področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#33205
Živjo,

V Sportu 2000 v BTC (menda tudi v Novem Mestu) imajo razprodajo zimske in tudi tekaške opreme. Nimajo Mizuna, imajo pa par modelov NB, pa Air Skylona (13,5 kSIT) pa Air Speedblade (?). Kupil sem NB 765 SR za 13,8 kSIT.

Ker sem slišal od prodajalke, da imajo inventuro v nedeljo, pomeni, da je verjetno šansa še danes in jutri (?).

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33209
pegaz, pol mas tud ti zdej 765 :D
drugace, tale razprodaja ze ksne 14 dni, samo na zalost je sport 2000 bolj slabo zalozen glede teka, ce se pa najde kaj pa super :) mislim, da je na tekstil tudi 50%, bom skocil zdele pogledat kasno je stanje :)
 Nataša
#33215
Pegaz, skylonke znižane so prejšnji model? Bi jih šla kar dons kupit, sam sem skor prepričana, da nimajo cifre...Miha, dej plis vpraši če majo ženske 41! :D :!:
Uporabniški avatar
 Manika
#33216
Jaz sem bila pred nekaj dnevi v SPORT 2000 v BTC, ampak so zaloge tekaških oblačil in obutve bolj tako tako.

MihaPR, imajo tudi nekaj oblačil za toplo vreme, ampak velike številke. No, mogoče boš pa vseeno kaj našel.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33225
na žalost nataša ne bo nič :(
Uporabniški avatar
 Manika
#33229
Nataša napisal/-a:Pegaz, skylonke znižane so prejšnji model? Bi jih šla kar dons kupit, sam sem skor prepričana, da nimajo cifre...Miha, dej plis vpraši če majo ženske 41! :D :!:


Skylonke (stari in novi modeli) so znižane tudi v TS2, samo preveri za št.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33230
no,se bom še enkrat sprehodu zgleda :)
Uporabniški avatar
 obi
#33254
Sem bil prvi dan razprodaje v sport2000 pa sem dobil občutek, da so pred razprodajo umaknili iz prodaje novejše modele.
Po mojih izkušnjah pa v sport 2000 velikokrat pred razprodajo močno povišajo cene izdelkov, tako da so celo leto približno enake cene.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA