Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#122952
JA, čakte, forumovci, kej ste še pod tušem????
Jaz sem glih zdej pršla skuzi vrata in direkt na compjuter, ...
Gledam, če se kakšen kej pritožava,..... pa neč!!!
Ojoj, moram nehat....
Mi pravi moj ZZ top, da sem spila dva kozarca, da se mi zato mal bolj vrti u jezičku.
Že neham...
Uporabniški avatar
 RoKo
#122963
KEJ ČMO SE PRITOŽAVAT, ČE JE PA USE KU PINEL.
:wink:
Saj drgač nemre bit. Odlaufali smo, napili, najeli, pobrali darila, se pomenli, se zmenli za naprej in tu je tu.

Šlo je za pol minutke hitrej od lani, glede na to da sem bil dvakrat ponoči u službi, spal 3 x po 15 minut u 48 urah zlo OK. Me je blo en mal strah, da bom med tekom zaspal. :lol:
Naslednji teki so mi mal bližje, tako da ne bo dolgih voženj. Uglaunem je blo fajn, vipavski konci me vidjo spet u jeseni. (Ajdovščini in tistih kraj tam okol ne štejem pod Vipavo)
Uporabniški avatar
 vencelj
#122964
Ja, sem že dolgo doma, pa je gužva taka, da komaj pridem na vrsto...
Danes sem bil spet v Vipavi, pa so zrihtal tak tek, da mi ni niti malo žal. Še menjava štartov je bila ugodna za nas, člane (veterane), zaradi vremena.
Proga za moj okus ena lepših, trava, poljske poti, med vinogradi. Tokrat sem jo pretekel 1 min hitreje kot na mojem zadnjem nastopu v Vipavi leta 2006, kar je zadostovalo za 13. mesto abs. in 3. mesto v kat. Polenta in golaž sta bila res okusna, timing ŠD Poljane pa je tudi zelo hitro opravil svoje delo (česar smo že vajeni tudi iz Gorenjskega pokala).

Kaj se čem po vsem tem pritožavat :?:
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 RoKo
#122966
Eno pripombo pa sem najdu.

Ena tekačica zadnje cajte mal štrajka. :wink: en mal. hod (vse čestitke za Sežano), vse več govori :lol: , tečt pa jo nismo vidli že par tekov zapored.
Kar se pa organizacije tiče, pa kapo dol:laola
Uporabniški avatar
 vencelj
#122967
RoKo napisal/-a:Eno pripombo pa sem najdu.

Ena tekačica zadnje cajte mal štrajka. :wink: en mal. hod (vse čestitke za Sežano), vse več govori :lol: , tečt pa jo nismo vidli že par tekov zapored.
Kar se pa organizacije tiče, pa kapo dol:laola


Pa še res je :?
Uporabniški avatar
 zz topka
#123001
RoKo napisal/-a:Eno pripombo pa sem najdu.

Ena tekačica zadnje cajte mal štrajka. :wink: en mal. hod (vse čestitke za Sežano), vse več govori :lol: , tečt pa jo nismo vidli že par tekov zapored.

O, sem tekala po Panovcu, kje si bil, Roko, a?

Vencelj, oprosti mi prosim, ker sva se bolj na brzino "spoznala". Ker sem prav na frišno zaplavala v te "voditeljske" vode, se mi zdi, da ker nisem imela nič cajta mislit na kaj drugega kot na tek, da še svojega imena nisem prav vedela. No, se pa kje drugje kaj več pomenimo...
Uporabniški avatar
 RoKo
#123032
zz topka napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Eno pripombo pa sem najdu.

Ena tekačica zadnje cajte mal štrajka. :wink: en mal. hod (vse čestitke za Sežano), vse več govori :lol: , tečt pa jo nismo vidli že par tekov zapored.

O, sem tekala po Panovcu, kje si bil, Roko, a?

Vencelj, oprosti mi prosim, ker sva se bolj na brzino "spoznala". Ker sem prav na frišno zaplavala v te "voditeljske" vode, se mi zdi, da ker nisem imela nič cajta mislit na kaj drugega kot na tek, da še svojega imena nisem prav vedela. No, se pa kje drugje kaj več pomenimo...


Ta Panovec je že dalež nazaj. :wink: Ti bo zmanjkalo tekov za udeležbo.
Uporabniški avatar
 RoKo
#123365
Sem se najdu u gužvi. Hvala.
Uporabniški avatar
 matija-z5
#128445
jaz sem se tudi komaj in komaj našel... sem pa hitro najdu očkota in sjistro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA