjer sem pomagal " držati svečo " Simonu in Nataši.
Nato sva z Milanom v Kopališkem bifeju čakala še ostale za analizo , ki pa se je na žalost vršila drugje. No nič zato- še bodo analize.
Toliko o mojih vtisih.
Bil sem tudi okregan , da je bila proga težja , kot sem napisal , samo nekateri so pozabili prebrati , da je letos proga na drugi trasi zaradi objektivnih razlogov.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 ero
#7759
miro napisal/-a:Bil sem tudi okregan , da je bila proga težja , kot sem napisal , samo nekateri so pozabili prebrati , da je letos proga na drugi trasi zaradi objektivnih razlogov.


:) ja, proga je bila res težja, kot običajno, čeprav malce krajša. po asfaltu namesto po gozdu in po soncu namesto po senci. a nič zato, še vedno je bila super in dokaj zahtevna. ugotovil sem, da bo treba delati na teku v klanec in na trebušnjakih :cry:

drugače pa - vse OK in super. organizatorji so se zelo izkazali z gostoljubnostjo in dobrim vzdušjem. vreme je žal pokvarilo obisk a na srečo ni čisto sfižilo prireditve. razglasitev se je iz objektivnih razlogov res malce vlekla a ste se vsaj malo naplesali, anede :)

očitno nam je čakanje na rezultate in podelitve pokvarilo koordinacijo glede časa in kraja analize. večina se nas je po koncu zbrala v rumeni hiši nad startno ciljnim prostorom, kjer smo ob hladni pijači in solidnih picah predebatirali naporen vikend.

dva sprinta (Radenci 10km in Šmarješke 8km) sta bila skoraj preveč in prav veselim se počasnejših in daljših tekov (Jastrebarsko, Plitvice, ...).

še enkrat hvala TFjevcem za super družbo, domačinom za super prireditev in upam, da se prihodnje leto spet srečamo, takrat na teku po parku in gozdu :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA