prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 dexi27
#273963
No sem vedu, da boš pa ti dal izčrpno poročilo o ONkah, ker vem da jih nisi šparal :lol:

No vsekakor bo najbolje, da se še sam prepričam kako pa kaj :laola

GTA vsekakor hvala za izčrpno poročilo.
Uporabniški avatar
 dexi27
#274453
Prvi kilometri v ONkah so za mano. Občutki pa super. Copat je res nekaj posebnega. Najprej sem imel mal čuden občutek, ko jih obuješ me je kr mal nazaj vleklo, kot bi bli zadaj nižji kot spredaj. Ko pa sem šel z njimi tečt pa vse OK. Občutek res dober, dobro blaženje, noga lepo sedi v copatu, ni ne preozek ne preširok. V glavnem za enkrat cool :!:

Kaj več pa ko bom pretekel kakih 100+ kilometrov 8)
 Delanoche
#274510
Tudi sam si jih bom po vsej verjetnosti nabavil, v kolikor pa kdo lahko pogreši kupon s popustom se pa priporočam.Hvala.
Uporabniški avatar
 golfdelta74
#277086
upoštevali so reklamacijo in sem danes dobil nove ONke :clap:

golfdelta74 napisal/-a:V začetku februarja sem nabavil ONCloudrunner,vendar sem z njimi glede na pretečeno razdaljo zelo razočaran :evil:
Superge so res udobne :clap:,morda je petni del malo prenizek-premalo stabilen.. vendar po 100km urejenih,suhih poti mi je petni del odstopil(štopli so se odlepili,odtrgali od podplata)in tudi ves copat je zelo slabo ali površno zlepljen skupaj.Ker se mi je to zgodilo v manj kot v mescu dni in ker sem dal za njih 127€ sem jih seveda nesel nazaj,kajti sam menim da je to morda tovarniška napaka.Prodajalec je mojo reklamacijo z razumevanjem sprejel,jih poslikal naredil zapisnik sedaj pa čakam,kako se bo zastopnik odločil glede reklamacije.
Upam da bo problem za mene hitro in ugodno rešen,kajti vreme je idealno za nas tekače.
namig:če bi še 1x kupoval jih NEBI VEČ KUPIL :
ostal bom pri svojih preverjenih supergah MIZUNKAH :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#277111
Imam že drugi model. Menim, da je ta še boljši od prejšnjega.
Slika
Uporabniški avatar
 Wega
#277113
Pozdravljeni1 Sam imam "ta star" cloudrunner (za ta težke) in po prvih 150 km lahko rečem da mi pašejo. Predvsem imam boljši občutek pri klancu navzdol. Ker so pri nas pozimi posipali kot v sahari pogosto med oblačke dobim kamen, pa gre tudi hitro ven. Po 10 km me začne boleti blazinica pod prsti, vendar bolečina kmalu izzveni - najbrž se bo treba navaditi.

ZdravkoC, novi model (verjetno cloudster?) je predvsem lažji, ali je še kaj drugega?
Uporabniški avatar
 muc
#277119
Po pretečenih cca. 350 km v ON Cloudsurfer same pohvale za copate! :clap:
Sicer so bili te kilometri pretežno narejeni "u izi" na trening, glede na vse težave z nogo, ki pa še vedno ni 100 % ok ampak zaenkrat se mi zdi, da kr dobro napredujemo.
V njih nepričakovano pretekel tudi prvi polmaraton v Utrechtu NL in prejšnji vikend hitro nočno 10-tko v KP in zaenkrat vse bp :wink:

Sicer je pa ta model namenjen za lažje tekače (se mi zdi da 75 kg) ampak že nestrpno čakam na lažjo Racer-ko, ki naj bi prišla na trg v kratkem...ko sprobam, poročam...see ya :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#277142
Wega napisal/-a: ZdravkoC, novi model (verjetno cloudster?) je predvsem lažji, ali je še kaj drugega?

Pravzaprav je tudi model Cloudrunner (primeren moji teži nad 75 kg +10kg :lol: ), vendar so novejši materiali. Bolj mi je všeč material notranje obloge. Razlika v masi je zgolj 20 g, verjetno zato, ker so 1/2 številke manjši. Meni so super.
Uporabniški avatar
 MančaPomaranča
#277237
Mene pa zanima, kje vse je možno kupiti ta copat. Zasledila sem tc-sport.si, pa me zanima, če je še kakšna varianta? Njihova cena dostave je kar konkretna. Mogoče kdo ve, če je možen tudi prevzem v trgovini?
Nazadnje spremenil MančaPomaranča, dne 18 Apr 2012, 20:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 bor©
#277238
MančaPomaranča napisal/-a:Mene pa zanima, kjer vse je možno kupiti ta copat. Zasledila sem tc-sport.si, pa me zanima, če je še kakšna varianta? Njihova cena dostave je kar konkretna. Mogoče kdo ve, če je možen tudi prevzem v trgovini?


V Mariboru jih lahko kupiš v trgovini ENIM na Tržaški.
Uporabniški avatar
 jedrnat
#277259
Mene pa zanima ali ste tisti, ki ste prešli na copate ON izboljšali čase, zmanjšali utrujenost oz. bolečine, povečali motivacijo na tekaških razdaljah (polmaraton, maraton)?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#277287
jedrnat napisal/-a:Mene pa zanima ali ste tisti, ki ste prešli na copate ON izboljšali čase, zmanjšali utrujenost oz. bolečine, povečali motivacijo na tekaških razdaljah (polmaraton, maraton)?

Za izboljšanje časa je težko reči kar tako, analize in testi vsekakor kažejo na to, meni pa veliko pomeni poleg tega, da meni ustrezajo, da slišim tudi od drugih, da imajo pozitivno mnenje. Vsekakor je tek resnično bolj mehak, ali dejansko tek na oblakih. Motivacija pa so novi copati predvsem za ženske, tako da se tega komentarja vzdržim. :wink:
Uporabniški avatar
 StaraKost
#277314
.... moj občutek je, da tečem bolj lahkotno. Noge me manj bolijo.
...moj svak trdi, da mu je z njihovo uporabo zginilo zbadanje v kolenih.
Najbrž je nekaj v teh "oblakih". Jaz sem si na primer tudi izboljšal čase na distancah katere tečem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA