prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#123927
Pozdravljeni forumaši...tudi sam sem nov tukaj in sem kar doberšen del tega foruma že prečekiral in lahko račem, da sem dobil mnogo odgovorov za moje tekaške pričetke..
Tečem na Mizuno Impulse in nimam nikakršnjih težav..
Bi pa rad kupil boljši copat, zato imam namen iti v TS... Na tem mestu me zanima, če je nujno, da prinesem s seboj ponošen copat za ugotovitev pronacije ali je dovolj že, da prinesem svoje noge za poskenirat?Je vseeno, če grem na Čopovo ali je enako s svetovanjem in popustom TF v City parku?
In zadnje vprašanje, v kolikor bi copat Mizuno WAVE CREATION 9 ustrezal moji nogi, je to dober copat ali zgolj "šminka", glede na to da nisem zasledil, da bi kdo z njim treniral oz ga uporabljal..?
Hvala za odgovore. :wink:
Uporabniški avatar
 Radolca
#123929
Zdravo,
Jaz imam Mizuno Wave Impulse za treninge, za tekmovanja imam pa Mizuno Wave Rider 10. Pred dvema letoma in pol sem kupil Mizuno Wave Rider 9 in se bil z njimi neverjetno zadovoljen, zato sem tudi ostal na Mizuno. Ttistih, katere ti omenjaš, pa žal ne poznam.
Toliko o mojuh izkušnjah in mnenju.
Če ti Mizuno ustreza in če se v njih dobro počutiš ter nimaš problemov, potem ostani na Mizuno 8)
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#123944
:arrow: Tkole, starih copatov ni nujno s seboj prinesti, je pa priporočljivo, saj skupaj s tekaškim testom s kamero na stezi lahko tako zelo natančno ocenimo, kakšen copat potrbuješ! :)

glede Mizuna wave creation je pa odvisno od tega, kakšen tip tekača si in koliko tehtaš :) če si navtralen in imaš težo nekje na 85kg, potem bi znale biti primerne za treninge. ;)

vabljen v prodajalno ;)

LP TS ČOPOVA 14
Uporabniški avatar
 Enik
#123979
Hvala obema za odgovore, bom poizkusil kar jutri popoldan v TS uletet..
Lp
 PPoce
#123997
Priporočam da se oglasiš jutri (torek) na PST ob Koseškem bajerju kjer imamo redna testiranja Nike tekaških copat. Vsak torek od 16:30 do 19:30.
V miru lahko v naravi probaš modele:
• Pegasus
• Zoom Elite
• Structure Triax
• Vomero
• Skylon

LD
Uporabniški avatar
 Enik
#124047
Lahko samo pohvalim TS na Čopovi! :clap: Vzeli so si čas, ponudili informacije, ki sem jih želel, tako da bom pri vseh nadaljnih nakupih vedel kaj iskati.. :cast1:

Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA