področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 damozd
#66435
Zanima me, če bi lahko kdo dal sem gor seznam vseh trgovin, kjer je mogoče uveljavljati kakšen popust za člane TF.
Lep pozdrav iz Kamnika.
Uporabniški avatar
 Urshka
#67081
Mene pa zanima, kako uveljavljaš popust kot član TF? Je dovolj da poveš ime in priimek?hvalaa :D :oops:
Uporabniški avatar
 milkec
#67086
To je pa težko vprašanje!

Urshka napisal/-a:Mene pa zanima, kako uveljavljaš popust kot član TF? Je dovolj da poveš ime in priimek?hvalaa :D :oops:


No je pa še težje vprašanje!

V Thomas sportu velja popust, ob tem da poveš tvoj nickname iz tekaškega foruma. Za ostale trgovine ne vem.

Kar se pa tiče identifikacije, bomo pa tudi to porihtali in sicer v najkasneje v sklopu prenove TF-ja. Sicer to zna še nekaj časa trajati, vendar obljubim, da se bodo zadeve na tem področju začele urejati.
Verjetno se bo začela izdajati kartica ugodnosti TF-ja!
 Berk
#67133
V Thomas Sportu v Mariboru so mi rekli, da potrebujem izkaznico foruma, da sem upravičen do popusta. Kljub razlagi, da ta kartica (še) ne obstaja, popusta nisem dobil (in nič kupil).

Berk 8)
 superga
#67143
Lep pozdrav,

Se opravičujem za dogodek v Mb. Za večino popustov imamo v TOMAS SPORT-u kartice (rezen TF) , tako da je verjetno prišlo do nesporazuma, ker imamo še nekaj drugih internetnih zadev.
Popusti veljajo za tekaške artikle, ki niso v akcijah.

l.p.
superga
Uporabniški avatar
 poldy666
#68309
Pohvalil bi zaposlene v Tomas sport 2 Celje, ker so mi priskrbeli moj najljubši model tekaških copat.

Lep tekaški pozdrav

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA