področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 superga
#20933
Pozdravljeni;
Danes v trgovinah TOMAS SPORT 2 začenjamo akcijo Nike tekaških modelov; AIR SKYLON namesto 21.990 sit sedaj 16990 sit !! Na voljo več različnih barv , moški in ženski.
Priporočam za LJ. MARATON !!!
Uporabniški avatar
 NatašaB
#20972
Pozdravljeni!

Zanima me, če imate na zalogi ženski model št. 43 oz. če ga je možno naročiti? V torek sem namreč bila na testu tek.copat v KR Hervisu in tam so mi fantje zagotovili, da je možno pri vas naročitivse številke!


LP, Nataša
 superga
#20977
Pozdravljeni,
Seveda je možno naročiti tudi velikost 43. Naročiti se da žal samo nov model po redni ceni 21.990 sit.
LEP POZDRAV;
Uporabniški avatar
 Hudl
#21028
A to velja za vse modele?? Skor sem nampeč pop... ker je zmankal številke 47 Storm Pegasus, ker sm en tedn čaku na plačo.
Hudl
 superga
#21051
Naročiti je možno vse modele. Seveda le novejše kolekcije in ne starih, čeprav se včasih najde tudi kaj iz prejšnjih kolekcij.
Najbolje je, da se oglasute v Nike SHOP-u v Ljubljani (Mestni trg 18) ali v Mariboru (Europark) , pogledate v katalogu in naročite.
Rok dobave je cca.14 dni.
Lep pozdrav;
Uporabniški avatar
 Hudl
#21053
Super :D :D :D
Že letim, že hitim... hehe
Hudl
Uporabniški avatar
 Hudl
#24643
Po zacetnem navdusenju me je mal minil... :(
V VSEH trgovinah so mi (po preverjanju v centrali) rekli, da Storm pegasus 47 ne morem narocit, ker jih tudi na Nizozemskem nimajo, te stevilke tudi ne bodo dobili vec (naroceni sta samo 46 in 48 ?????) - niti novejsega modela, skratka ni sans.
Po razocaranju se sprijaznim z usodo, zacnem celo iskati drazje GTX modele (tudi tu brez upa zmage), danes pa - nimam kej zgubit - potipkam po Superge.si... IN GLEJ GA ZLOMKA.
Kaj nej si pol misli clovek???
Sicer sem zelo vesel - superge sem dobil - samo vseeno...
No mal sem se moru spihat :)
Hudl

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA