Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 smrkec
#125010
Pozdrav vsem!

Najprej bi tej gospodični/ go. čestital za dober tek. To je rekreativni tek, ki ga študentje organizirajo po najboljših močeh, z namenom da predstavijo svoje delo- stojnice projektov, ki ste jih videli na cilju-štartu in premovirajo zdravje in zdrav način življenja. Nagrade so postranskega pomena.Vse delo organizatorjev je voluntersko. Lahko da se je zgodila napaka, vendar besede goljufija, prevare so po mojem mnenju pretiravanje.

Kot primer ti naj naveden, da sem bil aktiven atlet in na DP so me namesto iz 3 dali na 6 mesto in to je pisalo povsod..vseh časopisih.internetu.., od takrat sem imel vedno čas (in uraden oseben rekord) tistega ki je bil 6.----> pa se nisem ukvarjal s tem. Vendar je bila ta napaka storjena na strani ljudi, ki so plačani za to, in je imela ta napaka veliko večje posledice kot tvoja/vaša omenjena. Lahko se še obrneš/obrnete na njih-organizatorjem ali pa meni in jih po mailu obvestiš da te napišejo na 2 mesto (za zadoščenje) . Nagrado ti pa lahko jaz odstopim (3 mesto, če misliš da si materialno prikrajšana).

Vzemi to kot vzpodbudo, da boš na naslednji tekmi prva in ne bo problema z razglastvijo. Pa brez zamere in lep pozdrav !! :idea:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#125011
Meni se je tudi že zgodilo, da sem bil na koncu teka napisan kot tretji v kategoriji, po dveh urah čakanja na razglasitev :shock: :twisted:, sem pa čudežno končal na 5. mestu, tako, da ne vem mogoče je bila goljufija, prevara :nono: :ignore:, kaj pa vem, ampak danes še vedno tečem, hodim na tekme, poskušam doseči čim boljši rezultat in to je to, potrebno je gledati naprej in se spominjati prijetnih trenutkov, slabo pa dati na stran... :lol:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#125012
Zdravo Katarina
Kot ostali, ti tudi jaz nič ne morem pomagat,
se mi pa zdi prav, da si zadevo opisala na forumu.
Če jim je spodrsnilo, bodo imeli možnost tudi spoznati,
kaj to nekomu pomeni.
Vedno je najhuje, kadar krivico čutiš na svoji koži.
Napake so se dogajale in se bodo, organizator pa mora
poskrbet za to, da ima stranka ustreznega sogovornika,
ki pozna vsaj besedo "oprosti".

Predlagam ti, da jim oprostiš, saj verjetno niso tega storili namenoma.
Pa še fajn laufaj :D
 katrina
#125040
Sej tu sploh niso pomembne nagrade, ki so tako ali tako simbolične, samo se gre za nekakšen odnos in način do ljudi.
No pa da ne bomo samo grajali :) vsekakor so se študentje potrudili, da so se sploh odločili organizirati takšno prireditev in razen neprijetnosti so bile tudi dobre strani, kot npr. organizirane stojnice z raznimi meritvami in informacijami. Seveda so vložili tudi dosti truda in svojega časa (označitev prog, asistiranje na stojnicah....). Tako da za vse to jim gre pohvala!

Lep dan vsem!
Uporabniški avatar
 damajanty
#125098
Bravo obi! bravo obi! zmagovalec na 4!

Katrina, sm te vidla, ko sem gledala prihajajoče v cilj. Nimaš se kaj sekirat, vrečka gor ali dol, pa tudi pri odnosu ni nič narobe, napovedovalec se je lepo trudil, pa če koga sfalijo, ni za nalašč! Se boš še imela velikokrat možnost dokazat, če ne prej, pa na dm-ovem teku. Glede vode pa tut, na 4 km ne rabiš niti pit, še na 10 bi blo lahk brez vode. Je bil pač zadnji tek in je vsega že primanjkoval, kar je za pričakovat. Sam naslov pa res izraža hudo jezo :D
 Tihi Možek
#125143
Lep pozdrav vsem tekačem!

Jaz sem bil tisti fant, ki je "potisnil nagrado v roke", moje ime pa je Rok Dežman in sem bil eden od organizatojev.

Naj se najprej opravičim katrini, ker je prišlo do napake. O napaki sem bil obveščen po uradni podelitvi in to s strani tekača, s katerim je pritekla v cilj. O verodostojnosti izjave seveda nisem podvomil.. Gospodični sem podelil nagrado, ki je bila sprva mišljena za 5. mesto in ji dodal nekaj izdelkov Ice Power. (ostalega na žalost nismo imeli na voljo)
Naj mi verjame, da se vsebina vrečke zato ni bistveno razlikovala od vsebine vrečke za 2.mesto. Če me spomin ne vara, sem se ji tudi zahvalil za udeležbo na teku in opravičil, zato me njene navedbe o nasprotnem žalostijo.



Napaka se je pripetila na naši strani in to priznavamo. Gospodični se za napako opravičujemo in zagotavljamo, da bo v uradnih rezultatih navedena na 2.mestu.

Lep pozdrav,

Rok Dežman
 007
#125154
Lepo, priznanje napake, opravičilo. Zdaj bi bilo še fino, če bi "oškodovanka" malo tale naslov teme ublažila..........
Uporabniški avatar
 pelvis
#125159
Čestitam Rok, tako se dela.
Katarina, verjemi, da je organizator v tistem trenutku mislil na 116 stvari naenkrat. Znano pa je, da moški še dve stvari naenkrat težko počnemo, ali pa sploh ne ;)

Od jeze in razočaranja naj te reši razumevanje. Kaj pa ima organizator od tega, če zamenja uvrstitve? Nič, razen težav in dodatnih skrbi in dela. Zakaj bi torej goljufal.

Kaj pa imaš ti od vrečke za nagrado? Neglede na vsebino, veliko manj v primerjavi z nagrado, ki ti jo je dal tek. In dobra družba. Čestitam ti za dobro uvrstitev!

lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#125160
Zgleda, da se stvar odvija v pravo smer :toast:
Mogoče pa nebi rabli vsi Katarini tolko te vrečke pod nos metat :nono:
imejmo se :cmok:
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 19 Apr 2008, 22:56, skupaj popravljeno 1 krat.
 spela*
#125161
pelvis napisal/-a:Čestitam Rok, tako se dela.


lp


Se strinjam, ja. Vsi delamo napake, a nismo jih vsi pripravljeni priznati. Bravo, Rok!
 sephadex-75
#125162
ZdravkoC: ja, stvar se definitivno odvija v pravo smer, kar je zelo lepo videti.
 katrina
#125215
Ja vsa zadeva se je res odvila v nepričakovano smer....česar res nisem pričakovala. Zahvaljujem se za opravičilo in upam da niso kje nastale kakršnekoli zamere :), kar vsekakor ni bil moj namen! Očitno se napake dogajajo povsod, ampak je res dosti odvisno od organizatorjev, ki pa so tokrat bili dobri in so pomoto tudi popravili. Se pa čisto strinjam z ZdravkomC....imejmo se :cmok: Vsem želim čimveč tekaških uspehov!

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA