prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 lithium
#314312
Zdravo,

preizkusil sem copate Nike Free 5.0.
Občutek pri teku je odličen, vendar imam žal preširoko nogo v sprednjem delu.
Zato jih po 50 km prodajam.
Copati so novi, kupljeni pred 3 tedni, obuti 4x. Velikost 46 (številka je malo manjša, ustreza številki noge 44).
Žal mi je, da jih moram prodati, ker je zelo udobno teči v njih. So zelo lahki in mehki in jih je užitek imeti na nogi. V primerjavi z Nike Pegasus.... drugače in lažje.

Cena novih je 110 €. Prodajam za 85€.

Ali pozna kdo podoben model temu, vendar širši?

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/tek/tekaski-copati-nike-free-5-0-1289694182.html
Uporabniški avatar
 pek3c
#314474
lithium napisal/-a:Zdravo,

preizkusil sem copate Nike Free 5.0.
Občutek pri teku je odličen, vendar imam žal preširoko nogo v sprednjem delu.
Zato jih po 50 km prodajam.
Copati so novi, kupljeni pred 3 tedni, obuti 4x. Velikost 46 (številka je malo manjša, ustreza številki noge 44).
Žal mi je, da jih moram prodati, ker je zelo udobno teči v njih. So zelo lahki in mehki in jih je užitek imeti na nogi. V primerjavi z Nike Pegasus.... drugače in lažje.

Cena novih je 110 €. Prodajam za 85€.

Ali pozna kdo podoben model temu, vendar širši?

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/tek/tekaski-copati-nike-free-5-0-1289694182.html


Tudi sam iščem kakšen širši model, tako ta upam da pade kakšna informacija...
Uporabniški avatar
 Scooby
#314484
Poizkusita Brooks Pure Flow. Jaz sem bil s prvo izvedbo izjemno zadovoljen. Druga izvedba mi pa žal ne paše več na nogo. Sam imam tudi zelo široko nogo in mi je Nike free linija občutno preozka.

Lp, Miha
 ogi
#314513
Nike Free dobis tudi custom verzijo. V prvi vrsti je sicer point tega lastna barvna kombinacija, ampak lahko pa izberes "normalne" ali pa siroke. Cena je pa cca 10eur vec kot normalna trgovinska verzija.
#348602
I have been playing the minecraft for a while and guess its a pretty good game that i like. I can create my won server and limited block options and literally create everything you like in the game. Many of the users are playing the game in youtube by using purchased premium accounts. But i think its just waste of money since i recently generated minecraft premium accounts from free minecraft premium account generator and played directly online and used most of these features online. Played with most of the players and created well a big empire already. If you want to get minecraft premium accounts for free then you might want to check avobe website i have provided a link.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA