prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 ero
#5121
hojla,

vzel sem si par minut in vkup spravil statistiko obiska spletnih strani Tekaškega foruma. mesečne povzetke najdete na tej strani. če kliknete na ime meseca, pa dobite še zelo podrobno statistiko za izbrani mesec.

na kratko: trend je očiten - obisk raste :) z decembrskega povprečja 224 se je povprečni obisk v marcu dvignil na 420 obiskov. 88% rast, ni slabo.

če podrobno pogledate dnevno statistiko konec marca, opazite, da je bil absolutni rekord dosežen 29.03. s 721 obiski. nič čudnega, saj je bil to prvi dan po Sežani.

opozoril bi vas le, da morate tako statistiko obiska znati 'brati'. kot vsi vemo, je statistika na splošno 'k***a' in jo lahko bereš tako ali drugače. statistika obiska spletnih strani pa je precej odvisna že od načina zapisovanja obiskov, preko povezovanja do štetja teh podatkov. pa tudi terminologija lahko prispeva marsikatero nejasnost. za začetek le - en obisk v gornji statistiki ni nuno enak enemu obisku (zvišanju števca) na naslovnici foruma... je pa vsekakor to najbljižji izračunljiv povzetek obiska Tekaškega foruma. in ta raste, pa naj obračamo cifre tako ali drugače...
Uporabniški avatar
 Fotr
#9902
Uporabniki so skupaj objavili že 9791 prispevkov

Skupno število obiskov foruma: 99263

Ali bo prej 10.000 prispevkov :?: ali 100.000 obiskovalcev na forumu? :?: :shock: :D :shock:
Uporabniški avatar
 marathon95
#9934
ero napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Ali bo prej 10.000 prispevkov :?: ali 100.000 obiskovalcev na forumu? :?: :shock: :D :shock:


:D gotovo bo prej 100.000 obiskovalcev!


Kaj dobi 100.000 posjetioc? :?: Možda :clap: :toast: ili :--
Uporabniški avatar
 ero
#9939
marathon95 napisal/-a:Kaj dobi 100.000 posjetioc? :?: Možda :clap: :toast: ili :--


hja, težko bo zvedeti, kdo bo ravno 100.000 obiskovalec po števcu na prvi strani. če se bo javil z dokazom, gotovo dobi praktično (tekočo?) nagrado :!: :twisted:
Uporabniški avatar
 runner
#9943
Uganite kdo je bil 100.000 obiskovalec!!!

:lol:

lp
runner
Uporabniški avatar
 bojanu
#9950
Pa dokaz :twisted:
Uporabniški avatar
 runner
#9954
Dokaz? Si ti Bojan ali Tomaz?

Pa menda mi verjamete??? :-)
Imam tudi screen capture za Tomote, Tomaze ...

lp
runner
Uporabniški avatar
 vidkul
#9956
Jaz ti verjamem in ti čestitam :)
Tvoj naslednji cilj naj bo da boš tudi 200.000 obiskovalec :twisted:
Uporabniški avatar
 runner
#9957
Saj mi tudi Bojanu verjame ... samo se malo sali...

:-)
runner
Uporabniški avatar
 bojanu
#9959
Ti si samo prvi opazil to okroglo številko, ker si pač samo na prvi strani visel in delal refresh. Nekdo drug pa je prebiral komentarje in povečeval številko :roll: :lol:
Vseeno čestitke in takšno srečo tudi pri lovljenju okroglega števila napisanih prispevkov. Takrat bi lahko izklopili prikaz števila par dni prej (in omejili število dnevnih prispevkov, da ne bo preveč nabijanja :lol: ), da bi bilo bolj zanimivo :lol: Kakšna simbolična nagrada bi vse skupaj še popestrila :clap: :laola :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#10495
Moje čestitke 400. članu foruma JFK :lol: . A mogoče kdo ve ali je to Kenedi, a ni že umrl.. :lol: :lol: Al pa je ustal od mrtvih, ker je slišal za TF in sklenil da se nam pridruži.. :lol: :lol:

Kakorkoli dobrodošel JFK :wink: !!!
Uporabniški avatar
 tadejk
#10969
Novi rekord 34 uporabnikov :!: :!: :!:


Fotrov članek očitno deluje. Hvala duhovni vodja!!! :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#10976
v letu 2004
je bilo novih clanov:
jan 30
feb 45
mar 62
apr 75
maj 75
in do 11. junija (danes) 37 ...
lahko pricakujemo rekord, ko bodo prebrali zadnji, Fotrov, ":polet".

LP runner

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA