prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 miciM
#297260
No meni se skice in podobne reči ne zdijo uporabne, ker kaj kot skica izgleda super, ko pa dejansko probaš je pa lahko tudi groza. Jaz delam v Tomas sportu na čopovi in imamo Anita moderčke, nekaj malega Under armour in Nike športne tope.

:wink:
Uporabniški avatar
 Tilcara
#297268
Jaz sem kupila v Tomas sportu Anita moderček in sem zelo zadovoljna..vse štima, tako košarica kot obseg. Lahkoten občutek, nič preveč ne tišči in dober material. Hvala miciM :D
Uporabniški avatar
 alonso13
#297281
Meni so pri MiciM in pri Tilcari ti športni modrci zelo všeč in ni važno,katere firme so,tudi brez je lepo........malo se hecam........en prelep tekaški pozdrav iz Savinjske doline.......ALONSO
Uporabniški avatar
 MišaMiš
#349854
Začela sem povečevat svojo razdaljo in prišla na 20k teke. Odrgnine pod prsmi so tako hude, da ne vem več kaj naj naredim. Najprej večino kože prelepim z mikroporjem, nato dam čez brezšivni športni modrc in nad njim en orgn modrc ki mi prsi drži pri miru. Imam namreč D košarico in enostavno nimam druge izbire.

Trenutno mi še najbolj odgovarjajo hoferjevi modrci znamke Crane, totalno sem razočarana nad Triumphom. Cena, ki jo oni postavljajo za te njihove triaction modrce je sramotna za to kar potem dobim.

Mogoče zna katera od uporabnic s prav tako velikimi prsmi priporočat nek dober modrc z dobro oporo? Mogoče Lisca Power z zadrgo? Baje da naj bi bil kombiniran modrc za večje prsi.

Danes sem šla spet laufat dolgi tek, in moram povedat, da mi je volja kar malo upadla. Odrnine imam tako hude da me peče vse skup. Kožo imam čist ranjeno. :( :(
Uporabniški avatar
 čara
#349862
Phuuu ne vem koliko ti bom lahko v pomoč. Imam 2 ki se izmenjujeta. Eden je Nike, drugi je pa kar iz Hoferja/Lidla. Pa nimam težav.
Uporabniški avatar
 majcka
#349865
MišaMiš napisal/-a:Začela sem povečevat svojo razdaljo in prišla na 20k teke. Odrgnine pod prsmi so tako hude, da ne vem več kaj naj naredim. Najprej večino kože prelepim z mikroporjem, nato dam čez brezšivni športni modrc in nad njim en orgn modrc ki mi prsi drži pri miru. Imam namreč D košarico in enostavno nimam druge izbire.

Trenutno mi še najbolj odgovarjajo hoferjevi modrci znamke Crane, totalno sem razočarana nad Triumphom. Cena, ki jo oni postavljajo za te njihove triaction modrce je sramotna za to kar potem dobim.

Mogoče zna katera od uporabnic s prav tako velikimi prsmi priporočat nek dober modrc z dobro oporo? Mogoče Lisca Power z zadrgo? Baje da naj bi bil kombiniran modrc za večje prsi.

Danes sem šla spet laufat dolgi tek, in moram povedat, da mi je volja kar malo upadla. Odrnine imam tako hude da me peče vse skup. Kožo imam čist ranjeno. :( :(


Meni edino od INOC-a modrc iz Hofra, ki ima naramnice zadaj narejene na X zdrži vse traile. Pri ostalih imam enake probleme, kot ti. Za košarko ali badminton je Triumph-ov čisto v redu, za tek pa ne.
Uporabniški avatar
 Loni
#349867
Mogoče bi se še s kako mastno kremo namazala prej - na tistih mestih, kjer te navadno odrgne. Modrca priporočiti ti ne morem, vsaj ne za tvojo velikost, me pa odrgne vse, takoj ko je za zapeti, ko je kje kak šiv viška, odrgne me pas za srčni utrip... Rešujem z mazanjem, največkrat kar z ognjičevo kremo.
Uporabniški avatar
 MišaMiš
#349868
Hvala za odgovore. Medtem, ko čakam spet na kakšno ponudbo iz hoferja, bom uporabljala mazilo na kritičnih predelih. Najbrž bom šla pogledat še v Lisco, da vidim v živo kakšne imajo kaj te njihove športne modrce. Čedalje bolj se mi zdi, da te neke drage znamke nimajo ravno praktičnih modrcev, Hofer reši vse probleme. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA