področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#344866
BTC hala A - na Šmartinski cesti 152 je ta ogromna trgovina, kjer ni, da ni. Npr. tekaški čevlji Karrimor znižani od 160€ na 30€. (za kvaliteto vam seveda ne garantiram - odgovor podam čez kakšen teden :D )
#344869
TONEK napisal/-a:BTC hala A - na Šmartinski cesti 152 je ta ogromna trgovina, kjer ni, da ni. Npr. tekaški čevlji Karrimor znižani od 160€ na 30€. (za kvaliteto vam seveda ne garantiram - odgovor podam čez kakšen teden :D )


Ta Karimor je tako ali tako napihnjena cena :-)
#344870
danijelj napisal/-a:
TONEK napisal/-a:BTC hala A - na Šmartinski cesti 152 je ta ogromna trgovina, kjer ni, da ni. Npr. tekaški čevlji Karrimor znižani od 160€ na 30€. (za kvaliteto vam seveda ne garantiram - odgovor podam čez kakšen teden :D )


Ta Karimor je tako ali tako napihnjena cena :-)


Seveda, da lahko potem dajo 80% popusta. ;)
#344871
danijelj napisal/-a:
TONEK napisal/-a:BTC hala A - na Šmartinski cesti 152 je ta ogromna trgovina, kjer ni, da ni. Npr. tekaški čevlji Karrimor znižani od 160€ na 30€. (za kvaliteto vam seveda ne garantiram - odgovor podam čez kakšen teden :D )


Ta Karimor je tako ali tako napihnjena cena :-)


Kvaliteta pa na nivoju Lidla!
#344872
ZHAK napisal/-a:
danijelj napisal/-a:
TONEK napisal/-a:BTC hala A - na Šmartinski cesti 152 je ta ogromna trgovina, kjer ni, da ni. Npr. tekaški čevlji Karrimor znižani od 160€ na 30€. (za kvaliteto vam seveda ne garantiram - odgovor podam čez kakšen teden :D )


Ta Karimor je tako ali tako napihnjena cena :-)


Kvaliteta pa na nivoju Lidla!


Bolj na nivoju Hoferja. ;)
Jaz imam kar nekaj Karrimor oblačil pa niso slaba, se obnesejo tudi pri ultrah. Obstaja pa tudi Karrimor X-lite kolekcija, ki je višjega ranga. Govorim o oblačilih, obutve pa ne poznam.
#344874
Jaz imam kar nekaj Karrimor oblačil pa niso slaba, se obnesejo tudi pri ultrah. Obstaja pa tudi Karrimor X-lite kolekcija, ki je višjega ranga. Govorim o oblačilih, obutve pa ne poznam.[/quote][/quote]

Hvala za informacijo kar se oblačil tiče,so kar všečna pa poceni.Za obutev pa vem,da ni kaj prida,ko sem začel s tekom sem nabavil 1 par in so me razočarali.
#344875
X lite je dokaj kvaliteten za svojo (močno znižano) ceno. Običajna Sportsdirect kolekcija je slabe kvalitete. Slabše od nivoja Lidla in Hofer Crane (Inoc je precej boljša kolekcija in seveda dražja).
Karrimor je bila leta nazaj zelo renomirana firma, vendar se je od prevzema s strani trgovine Sportsdirect kvaliteta znižala.
Drugače so po mojih izkušnjah zelo dobre kvalitete izdelki višjega cenovnega razreda firme Pro Touch, ki jo tržijo v Intersportu. Cene so precej visoke, vendar so ravnokar popusti na lansko kolekcijo do 50% in od jutri naprej menda še ekstra 20% na znižano ceno. Se splača malo pogledat.
#344898
Zjutraj sem zgoraj omenjeni in včeraj kupljeni kitajski izdelek preizkusil na šmarnogorskih koreninah. Naj omenim, da so bili pogoji idealni (suh, trd teren, brez otrok in psov) in kar me veseli - tekaški čevlji so se dobro izkazali (čeprav, žal, nisem bil nič hitrejši od povprečja). Najbolj všeč pa mi je bilo dobro petno blaženje pri sestopu. Mislim, da navaden tekač dobi za ta denar največ, kar lahko. Seveda pa ti copati najbrž ne bodo ustrezali vrhunskim gorskim tekačem, ker so malce preglomazni in brez zveneče etikete :cry:
Ko opravim z njimi kakšnih 20 vertikalcev, se pa zopet oglasim.
#344904
TONEK napisal/-a:Zjutraj sem zgoraj omenjeni in včeraj kupljeni kitajski izdelek preizkusil na šmarnogorskih koreninah. Naj omenim, da so bili pogoji idealni (suh, trd teren, brez otrok in psov) in kar me veseli - tekaški čevlji so se dobro izkazali (čeprav, žal, nisem bil nič hitrejši od povprečja). Najbolj všeč pa mi je bilo dobro petno blaženje pri sestopu. Mislim, da navaden tekač dobi za ta denar največ, kar lahko. Seveda pa ti copati najbrž ne bodo ustrezali vrhunskim gorskim tekačem, ker so malce preglomazni in brez zveneče etikete :cry:
Ko opravim z njimi kakšnih 20 vertikalcev, se pa zopet oglasim.


Super,če je tako.Meni se ni obneslo je pisalo,da ima neko d3o blaženje...pol sem pa kupil ene Nike 50%znizane iz 130 na 65 in sem z njimi do sedaj na 600 pretečenih km in upam,da zdržijo tam nekje do marca pol pa po nove.
#345858
Obljuba dela dolg.
Točno po mesecu dni od nakupa, po premaganih 9640 vertikalcih, sem šele po podrobnem ogledu opazil manjše deformacije v petnem delu podplata, drugo je vse O.K. Še en mesec, pa bodo odplačani :D
Sedaj so na prestajanju dvodnevne pavze, da se posušijo od slivniške brozge :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA