Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 MatjazV
#9076
Petelinjski tek, že 20. po vrsti, imenujejo ga tudi Tek presihajočih jezer, je za nami. Kar 206 tekačev se je podalo na daljšo, 15 km progo. Vzdušje, organizacija, vreme in vse ostalo je bilo res prima. Malce nas je sicer prepihala burja, med tem, ko smo čakali na rezultate.

Prilagam eno gasilsko, kaj več pa jutri.

Slika

Tekaški pozdravček!

MatjažV
Uporabniški avatar
 Fotr
#9088
Ravno berem Nedelo in na 4. strani piše o petelinjskem teku, slika pa kaže množico tekačev, v kateri so najbolj vidni forumovci. Se je že začelo!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#9091
Ja, udeležba je bila res množična. Po tekmi smo si lahko ogledali še zanimiv kulturni program. Domačinke so napekle ogromno sladkih dobrot, zelo pa se je prilegel pasulj, ki smo ga zalili s pivom - pardon, s sokom.

Za tiste, ki niste bili na Petelinjskem teku, je na spodnjem naslovu nekaj fotk, ki prikazujejo kakšen je bil utrip med in predvsem po tekmi.


http://community.webshots.com/user/matjazv

Lep tekaški pozdravček!

MatjažV
Uporabniški avatar
 matjaz
#9094
:D :D :D cestitke vsem. vidim pa poslikah da ste forumovke spet norele, je pa dobitnik tudi moski, pa ne vem pod keterim imenom je na forumu.
Uporabniški avatar
 ero
#9100
matjaz napisal/-a::D :D :D cestitke vsem. vidim pa poslikah da ste forumovke spet norele, je pa dobitnik tudi moski, pa ne vem pod keterim imenom je na forumu.


v svojih kategorijah sta zmagala MatjažV in TanjaO - bravo!!!

no, tudi ostali smo dali vse od sebe in se zelo fajn imeli, anede? forumovcev, v majčkah in brez njih, nas je bilo kar okoli deset, raje še kak več...

poročilo in fotke sledijo. zdaj se že počasi odpravljamo na Jamnik. MatjažV je pa itak že na poti na triatlon v Maribor - bravo!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#9104
Čestitke vsem zagnanim, še posebej "obeskarjema". 8) 8) 8)

Se trudimo forumovci vsepovsodi ( eni celo kako stran v časopisu polepšajo ) :juhuhu: :juhuhu:

2x LP
Uporabniški avatar
 ero
#9166
še višinski profil:
Slika

ni tako hudo, kot zgleda. mogoče sta dva klanca (na 7. in 10km) malce težja) a proga je zelo lepa in razgledna. makadam, malce asfalta in kolovoza, toliko, da ni dolgčas. najvišja točka je idealno ravno na sredi proge.
Uporabniški avatar
 bojanu
#9211
Zelo lepa proga, lepo razgibana, le časa za ogledovanje sem imel bolj malo, ker sem moral slediti Mojci in Marini :wink: Precej smo prevozili že s kolesi, tako da mi je bilo precej domače.
Pohvale vsem in še posebej MatjažuV, ki je tako hitro tekel samo zato, da nas je na koncu še ujel v objektiv :wink: Najs pikčr :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA