prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 hilly_the_kid
#234466
Zanima me kakšne torbice za telefon uporabljate med tekom. V Intersportu imajo Asicsove, pa so premajhne za moj telefon, v žep tekaških hlač pa tudi ne gre. Vem, da so za iphone prodajali neko varianto za okoli roke, a zdaj je nikjer ne najdem. Prosim za pomoč.
Uporabniški avatar
 Vreme
#234473
Pazi kakšno boš kupila. Nikakor ti ne priporočam torbico z zapiranjem na ježka. Nekaj časa sicer drži, potem pa se lahko zgodi da ti izpade. In to v najbolj neprimernem trenutku, tako kot je meni! :evil:
Uporabniški avatar
 MančaPomaranča
#234514
hilly_the_kid napisal/-a:Zanima me kakšne torbice za telefon uporabljate med tekom. V Intersportu imajo Asicsove, pa so premajhne za moj telefon, v žep tekaških hlač pa tudi ne gre. Vem, da so za iphone prodajali neko varianto za okoli roke, a zdaj je nikjer ne najdem. Prosim za pomoč.


Je torbica tako majhna ali imaš ti velik telefon? :D Tudi jaz namreč razmišljam o nakupu te torbice. Videla sem jo le na netu, tako da nimam predstave, kako velika je. Kolikšna pa je okvirna cena? Hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
 čara
#348589
Obujam temo...Sicer primarno iščem torbico za okoli pasu, da spravim noter ključe in pakl robcev, telefon. Nekaj cinimini. Obstaja kaj fajnega?
Izbira je kar velika, ampak kaj izbrati?

Gledam tisto od Reebook za 14 in adidas za 12 eur, addidas za 20€, Runbelt od Addidasa...te običajne opasne torbice, ki so fajn za sprehod, za teke niso, ker skače gordol preveč, so prevelike.
http://www.intersport.si/shop/tek-44096/nahrbtniki-44129

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA