prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 čara
#292030
Zdaj že približno mesec dni uporabljam Asics Gel trail lahar. Zadovoljna. Na nogo mi paše, ima GTX membrano, oprijem je dober. Mi ne zdrsava. Tečem pa po travi oz. po prek trave, večkrat je že rosno, mokro, tudi blatno. Edinole imam za 0.5 večjo številko kot pri salamonkah.
 the_L_borko
#296947
Danes sem testirala salomon sense zdijo se mi super oprijem na stopalo je dober, ozivnost odlična še posebaj na koreninastem terenu in pri kaksnih preskokih. Edina slaba stran po moji presoji je da jih je najboljše uporabljat samo po divjih terenih in ne po cesti ker se podplat hitro obrabi. Se pa splača če jih kupite te ko imajo v intersportu popuste na vse obutev. Ker sem jih kupila zdaj med božičnimi prazniki in sem jih dobila za 140evrov.
Uporabniški avatar
 oven
#297261
Kako pa so kaj trdi oz.. mehki?? Po mojih izkušnjami ima Salomon najbolj blažene Trail copate, za mene čist preveč.... Mi bolj odgovarja lasportiva, ki so dost bolj trdi.... Inov pa nisem še poskusil......
Lp
Uporabniški avatar
 MitjaG
#297262
Sam sem navdušen nad saucony peregrine - niso blaženi, nikoli še nisem dobil žulja, sprejemljiva cena,...meni so zakon.
Tudi Inov-8 so mi super, težava je le kje pomeriti in dobiti pravo številko (sedaj ko vem jih lahko brez težav naročujem po spletu).
Tako inov8 kot saucony se da dobiti za manj kot 100 eur.
Salomon so tudi meni preveč blaženi, preveč dragi, in običajno po kakih 50km teka staknem žulje.
Uporabniški avatar
 mac
#297263
Jaz imam speed croos in so mi res super, ker so zelo mehki in so zelo lepo blaženi in sploh ne veš da jih imaš na nogi. Včasih moram pogledati na nogo da jih opazim, ker sem dobil samo (kričeče) modra barva :) , meni najlepši model rumena in rdeča barva pa so bili takrat v Slo le 44,5 plus števeike.
Uporabniški avatar
 Misho76
#297269
@oven, jaz uporabljam Salomon S-Lab Sense in S-Lab Fellcross => copata sta blažena minimalno in imata 4 mm padec. Z njima sem zelo zadovoljen. Če jih primerjam s Saucony Peregrine 2 nista nič bolj blažena. Sta pa modela ožja, zelo lahka in namenjena tekmovanjem. Za Inov8 pa ne vem, jih še nisem imel na nogi. Svetujem ti, da greš in copate probaš (oz. če je le možnost, tečeš v njih), saj se velikokrat izkaže, da na koncu izberemo nekaj čisto drugega :wink:
Uporabniški avatar
 oven
#297279
Ja, saj za to me je zanimalo kako so blaženi , ker so na pogled kar minimalni že :-D Cena S-lab je pa nasploh juhuhu....
Sportiva je izdala nov čevelj, Ultra Raptor namenjen daljšim tekom ter je malenkost bolj blažen, me res zanima kako bo na nogi, ki zaenkrat ga še ni kje za dobit....
Zaenkrat pa mislim kar na Clite 2 ostati 8)
Uporabniški avatar
 vencelj
#299742
5r002 napisal/-a:Pomoje je bila to le reklama... :roll:


Vem...je bila tudi že na enem drugem športnem portalu.
Ko sem lani iskal scott-ke, so jih (po podatkih) na Gorenjskem imeli le v Grašci v Križah, sedaj pa njihova spletna stran kaže, da jih nimajo več, Kokrca je pa še bliže (če se bo našlo kaj primernega).

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA