Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lojzeP
#7747
Iz protesta do dogodkov, ne bom pisal kritike, kajti tudi takšna oblika reklame je še vedno reklama.
Več ali manj se strinjam z napisanim. Ko bom šel naslednjič na daljšo vožnjo na tek, pa bom razmislil česa se lotevam ( če bil bi človek vedež, ne bil bi revež ).

Zelo žalostno !!!

2x LP
 mojA
#7758
Končno sem dobila svoje Radence!

Definitivno sem se prepričala, da niso primerni za družinski tek, ker:
1: so otroci pomendrani! Ne vem, zakaj ne razporedijo tekačev vsaj po vrsti; najprej 42, 21, 10, 5,5
2: previsoka štartnina

nepojasnjeno:
3: sploh ne vem, kje si se lahko stuširal

napaka:
4: 10-ka je pa nedopusten kiks

dejstvo:
5: naši mediji (TV,časopisi) so ponovno dokazali svojo nizko raven

Uganka:
6: Pahor na masažnih magnetkih - ali ga oživljajo ali se narcisek razkazuje


Prognoza:
naša udeležba v prihodnjih letih je močno vprašljiva in pogojena z rešitvijo zgoraj navedenih ugotovitev.

Ostalo je bilo pa super!
Navijači, domačini, km označbe (na 21 in 42 seveda :wink: )pijača, hlajenje, vreme in predvsem TEKAŠKI FORUM !
Uporabniški avatar
 ero
#7761
Močka napisal/-a:nepojasnjeno:
3: sploh ne vem, kje si se lahko stuširal


v garderobah športne dvorane. ta pa je za pošto, ki je nasproti restavracije Vikend, ki je na desni strani ceste proti Murski takoj po glavnem rondoju. ni blema poiskat, če poznaš Radence tako, kot jaz :twisted: za ostale pa ...
 aleksander
#7763
Ja dragi sotekači,res zanimivo branje in informacije,tako,da moram še enkrat napisat,da sem bil sam zelo zadovoljen na gorskem teku na Osolnik,ker so Radenci skoraj malo daleč.
Kar se pa organizacije tiče pa pri meni še vedno največ šteje ,poleg že omenjenega,tek na Črno prst in Maraton štirih občin je pa res da bi moral napisat tudi večino drugih,kjer sem bil,saj takšnih velikih spodrsljajev še nisem doživel.
Uporabniški avatar
 milkec
#7775
Pa naj reče, da ni Bog na moji strani, ravno ob največji polomije me je zaradi birme zadržal doma :wink:

Prav zanimivo branje, veliko mi je Ero povedal, tako "hudega" še nisem videl in ga po eni strani podpiram, da se to ne pozabi, po drugi strani pa sem poskušam sam čimveč naučiti, ker mogoče bom(o) pa kmalu mi organizirali ravno tako velike prireditve in bomo vedeli kaj ne smemo storiti!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#7782
milkec napisal/-a:, ker mogoče bom(o) pa kmalu mi organizirali ravno tako velike prireditve in bomo vedeli kaj ne smemo storiti!


Helou!
Po novem nisem več žužemberčan, ker sem flet prodal. Zato pa me vsako toliko časa prešine, da sem na svojih tekih okoli Insektendorfa dostikrat razmišljal, da bi se v teh krajih dalo organizirat prav prijetno tekaško prireditev. Za začetek npr. vsaj 10km. Tako za pokušino, kasneje pa vsaj še 21km. In to bi lahko združili s kakšnim okrajnim praznikom. Npr. ofenziva 7. korpusa, ki je bil ravno prejšnji vikend. Mislim proslava, ne ofenziva.
In, ker dobro poznam občinskega tajnika, turističnega zanesenjaka in človeka, ki je pripravljen za raznorazne neumnosti, g. Vlado Priimekmijeizpuhtelizglave, bi znala stvar pognati korenine, in obroditi sadove.
Milkec, dragi moj kranjčen, stopiva skupaj in ga nahecava?! Organizacija bi morala biti predvsem pod okriljem TF-a!
Uporabniški avatar
 milkec
#7783
Bajsi napisal/-a:Milkec, dragi moj kranjčen, stopiva skupaj in ga nahecava?! Organizacija bi morala biti predvsem pod okriljem TF-a!


O tem z Žigatom govoriva že 2 meseca in mislim, da bi bil najprimerneši dan, ko je beachvolley v ŽBK, ker je itak že koncert tam, hrana in pijače in še ogromno folka!

Ampak, to se bova privat dogovorila, tu moramo šimfati Radence! :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#7787
milkec napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:Milkec, dragi moj kranjčen, stopiva skupaj in ga nahecava?! Organizacija bi morala biti predvsem pod okriljem TF-a!


O tem z Žigatom govoriva že 2 meseca in mislim, da bi bil najprimerneši dan, ko je beachvolley v ŽBK, ker je itak že koncert tam, hrana in pijače in še ogromno folka!

Ampak, to se bova privat dogovorila, tu moramo šimfati Radence! :wink:


Helou!
Faking zmejnenu!
Uporabniški avatar
 ero
#7819
v zvezi s tekom Slovenskega tekaškega pokala v Radencih objavljamo naslednje uradno obvestilo:

Spoštovani tekači,

zaradi organizacijskih napak v Radencih in posledične razveljavitve rezultatov se bo 26. maja sestal organizacijski odbor akcije Slovenija teče in sprejel sklep o ukrepih in določil alternativni tek v Pomurju, ki bo štel za Slovenski pokal.

Zaradi uvrstitve teka v točkovanje za Slovenski pokal se čutimo soodgovorne za neprijetno izkušnjo, ki ste jo doživeli v Radencih in se vam zato opravičujemo!

Organizacijski odbor akcije
Uporabniški avatar
 runner
#7831
ero napisal/-a:v zvezi s tekom Slovenskega tekaškega pokala v Radencih objavljamo naslednje uradno obvestilo:

Spoštovani tekači,

zaradi organizacijskih napak v Radencih in posledične razveljavitve rezultatov se bo 26. maja sestal organizacijski odbor akcije Slovenija teče in sprejel sklep o ukrepih in določil alternativni tek v Pomurju, ki bo štel za Slovenski pokal.

Zaradi uvrstitve teka v točkovanje za Slovenski pokal se čutimo soodgovorne za neprijetno izkušnjo, ki ste jo doživeli v Radencih in se vam zato opravičujemo!

Organizacijski odbor akcije


Bajsi ... spet si imel prav... vaska veselica :-(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA