prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72553
Hmmm :?

iz včeraj na danes se je nekaj spremenilo, pa ne vem kaj...
namreč, začelo me je avtomatsko odjavljati, ko zapustim TF, tako da se moram potem vsakič spet prijaviti, kar me je počasi začelo jeziti :evil: .

Spomnim se, da je nekje možnost, da izbereš, da te sistem avtomatično prijavi, pa tega zdaj ne najdem več. Po drugi strani pa me bega, kako to, da je do sedaj ta avtomatična prijava (na isem računalniku, seveda :twisted: ) delovala :?: , zdaj pa noče več...

Help :oops:

In še najnovejše odkritje... da bo ja še bolj zakomljicirano in misteriozno...pri tem svojem odjavljanju sedaj ugotavljam, da sistem niti ni konsistenten...enkrat me odjavi, drugič pa spet ne.
Grrr. Jst nočeeeeem, da me odjavlja :cry: :cry: :cry:

Tnxs,
Snežinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72559
No, pa mi je uspelo najti to, kar mi je bilo ves čas pred očmi... avtomatično prijavo namreč :oops: :D
Upam, da bo sedaj delovalo (čeprav sem imela tudi do sedaj izbrano to opcijo) in da ne bo več problemov. Hope so!
Sicer bom pa spet jokala tle gor... :shock:
Uporabniški avatar
 sosed
#72568
Preveri nastavitve brskalnika:

Orodja | Možnosti | Zasebnost | Shranjena gesla
in
Orodja | Možnosti | Zasebnost | Piškoti
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72591
sosed napisal/-a:Preveri nastavitve brskalnika:


pogledala in nič našla :oops:

IN SPET NISEM BILA PRIJAVLJENA :evil: :evil: :evil:
... in kljb temu, da sem se pet minut nazaj prijavila in obkljukala avtomatsko prijavo!

EROOOO!
Kaj je narobe?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#72592
Jest niti na sportosplet.net niti na tekaskiforum.net sploh ne vidm, da bi blo možno pod prijavo tako kot včasih odkljukat avotmatsko prijavo, tko da ne vem, kje to kljukaš?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72596
MihaPR napisal/-a:... tko da ne vem, kje to kljukaš ...

Jest pa vem :D :arrow: Prijaviti se je potrebno na spodnjem delu ekrana. Tam je nad prikazovalnikom najnovejših sporočil prav tako možna prijava - pa še okno za označevanje avtomatske prijave ima. :wink:

Zgornji gumb prijava pa moramo zaenkrat prepustiti našemu vrlemu Il Presidentetu v reševanje. :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#72624
Hojla,
po Milkcevem namigu sem tudi jaz našel tole mesto za avtomatsko prijavo, ki ga omenja Vlajko. Res pa je, da ga ni več tam, kjer smo ga bili navajeni, na glavnem prijavnem oknu.

Ampak men vseeno dela, brez hekanja po piškotkih ipd.

Snežinka - kaj pa tebi, zdaj dela?

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72639
Zaenkrat dela...kaj bo, bom pa še vidla :shock:
:D

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#72691
mene je tudi vedno začelo odjavljat, pa ničesar nisem spreminjal.
kaj naj naredim? ne najdem :cry:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72692
Danes sem bila spet odjavljena :evil: :evil: :evil:
Tole je pa začelo resnično kravžljati živce :!:

Ima še kdo kakšno idejo?

lp
Snežinka
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72698
Snezinka napisal/-a:... Ima še kdo kakšno idejo? ...

Mejbi! :arrow: A imaš na svojem pecejčku instaliran kakšen "čistilni" program (npr. Windows Washer), ki se ti avtomatsko požene ob zagonu ali izklopu le tega? :roll:

V tem primeru to zadevščino izklopi ter jo ročno poganjaj. :idea: Kompliciram? :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72700
Vlajko napisal/-a:Kompliciram? :wink:


Joj, si namazan z žavbami :lol:
Ti kr kompliciraj, sam da jst ne :twisted:

In ja, je prekompliciran za mene. Kaj pa vem, kje najdem ta washer :roll: ... a mi bo tud posodo doma pomil, če ga najdem :shock: 8) .

In sploh, če bi bil, potem bi me moral vsakič odjavit...mene pa sam sem pa tja ven zabriše :shock: :evil:

Ja, takle mamo, kaj češ.
Uporabniški avatar
 lunca
#72738
Snežinka, nad "frišnimi" sporočili, ki se stalno vrtijo, so napisani trenutno prijavljeni uporabniki. Pod tem pa piše, da to velja samo za tiste, ki so aktivni zadnjih 5 minut. Torej, če se samo prijaviš in se potem 5 minut (po mojih izkušnjah kakšno minuto dlje) ne pritakneš TF-ja, te avtomatsko odjavi.

Bi lahko bilo to?
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#72740
jaz sem bil vedno avtomatsko prijavljen, zdaj pa me kak mesec vedno odjavi ko zapustim forum in se moram potem spet na novo prijavljat. dostopam iz računalnika doma in v službi in na obeh se mi je to začelo istočasno dogajat. ne vem kaj naj naredim.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#72760
lunca napisal/-a:... za tiste, ki so aktivni zadnjih 5 minut. Torej, če se samo prijaviš in se potem 5 minut (po mojih izkušnjah kakšno minuto dlje) ne pritakneš TF-ja, te avtomatsko odjavi.

Bi lahko bilo to?


Noup, ni to. Jst pridem in grem. Nisem nč neaktivna :roll:
Sicer pa me dans še ni ven zabrisal... 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA