področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

#5731
maja1 napisal/-a:V tem tednu smo pripravili ponudbo tekasˇkih superg New Balance.

Nakup prinese 15 % popusta, poleg tega vam podarimo tekasˇko majico Puma v vrednosti 5.990 sit. :D

Ponudbo si oglejte na:

http://www.superge.si/html/svn/68-AA.shtml.

Lep pozdrav.


na kako sem se za....., prejsnji teden sem kupil NB 832, pred tremi tedni pa 1022, kako maja1, da se nisi prej tega domislila. A pa se ne bi dalo, khm .....? :D :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5738
Živjo Maja !

Pa ja ne , da sem drugi v vrsti nat_ _ _ _ _ _ ih. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Moje NB 1022, ki sem jih "ubodu", ko sem šel pomerjat TF opremo, so doživele ognjeni krst včeraj, tako da se še tako, no, precej "frišne" ( dobrih 10 dni ). A sem dober zastopil, da se taki roki štejejo še "notr". :wink: :wink: :wink: :wink:

Pa prisrčno hvala za ugodno rešen odgovor ! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP
Uporabniški avatar
 primus
#5749
saj vem, da čakata en drug odgovor, pa vseeno - kakšne pa so tele NB 1022 ?
Nekaj si bom moral tudi jaz v kratkem omisliti...

primus
Uporabniški avatar
 matjaz
#5773
primus napisal/-a:saj vem, da cˇakata en drug odgovor, pa vseeno - kaksˇne pa so tele NB 1022 ?
Nekaj si bom moral tudi jaz v kratkem omisliti...

primus


:D :D :D SUPERCA, v dobrih 2-h tednih sem naredil ene 100 km, in so noge ko nove, brez bolecih. So (zame prosim) dovolj blazene, lahke, ne pretrde ne premehke. Predvsem pa prej kaksne 3 mesece sploh nisem tekel ker sem imel vseskozi tezave z bolecinami tetiv, petnice, gleznjev, zdaj pa me nic ne boli. Prosim to je moja izkusnja, je pa pomembna tudi izbira nogavic. V glavnem ko jih das gor morajo biti udobne. Vedno pa kupujem stevilko vecje. :D :D :D
 maja1
#5793
Matjaž!

Glede na to, da lahko pri teku uporabljaš samo en par copat (da ne boš zdaj tekel z enim na levi in drugim na desni nogi :lol: ), ti ENO majico osebno dostavimo na Cooperja (popust si pa že izkoristil???).

Lp

Maja

Lojze!

Majico ti lahko prinesemo osebno na Cooperja, ali pošlji naslov na maja@superge.si (napiši katero številko rabiš).

Lp


Vsi ostali pa ne zamudite akcije ker bo majic kmalu zmanjkalo (kmalu bo tek po Rožniku zgledal kot Pumino državno prvenstvo). :D :D :D
Uporabniški avatar
 tini
#5796
maja1 napisal/-a:
Vsi ostali pa ne zamudite akcije ker bo majic kmalu zmanjkalo (kmalu bo tek po Rožniku zgledal kot Pumino državno prvenstvo). :D :D :D


Glede na to, da vsi tako hvalite te 1022 sem se sam posegel po njih.. :D
Upam sicer, da nisem kupil macka v zaklju :roll:

Maja, le pazi se ce ne dobim majice! :) :) :)

LpTini
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5806
Ejga Tini, ne ti tko z Majo govort :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
a ne vidiš, da kar poka od dobrote. :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) 8) - boš meu z mano opravka :evil: :evil: :evil: :evil:
Sam sem lani kupil nb 832 iz le enega razloga ( poleg tega, da so mi jih dali za testirat na Brdu ), in sicer, ker so edina ( lani ) blag. znamka, ki dela copate tudi po širini. Meni to zelo odgovarja, ker imam pač širšo nogo. Lahko rečem, da so me prepričali ( tudi v TS ),tako, da zdaj prisegam na njih. Rezultat tega je tudi model 1022, ki mi je dal v nedeljo malce žuljev ( zato nisem hotel prehitet mojega Gorenjskega rojaka :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , ha ha ), a se pač tolažim, da so še kar nove - ne pa več ČISTE ( živjo Lučko ), in jih bo potrebno še malo "ulavfat". Se pa kažejo kot krasen, prijetno blažen, dobro stabilen in ravno prav težak model, od katerga pričakujem optimum.
Za off road, oz. kar tako, pa sem kupil tudi nb 470, ki se izplačajo, če že ne zaradi čese drugega, pa ker so poceni ( 10 jurčkov )
Mislim, da sta bili investiciji dobri ! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5807
Aja Maja, bi skoraj pozabil. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ker itaq vsi vejo kakšen sem, lahko "v eter" zaprosim za številko L ( če ne bo ustrezala jo bom v lastni režiji zamenjal ), tako, da ne bova preveč intimna na emilu.
Se zahvaljujem za tvojo požrtvovalnost in interes obdržati stranke ! :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP
 Lučko
#5814
:D :D :D Ja Lojze, a se ti ne zdi, da boš preeeeveeeč nov :shock: :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#5817
Ah, no, pa ne me dražit, k sem že tko sramežljiv. no !!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

2xLP
Uporabniški avatar
 Magnitude
#5820
V katero trgovino pa se odšpanciram po te superge in še majico pokasiram? Vseeno kateri Tomas Sport (BTC, Stari trg, ...)?
 superga
#5828
New Balance imamo v vseh trgovinah TOMAS SPORT, ponudba za majico in popust pa velja samo na spletni trgovini superga.si. Model 1022 imamo samo v moških velikostih, ženske pa 832 ali 725.
Modeli bodo jutri na testiranju na Kodeljevem kjer pa boste lahko dobili kupone za popust + majico !!!!
DOBER TEK
 maja1
#5837
LojzeP!

Majčko tvoje velikosti sem pripravila in jo dobiš kot rečeno na Kodeljevem. Hvala ker si me "branil" pred Tinijem. Sem se kar malo ustrašila. :oops: :(

Sicer pa Tini!!!

Če se ne motim si včeraj ob pol petih naročil superge, pomeni mora tudi majčka prit zraven. Če je ne bo :twisted: :twisted: :twisted: , mi obvezno sporoči, da uredim zadevo. Ker pa smo pri nas med najboljšimi, se ne bojim da bi se zgodila taka napaka. :) :) :) :oops: :oops: :oops:

Lp
Uporabniški avatar
 tini
#5839
maja1 napisal/-a:LojzeP!

Majčko tvoje velikosti sem pripravila in jo dobiš kot rečeno na Kodeljevem. Hvala ker si me "branil" pred Tinijem. Sem se kar malo ustrašila. :oops: :(


Sicer pa Tini!!!

Če se ne motim si včeraj ob pol petih naročil superge, pomeni mora tudi majčka prit zraven. Če je ne bo :twisted: :twisted: :twisted: , mi obvezno sporoči, da uredim zadevo. Ker pa smo pri nas med najboljšimi, se ne bojim da bi se zgodila taka napaka. :) :) :) :oops: :oops: :oops:

Lp


Ooopsss. Ni me treba tako zares vzet - malce sem se salil (sej zato so pa smajliji, a ne :) :) :) )

Aja, prosil bi te za stevilko majcke XL. Full TNX!
Uzivaj!

Lp
Tini

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA