področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 gd
#338853
Prejšnji mesec in sicer 24.5.2014 sem preko spletne strani http://www.21run.com/ naročil copate za tek, nekaj kosov tekaških oblačil in tako kot po navadi plačal s plačilno kartico. Pri vseh dosedanjih nakupih preko omenjene spletne strani (kupoval sem namreč že večkrat) sem artikle dobil v roku enega tedna do 10 dni. Ker je od zadnjega nakupa že skoraj 20 dni in naročene artikle še nisem dobil, me zanima ali je kdo imel podobne težave pri nakupu preko omenjene spletne strani. Po telefonu sem zadevo skušal preveriti, vendar se na klice javlja tajnica. Prav tako sem po el. pošti že večkrat poslal poizvedbo in zmeraj dobil isti odgovor ki vam ga citiram v nadaljevanju
"Dear customer,

thank you for your message.
We will treat your concern with the number T-ZFM3W85N2S-73 as soon as possible.
Please expect current delays in delivery and response time due to a high volume of orders and retards from our suppliers.
We kindly ask for your understanding.

Ne vem kako naj zadevo še preverim, saj po telefonu to ni mogoče, prav tako pa tudi ne preko el. pošte.

gd
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#338865
Saj si dobil sledilno številko paketa? Vpiši to številko na stran UPS / Pošte /DHL, odvisno, s katero dostavno službo je bilo poslano in ti mora pokazati, kaj se s paketom dogaja, oziroma, kje se nahaja.
Uporabniški avatar
 Tajataja
#338868
Mogoče te lahko potolažim. Jaz sem na 21run naročila tekaško torbico in jo čakala skoraj štiri tedne. V vmesnem času sem napisala štiri maile, tudi klicala sem in doživela isto (ne)odzivanje kot ti. Ker sem torbico nujno potrebovala, sem naročila še eno identično na Bike24. Prispela je v roku treh dni.

No, tudi torbico naročeno na 21run sem dobila prejšnji teden. :) Priznam pa, da sem zelo razočarana nad servisom. Čeprav sem v preteklosti tam kupila veliko stvari, ki so vedno prispele zelo hitro, bom v bodoče močno premislila, če bom še kdaj kupovala pri njih. Očitno jih je presenetilo veliko število nakupov. To lahko razumem. Ne razumem pa, zakaj se ne odzovejo na strankina vprašanja in poizvedbe. :?
 gd
#338876
jorgamesh napisal/-a:Saj si dobil sledilno številko paketa? Vpiši to številko na stran UPS / Pošte /DHL, odvisno, s katero dostavno službo je bilo poslano in ti mora pokazati, kaj se s paketom dogaja, oziroma, kje se nahaja.


Nisem dobil še nobene sledilne številke, ker pošiljka niti še ni bila poslana.
 gd
#338878
Tajataja napisal/-a:Mogoče te lahko potolažim. Jaz sem na 21run naročila tekaško torbico in jo čakala skoraj štiri tedne. V vmesnem času sem napisala štiri maile, tudi klicala sem in doživela isto (ne)odzivanje kot ti. Ker sem torbico nujno potrebovala, sem naročila še eno identično na Bike24. Prispela je v roku treh dni.

No, tudi torbico naročeno na 21run sem dobila prejšnji teden. :) Priznam pa, da sem zelo razočarana nad servisom. Čeprav sem v preteklosti tam kupila veliko stvari, ki so vedno prispele zelo hitro, bom v bodoče močno premislila, če bom še kdaj kupovala pri njih. Očitno jih je presenetilo veliko število nakupov. To lahko razumem. Ne razumem pa, zakaj se ne odzovejo na strankina vprašanja in poizvedbe. :?


Najlepša hvala za odgovor, ki me je vsaj malo potolažil z upanjem, da bom pošiljko v kratkem tudi dobil. Tudi jaz ne razumem zakaj se ne odzovejo na vprašanja in poizvedbe.
Uporabniški avatar
 gasperd
#338896
Živjo!

Jaz sem imel pa takšno izkušnjo z 21run.com: v petek sem naročil dvoje superge, danes zjutraj sem jih pa že dobil. Torej 2 delovna dneva. :laola

Priporočam.

Lp,
Gašper
 Rozynho
#338899
Jst sm sredi maja naročal, pa potem tudi en mesec čakal, ker drugega artikla ni bilo več na zalogi. Jakno so mi potem poslali, vrednost drugega pa so mi že vrnili. Prej je blo zmeraj vse Ok.
So mi pa odgovorili na povpraševanje, kaj se dogaja z naročilom, in so mi dejali, da poizkušajo pri dobavitelju dobiti mojo številko. no potem pa je paket prišel, dan kasneje pa še mail, da mi vrnejo v čimkrajšem času znesek za drugi artikel.
Uporabniški avatar
 DavorinPavlica
#340539
Jaz sem imel tudi same dobre izkušnje z njimi. Hitro pošiljanje in solidne cene. Sploh, ko jih Sale obišče in cene spustijo tudi do -70%. Pred 14 dnevi zamudil Asics Gel Kayano 21 na -50%, ampak po moji oceni bodo za 1/2 spustili še pred novim letom. Do takrat pa zgonim 20ke, pa bo! :)
 fat_boy
#340540
DavorinPavlica napisal/-a:Jaz sem imel tudi same dobre izkušnje z njimi. Hitro pošiljanje in solidne cene. Sploh, ko jih Sale obišče in cene spustijo tudi do -70%. Pred 14 dnevi zamudil Asics Gel Kayano 21 na -50%, ampak po moji oceni bodo za 1/2 spustili še pred novim letom. Do takrat pa zgonim 20ke, pa bo! :)


Tudi jaz redno nabavljam pri njih, kolikor opažam pa so cene (vsaj Asics modelov) odvisne tudi od razmerja EUR/USD. Ko je evro močan, se znajo Kayano in Nimbusi spustiti tudi pod 100 EUR. No, sedaj se zgleda evro počasi spet krepi.
Uporabniški avatar
 Loni
#340572
12. 8. naročeno, 15. 8. dobljeno, navkljub napisanemu, da enega para nimajo na zalogi in da ga predvidoma dobijo v dveh tednih. :clap: :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA