področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 SHOOT
#71857
Pozdravljeni! Sem novopečeni član tekaškega foruma in imam eno vprašanje. Zasledil sem, da lahko kot član tekaškega foruma pridem do popusta v večih trgovinah. Zdaj me pa zanima, v kateri trgovini v Ljubljani bi mi najbolje svetovali pri izbiri tekaških copat z ozirom na to, da sem imel pri prejšnjih poškodbo in bi rad nabavil sedaj ene res dobre in primerne moji poškodbi. Imam pa poškodbo kolena. Najlepša hvala za odgovore :wink:
 superga
#71904
Pozdravljen,

Z veseljem vam bomo pomagali v trgovini TOMAS SPORT na Čopovi 14 v Ljubljani. Modele lahko tudi preizkusite na tekaški stezi in naredite analizo teka z kamero.

l.p.
superga
 SHOOT
#71915
superga napisal/-a:Pozdravljen,

Z veseljem vam bomo pomagali v trgovini TOMAS SPORT na Čopovi 14 v Ljubljani. Modele lahko tudi preizkusite na tekaški stezi in naredite analizo teka z kamero.

l.p.
superga


Najlepša hvala, v bljižnji prihodnosti se bom zagotovo oglasil. Zanima me samo se, kako je s popusti, je kaj popusta na tekaske copate pri vas?

lp
 superga
#71924
Ja , seveda, za FT je popust 20%

superga
 WIcK3d
#71928
superga, problem tega tekaskega testa in posledična izbira superg je ta da se men tiste superge ne dopadejo, in mi je zal potem za njih odstet keš.

no zanima pa me ce maste od salomona xa pro 3d barva rdece bela siva.. oziroma zakaj jih nimate?
 superga
#71936
Pozdravljen,

Model XA PRO 3D delamo samo v GTX izvedbi. Pomladanskega modela je verjetno zmanjkalo. Sicer pa ni na spletu vseh modelov, ki jih imamo v trgovinah oz. se zaradi obdelave in priprave slik pojavijo nekaj kasneje. Nova dobava prihaja v septembru.
Glede izbora pa je takole; Po izkušnjah vam vseeno svetujem , da najprej izberete tehnično pravilno obutev, ki ustreza vašim stopalom in načinu teka. Potem so na vrsti barve in ostalo. Ko ih nekaj časa uporabljate se tako ali tako umažejo, tehnologija pa ostane.

l.p.
superga

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA