prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 LIKI79
#191238
Pozdravljena!
Ker Vam nobena predstavnica neznejsega spola ni odgovorila, Vam bom jaz :D

Kar se tiče zgoraj omenjenih modelov ja kar razlika. RUNLINE je najbolj vsestranski modrček, ki pa mogoče včasih ni primeren za zenske z večjo košarico. ZBRA EXTREME je modrček namenjen ravno takim, vendar pa nekatere malo moti zadrga na sprednji strani, tako da je čisto odvisno od samega počutja uporabnice, vendar moje mnenje je, da bi lahko prišel v poštev kar RUNLINE.
Najbolje bi bilo da se oglasite pri nas v trgovini TADEJA BRANKOVIČ ŠPORT v Kranju oz. me kontaktirate na ZS ali telefon 031/375-140

LP DOMEN
TADEJA BRANKOVIČ ŠPORT
 *Irena*
#297080
Ker že nekaj časa nisem zasledila nič na tole temo, sem si jo malce sposodila. Zanima me, če ima katera uporabnica športni modrček znamke Anita Maximum Support in kako se kaj obnese. Do sedaj sem vedno uporabljala model od Triumpha (triaction), sicer mi je super, ker dobro oprime, le občasno me odrgne trak pod prsmi, ponavadi, če tečem 1 uro ali dlje.

lp
 Jola
#297084
Zdravo !
Sama nosim modrček ACTIVE in ZBRA. Sama tudi nimam najmanjše številke in oba modela lepo oprijemata in ne tiščita. Prvi se oblači čez glavo, drugi ima zadrgico spredaj, ki pa ne moti ! Vsekakor ti priporočam modele s širšimi naramnicami, le tako boš lahko v teku uživala ! LP
 Jola
#297218
Ja, glej, če malo pobrskaš po internetu na to temo, je materiala, slikic in opisov ogromno. Izbira je res velika in si lahko poiščeš tudi primerno ceno in vse, kar bi rada vedela ! LP
Uporabniški avatar
 miciM
#297220
Jaz uprabljam Anita moderček in si ne predstavljam, da bi ga kupila po netu, ker to, da ne bi probala pa res ne gre :D .

:wink:
 Jola
#297223
Ne gre za NAKUP, gre za SLIKICO, ki bi jo rada imela.... in opis in ceno, pa še informacijo si najdeš, kje ga lahko kupiš, oz.katera trgovina ga ima !
 *Irena*
#297236
miciM napisal/-a:Jaz uprabljam Anita moderček in si ne predstavljam, da bi ga kupila po netu, ker to, da ne bi probala pa res ne gre :D .

:wink:


Helou :D

Sem si "privoščila" modrc Anita in že 3x tekla z njim. Je super, meni še boljši kot od Triumpha, me ni nič ožulil pod prsmi. Se pa čisto strinjam s tem, da modrčka po netu ne gre kupovati :-- .
 Obala
#297244
http://www.underarmour.com/shop/us/en/w ... ports-bras

Kot je rekla Jola,gre se za to da vidiš kaj vse obstaja,model pa greš lahko probat v kako trgovino pa ga kupiš tam ali ne :D pa ni važna firma, po netu lahko kupuješ, lahko reskiraš saj eni menjajo brez problema in stroškov,ali pa vsaj ko poznaš model in številko :wink:

Ena je omenila Nike-ov tekaški modrc,imam in je bil zelo dober za vse aktivnosti,različni modeli.
Under Armour trgovina pa je, oz sta dve, ena v Trstu, druga malo čez mejo tudi v IT.Pri nas nevem razen da je imel Intersport neki malega oblačil po višjih cenah kot v IT.
 *Irena*
#297255
Zdravo,
zgledajo u redu tile modrčki Under armour, le v IT se mi ne da hodit sprobavat. Je pa fajn, ko vidim koliko športnih modrcev sploh obstaja na tržišču, zato tudi prej malo pobrskam po netu in po raznih forumih, da se lažje odločim. Zaenkrat hvala za vsa vaša mnenja :D .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA