prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 slitkx
#323698
Ja in ne za Vivofit vs. ročna ura?
Če ročna ura, katero bi uvrstili med malo boljše z vsemi osnovnimi funkcijami ter kakim bombončkom? (Npr. funkcije za načrtovanje treningov ne bi potreboval.)
 Ninek
#323791
Garmin Vivofit uporabljam že 3. teden.

Napravo priporočam ljudem, ki so manj aktivni. V to skupino sodim tudi jaz, za zelo aktivne ljudi obstajajo boljši in njim primerni pripomočki.

Ker dnevno v službi naredim od 5000 do 10000 korakov sem si dnevni cilj zvišala.
Ta naprava mi je pisana na kožo, saj me vsak dan žene, da dosežem dnevni cilj.
Vsak dan hodim na sprehode in se trudim, da tečem.

Vivofit je namenjen hoji, kar pomeni, da v primeru, da kosite zelenico se senzor ne aktivira, zaradi prevelikih treslajev. Napravo je težko "prinesti okoli" :D in verjemite mi, da sem poskusila, le uspelo mi ni.

Cena je zasoljena, ampak glede na to, da sem že izgubila 2 kg mi je sprejemljiva.
Žal napravi manjka kakšen zvočni signal ali vibriranje(ko dlje časa nisi aktiven) in da bi bil zaslon viden v temi.
Je pa veliki plus, da baterija zdrži okoli enega leta.
Vsak dan preko spleta ali mobilinka sprejmljate napredek, lahko pa tudi tekmujete v skupinah, kar vas bo gnalo, da naredite vsak dan več korakov.

Ko bom izboljšala mojo kondicijo, si bom kupila tudi pas za srčni utrip.

Torej, če imate prekomerno telesno težo, tako kot jaz, ali ste upokojenec vam to napravo le priporočam.
Če pa ste športnik, pa si kupite raje kaj druga.
Uporabniški avatar
 Wega
#323948
Jaz imam doma nek poceni kitajski ponaredek (30€), pa je za osnovne reči čisto v redu. Je pa res da se ga zlahka "prenese naokoli" samo ne vem zakaj bi to počel... ;)
 Regulus
#331180
Ninek napisal/-a:Vivofit je namenjen hoji, kar pomeni, da v primeru, da kosite zelenico se senzor ne aktivira, zaradi prevelikih treslajev. Napravo je težko "prinesti okoli" :D in verjemite mi, da sem poskusila, le uspelo mi ni.

V takem primeru se lahko vivofit da v žep in bi moral tudi normalno šteti korake, ki jih naredite med košnjo zelenice.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA