prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 maja
#12246
Zanima me, kdaj (če sploh) bodo naslednji modeli na voljo pri nas. Vsi pa spadajo v NIke 2004 poletno kolekcijo.
NIKE VAPOR CONTROL
AIR MAX DESIRE
AIR CONVERGE MAX
AIR SUMMER VILLEFLY

Zakaj se iz te kolekcije dobi samo klasične modele (pegasus, kantara) in japonke, ne pa tudi ostalih tekaških copat?

Mogoče bi morali zamenjati nabavnega?

Izbira na superge.si je porazna - sploh za "uradnega" retailerja.
Uporabniški avatar
 cyc
#12250
AIR CONVERGE MAX
Za ostale reči obstajajo sorodni modeli, morda so iskani celo nitri ... v oko mi je padel zgodnji model, ker z iskalnikom dobiš takoj ven zadevo ...
Uporabniški avatar
 maja
#12401
stari modeli mene ne zanimajo
Uporabniški avatar
 maja
#12413
vsaj ne pri supergah ;)
Uporabniški avatar
 cyc
#12427
Trpi.
Uporabniški avatar
 maja
#12840
kupila sem model nike tailwind - špica na asfaltu. v tomasu sem dobila zadnji par za 30% ceneje. s takim popustom bom lažje prebolela dejstvo, da ni glih "tanov" model. :lol:
 dpop
#12847
maja napisal/-a:kupila sem model nike tailwind - špica na asfaltu. v tomasu sem dobila zadnji par za 30% ceneje. s takim popustom bom lažje prebolela dejstvo, da ni glih "tanov" model. :lol:


Ehh.... ni "tanov"? C, c, c... to pa ne, no...
Pa si boš upala sedaj s takimi podnevi tečt.... :twisted:

LP Darko

P.S. Sploh je pa tko... kupiš kao neki novi model potem pa
pogledaš na škatlo pa če malo poznaš fore s kodami... vidiš
da je model itak star že dve leti... in kaj zato...
Sam od sebe itak noben copat ne laufa... za prešvicat so
pa tudi modeli iz prejšnjeg atisočletja dobri... pa kaj pol če nimajo
ABS, pa ASC, pa TwinCam pa DOHC... :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#12872
Ja nenene, brez ta novga modela ne moreš tečt in konc. Moraš imeti postavljen en minimum, prek katerega ne greš!
Star model tekaških copatov ... ne, tolikšnega trpljenja človeško bitje enostavno ne more prenašat. 9mm, edina opcija.
Uporabniški avatar
 maja
#12903
trpljenje mi blaži air max po celem podplatu.

drugače pa superge od nekdaj kupujem v londonu, v niketown-u, zato taka stopnja razvajenosti. poleg tega redno obiskujem stran nikewomen.com in se slinim nad stvarmi, ki bodo v sloveniji naprodaj čez 5let.

sem pač afna. shoot me.
Uporabniški avatar
 cyc
#12906
Sem si šel ogledat http://www.nikewomen.com in dejansko :shock: :shock: - tam je jesenska kolekcija za tek :shock: :?

Očitno se velik del žensk brez jesenske kolekcije sploh noče spravit tečt :?: :idea: Tako da jim je pri ženskah edina varjanta da naredijo kolekcije za letne čase, če ne ni nič :lol: :lol:

Na http://www.nikerunning.com (kjer so sicer tudi ženski tekaški copati) takih kompliciranj enostavno ni. Kaže, da je tisto res za tekače, onim na zgoraj omenjenem naslovu gre pa verejtno bolj za modo da so "in" na sprehodu s cuckom :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 maja
#13009
če pogledaš eno številko nazaj (issue8), najdeš pa tudi poletno modo :oops:

pomoje je nikewomen namenjen svetu fitnesa, torej moji matični ladji. 8) 8) 8)

pri nas stare superge stanejo toliko, kot zunaj nove. če je človek pripravljen plačat, zakaj ne bi imel nove verzije.

večina žensk se itak ful težko spravi k kakršnikoli obliki rekreacije.

tek je še posebno problematičen za začetnika - pa ne zaradi napora. problem je to, da imaš med tekom preveč časa za razmišljanje. to mnoge spravlja ob živce. poznam veliko žensk, ki celo leto hotijo v fitnes samo na treadmill (pozabi trenažerje, ni šans) & jim tudi na kraj pameti ne pride, da bi šle teč v naravo.

vem, da mojim strankam ful pomaga (psihično), če dobro zgledajo med švicanjem v fitnesu. včasih jim celo nove cunje dajejo motivacijo - v smislu nagrajevanja same sebe. čeprav se sliši neumno, je pa resnično.
Uporabniški avatar
 cyc
#13010
OK, saj mene tudi mika da bi se s čim "nagradil", pa ne vem ali naj čakam na novega Polarja ali pa naj si kupim raje lovski sestavljen lok :twisted: :lol:

Ampak da bi kompliciral(e) v tej smeri, ne vem no .. sploh je pa tako, da tiste ki res morajo na fitness, jim ne pomaga nobena cunja razen kake floor-lenght zadeve :lol: :lol:
OK, sem že zloben ...

Skratka, na voljo imamo kvalitetne tekaške copate, kdor hoče kaj storiti za svoje zdravje, ima vse možnosti za to.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA