Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 SimON
#7781
Zivjo! Ja upam, da mi bo sedaj le uspelo en mail poslat z moje strani!
No, medtem ko je Staša že tipkala sporočila na TF, sem jaz odspal en 12 do 13 urni regeneracijski spanec, vmes sem se zbudil, ker je bil kufer na meni :twisted: ko je nekdo pakiral za Bruselj!

Sicer pa, kar se tiče vsega projekta sem kar užival, in ker sem tekel prvič si seveda nisem mogel dovoliti zmagat, saj veste :wink: :D

lep pozdrav!
 Nataša
#7784
miro napisal/-a:kjer sem pomagal " držati svečo " Simonu in Nataši


Miro, takih lapsusov pa ne delat, da ne bo kdaj do kakega streljanja prišlo.
Staša lepo tole v Bruslju bere pa se sprašuje, kdo se zdej kopa in s kom. Največji hec je pa v tem, ker "mam" jest tut enga Simona... :roll:
Uporabniški avatar
 Fotr
#7786
Nataša napisal/-a:...hec je pa v tem, ker "mam" jest tut enga Simona... :roll:


Zdej pa že težko razumem: :shock: Stašin Simon je njen lučko, ne pa bognedaj Lučko, :D kajti Lučko je Tjašin lučko, :D Nataša ima Simona, ko je Staša v Bruslju, :evil: ampak Natašin Simon ni tisti Simon, ki je Stašin lučko, :D kajti to je Natašin Simon, ki bo ali pa je že tudi Natašin lučko, saj ga že "ma"! :shock:
Razsvetlite me s kakšno lučko, da bom vedel čigav lučko je kdo, sedaj vem samo to, da je od Tjaše Lučko, od Staše Simon je lučko, od Nataše lučko (to je še v zraku) pa je Simon. :shock: :D
V Šmarjeških smo razpredali, da je lučko zanimiva beseda, ki se da uporabiti kot lubčko kot bučko ali pa še kaj. :D :shock: :D

Lučko oprosti, :D nič hudega nočem, samo razmišljam! :shock:
Uporabniški avatar
 nada
#7788
--------------------------------------------------------------------------------

miro je napisal/a:
Bil sem tudi okregan , da je bila proga težja , kot sem napisal , samo nekateri so pozabili prebrati , da je letos proga na drugi trasi zaradi objektivnih razlogov.


Miro, se oproščam :oops: :oops:
 Nataša
#7789
:mrgreen:
jest mislm, da se bodo mogl za tole uganko na kup nabrat šerlok, puaro, makgajver, inšpektor reks in tretja izmena NYPD.

še zmer pa mam najrajš uno lučko iz sladoleda :D
 Lučko
#7798
:shock: Kva pa vi mene mešate z lu(l)čkoti :nono: , jz nism sam Lu(l)čko jz sm ja EU-Lu(l)čko :-- . A me spt dražte, a :?: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA