napovedi strokovnih srečanj, seminarjev, kongresov in simpozijev
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#125910
pelvis napisal/-a:Janzy in Sebastajns, vidva imata kar nekaj dobrih lastnosti, kot naprimer vztrajnost in predanost. Resno mislim.

Tole s sokom, načinom pristopa ter nepismenostjo pa ... a vidva resno?


Ne bodite naivni! Trgovci niso tako neumni, kot se zdijo!

Temu se reče marketing. Tipa sta povezana (sodelavca!). Eden zadevo prodaja, drugi (navidezno neodvisen zadovoljen uporabnik) jo pa na ta način trži, da govori da ima NADzemlejske učinke in efekte.

To je spet klasičen primer NATEGOVANJA ki sem ga opazil že premnogokrat.
Nazadnje spremenil Bojan Ambrožič, dne 24 Apr 2008, 07:31, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#125911
Sebastjans napisal/-a:johnson najprej bi te rad vprasal od kje ti podatek da jest prodajam sok, a slučajno nisi upazil da se soka v Sloveniji ne da dobit in da moramo ponj v Avstrijo. Glede dopinga pa bi lahko dolgovezili v nedogled in ne bi zapravljal besed. Bojan, kako lahko trdiš da je natega če sploh nimas pojma o soku, kaki si upaš trditi nekaj kar nisi preveril in žališ vse ki jim je ta sok pomagal, Namreč dovolj imam tega da nekdo govori da je natega in ne vem kaj, če se mu sploh ne sanja za kaj gre. Če nima pojma kaj so celice, kaj so antioksidanti, kaj so xantoni, kaj se dogaja v telesu itd...


Meni je popolnoma jasno zakaj gre. Na biologijo se razumem potrjeno zelo dobro.

Razumem ta post! S tem postom braniš trg, ki sem ti ga pravkar ukradel s postom o izdelki z NAD in prek NAD in še če čez super učinki, kajti nič lažje ni reči kot to da nekdo nima pojma. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#125912
janzy napisal/-a:lame na TVju pa tudi ni pomagalo. Podobno je tudi z babico od punce.
Najbolj pa so pomembni komentarji ljudi ki se ne ukvarjajo z poslom in ga hvalijo!!


OK, imate dve pohvali!

Koliko (v stotinjah ali tisočih) je pa negativnih mnenj oz. razočaranih uporabnikov, po domače povedano NATEGNJENIH UPORABNIKOV?

Že vem! Poslovna skrivnost.
 klopotec
#125914
Ambrožič, tudi ti si eden od nategnjenih. Ni važno kaj se govori o sokcu, važno da se govori. In ti lepo pomagaš pri tem. No, pa jaz tudi, he,he.
Avstrijski šlosar pa trži. On je še najbolj pameten.
Uporabniški avatar
 zlopi
#125916
klopotec napisal/-a:Ambrožič, tudi ti si eden od nategnjenih. Ni važno kaj se govori o sokcu, važno da se govori. In ti lepo pomagaš pri tem. No, pa jaz tudi, he,he.
Avstrijski šlosar pa trži. On je še najbolj pameten.
:idea:
 spela*
#125940
janzy napisal/-a:Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan.


To ti pa verjamem (preizkušeno pred leti). Ampak podoben učinek imajo tudi suhe marelice, na primer. :wink:
Uporabniški avatar
 Radolca
#125941
dragann napisal/-a:Radolca bravo! :laola
in ko bo na razpolago čokoladca za zdravljenje mačka po piru in pir za zdravljenje mačka po vinu bom stal v vrsti.
:toast:


Bova prva v vrsti, aneda!? :roll:
 dragann
#125943
Radolca seveda da bova. Pol pa še samo superge obujeva in to tiste za 1:15:00 na 21 km pa bo.
lp 8)
Uporabniški avatar
 Radolca
#125944
hehe, ta hitre superge morva imet, da bova ta prva do pira pršla :piti:
 dragann
#125947
Radolca napisal/-a:hehe, ta hitre superge morva imet, da bova ta prva do pira pršla :piti:


Zgleda, da ne bo treba preveč hitet, ker ni interesa.
LP :lauf:
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#125949
janzy napisal/-a:Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan.


mene pa pritisne ko tvoje poste berem. :wc:
Uporabniški avatar
 Radolca
#125951
marčni zajec napisal/-a:
janzy napisal/-a:Jaz sem sicer zdrav ampak sem bil prej zaprt in po 4 dni nisem šel na WC, sedaj grem vsak dan.


mene pa pritisne ko tvoje poste berem. :wc:


:shock: Jaz sem pa že zjutraj (na srečo) opravil "obveznost
Uporabniški avatar
 Radolca
#125952
dragann napisal/-a:
Radolca napisal/-a:hehe, ta hitre superge morva imet, da bova ta prva do pira pršla :piti:


Zgleda, da ne bo treba preveč hitet, ker ni interesa.
LP :lauf:


še tolk lepš, ga bo kakšna gajba več za naju ostala :laola
 spela*
#125958
dragann napisal/-a:Radolca seveda da bova. Pol pa še samo superge obujeva in to tiste za 1:15:00 na 21 km pa bo.
lp 8)


Jaz bi tudi take. Kje jih pa prodajajo? :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA