Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Tzuli
#7637
Hojla,

a kdo ve kdaj bodo objavljeni rezultati za Radence?
Uporabniški avatar
 Filipid
#7638
Ojla Tzuli :D , lahko bi rekli ista zgodba kot na teku trojk :-((. Kljub tehniki, ki je danes na voljo se čaka na rezultate dva dni :( . Mogoče bodo jutri že objavljeni. Poglej jutri na www.radenska.si ali pa na www.slo-timing.com. Če bi Stare komentiral, bi dejal da imajo ti rezultati že brado :rol: .

__________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 tini
#7649
Tzuli napisal/-a:Hojla,

a kdo ve kdaj bodo objavljeni rezultati za Radence?


Glede na izkusnje (udelezil sem se zadnjih stirih) so bili rezultati vedno objavljeni v ponedeljek.

Kdo pa se dela ob nedeljah, razen mene :) !

LpTini
Uporabniški avatar
 marathon95
#7651
tini napisal/-a:
Tzuli napisal/-a:Hojla,

a kdo ve kdaj bodo objavljeni rezultati za Radence?


Glede na izkusnje (udelezil sem se zadnjih stirih) so bili rezultati vedno objavljeni v ponedeljek.

Kdo pa se dela ob nedeljah, razen mene :) !

LpTini


Pentek je najbolji. Trka završi, on to odmah prebacuje na web.
Uporabniški avatar
 mare
#7667
Tako je to z monopolisti, da se s časom malce polenijo. Chipe so uvedli zato, da so rezultati na voljo takoj, mi pa čakamo več dni. Mene poleg počasnosti moti tudi to, da najprej objavijo bruto čase, šele čez nekaj dni pa neto (vsaj na zadnjem Lj. maratomu je bilo tako). Ljudje se tako najprej primerjajo z bruto časi, zato se na štartu tudi slabši tekači grebejo za prve vrste.
Uporabniški avatar
 drejc
#7682
mare napisal/-a:Tako je to z monopolisti, da se s časom malce polenijo. Chipe so uvedli zato, da so rezultati na voljo takoj, mi pa čakamo več dni. Mene poleg počasnosti moti tudi to, da najprej objavijo bruto čase, šele čez nekaj dni pa neto (vsaj na zadnjem Lj. maratomu je bilo tako). Ljudje se tako najprej primerjajo z bruto časi, zato se na štartu tudi slabši tekači grebejo za prve vrste.
mare če ti lahko povem, na straneh radencev so že od zjutraj neuradni rezultati, če nebi bilo te tehnologije s čipi bi bilo to težje izvesti.
Jaz moram rečt da čestitam timingu za tako zadovoljivo hitro obdelavo podatkov, ker 2000 duš obdelat v enmu dnevu v neko spodobno obliko brez večjih lapsusov ni švoh, posebno če gledaš koliko prireditev pokrivajo :lol: .
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#7687
Pozdrav!

drejc napisal/-a:[mare če ti lahko povem, na straneh radencev so že od zjutraj neuradni rezultati, če nebi bilo te tehnologije s čipi bi bilo to težje izvesti.
Jaz moram rečt da čestitam timingu za tako zadovoljivo hitro obdelavo podatkov, ker 2000 duš obdelat v enmu dnevu v neko spodobno obliko brez večjih lapsusov ni švoh, posebno če gledaš koliko prireditev pokrivajo :lol: .


:-) Jaz bom pa malo hudoben. V primeru, da bi rezultate obdelovali prvic in rocno bi razumel, da rabijo en dan, da kaj na net spravijo. Z vso tehnologijo, ki so jo tam razkazovali pa ne razumem kaj hudica packajo. Mi je zelo zal ampak baze z 10k zapisov niso nic posebnega in jih zmore obdelat tudi kaksen predpotopni mlincek. :-) Lahko si tudi ogledate Timing-ovo stran in boste videli, da lahko kaksne rezultate dajo ven tudi isti dan, ce so ravno pri volji. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Filipid
#7695
Tukaj te pa popolnoma podprem Oranzni_slon :D . Tudi sam ne vem kaj mečkajo toliko časa. Naj za primer povem samo to, da sem jaz enkrat tekel v Avstriji in ko si prišel v cilj si lahko na pomožnem monitorju pogledal svojo uvrstitev tako absolutno kot v kategoriji. Pa ni bila tako pomembna dirka. Tu ne gre za kakšno pretirano obdelavo podatkov ampak za voljo časomerilca; v tem primeru Timinga kdaj bodo rezultati. Bodo morali iti malo v tujino pogledat kako se to dela. Neuradni rezultati bi morali bti še isti dan na voljo na internetni strani časomerilca ali organizatorja.

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 marathon95
#7698
drejc napisal/-a:Jaz moram rečt da čestitam timingu za tako zadovoljivo hitro obdelavo podatkov, ker 2000 duš obdelat v enmu dnevu v neko spodobno obliko brez večjih lapsusov ni švoh, posebno če gledaš koliko prireditev pokrivajo :lol: .


Kajgod. Jučer popodne su kompletni rezultati Wiena maratona bili na webu (Pentek-timing.at), a bilo nekoliko put više maratonaca nego svih skupa u Radencima. Ako neznaš Timing inače pomaže na nekim trkama Penteku.
Prebaciti rezultate i nije neki problem, osim ako nemaš slobodnu subotu. :oops:
Prijašnjig godina se moglo dobiti rezultate u cilju, a i diplome, tak da je svaki trkač imao sve odmah kaj ga je zanimalo, a danas uz više pomoći trebaš dva dana čekati. To je samo svar pristupa i odnosa prema trkačima od kojih žive. :roll:
Uporabniški avatar
 marathon95
#7700
Filipid napisal/-a:Tukaj te pa popolnoma podprem Oranzni_slon :D . Tudi sam ne vem kaj mečkajo toliko časa. Naj za primer povem samo to, da sem jaz enkrat tekel v Avstriji in ko si prišel v cilj si lahko na pomožnem monitorju pogledal svojo uvrstitev tako absolutno kot v kategoriji. Pa ni bila tako pomembna dirka. Tu ne gre za kakšno pretirano obdelavo podatkov ampak za voljo časomerilca; v tem primeru Timinga kdaj bodo rezultati. Bodo morali iti malo v tujino pogledat kako se to dela. Neuradni rezultati bi morali bti še isti dan na voljo na internetni strani časomerilca ali organizatorja.


Pa objavljeni rezultati na službenoj strani su neslužbeni (Radenska.si) i nakon skoro 2 dana ili 40-setak sati od trke. Službeni budu dok ih dobimo doma.
Uporabniški avatar
 mare
#7797
drejc napisal/-a:
mare napisal/-a:Tako je to z monopolisti, da se s časom malce polenijo. Chipe so uvedli zato, da so rezultati na voljo takoj, mi pa čakamo več dni. Mene poleg počasnosti moti tudi to, da najprej objavijo bruto čase, šele čez nekaj dni pa neto (vsaj na zadnjem Lj. maratomu je bilo tako). Ljudje se tako najprej primerjajo z bruto časi, zato se na štartu tudi slabši tekači grebejo za prve vrste.
mare če ti lahko povem, na straneh radencev so že od zjutraj neuradni rezultati, če nebi bilo te tehnologije s čipi bi bilo to težje izvesti.
Jaz moram rečt da čestitam timingu za tako zadovoljivo hitro obdelavo podatkov, ker 2000 duš obdelat v enmu dnevu v neko spodobno obliko brez večjih lapsusov ni švoh, posebno če gledaš koliko prireditev pokrivajo :lol: .

Že od zjutraj? To je 2 dni prepozno. Na Ljubljanskem maratonu so za neto čase rabili 1 teden. Pri uporabi čipov je čisto vseeno, ali je tekačev 10 ali pa 100.000. Enostavno preneseš datoteko v vnaprej pripravljeno shemo. Za to rabiš kakšno minuto. Sicer pa že internetna stran kaže, da se za njih čas vrti nekoliko prehitro. Rubrika zadnje novice ima dogodke izpred let, zanimive so urejene smučarske proge v Ljubljani itd.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA