prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 pauleto
#198999
Prospect ne se smešit, v Ljubljani ni EDINI servis Polar, ampak je tudi v Novem mestu. Imam zelo dobro izkušnjo s popravilom RS800cx.Hitro, kvalitetno, brez pripomb. Res ja kar pravi tekačica.
 prospect
#203953
pauleto napisal/-a:Prospect ne se smešit, v Ljubljani ni EDINI servis Polar, ampak je tudi v Novem mestu. Imam zelo dobro izkušnjo s popravilom RS800cx.Hitro, kvalitetno, brez pripomb. Res ja kar pravi tekačica.

Saj vemo, da so za avtomobile tudi "domači mojstri" ampak to še ne pomeni, da so pooblaščeni, kaj ne?!?
No pa pustimo to....naj se vsak sam odloči, saj smo veliki....samo da ne bo joka potem. Sem hotel samo dejstva povedat.
 genius30m
#224872
Zdravo!
Pred 3 meseci sem ženi kupil Polarko model F7, ki je pred cca 3 tedni nehal sprejemati signal srčnega utripa. Dejansko se je pokvarila ena sponka, ki na pasu drži oddajnik. Uro smo nesli nazaj in iz servisa so nas včeraj neprijetno presenetili, da garancija ne pokriva batarije in pa pasu in da bo treba kupiti nov pas.
Omejena garancija krije:
Garancija ne krije baterije, obicajne obrabe,škode, ki bi nastala zaradi napacne uporabe, zlorabe, nesrec ali neupoštevanja varnostnih opozoril; neprimernega vzdrževanja, komercialne uporabe, pocenega, razbitega ali opraskanega ohišja/zaslona, elasticnega pasu in oblacil Polar.
Torej pasu ne, ampak "sponka" je pa očitno funkcinalna zadeva in deluje skupaj z oddajnikom srčnega utripa. Vsaj tako je razložil serviser. Ne morem verjeti, da bo treba po dobrih 2 mesecih NORMALNE uporabe kupiti nov pas. Ne gre se za višino plačila, ampak za princip.
Se sploh da kaj narediti?
 prospect
#224878
genius30m napisal/-a:Zdravo!
Pred 3 meseci sem ženi kupil Polarko model F7, ki je pred cca 3 tedni nehal sprejemati signal srčnega utripa. Dejansko se je pokvarila ena sponka, ki na pasu drži oddajnik. Uro smo nesli nazaj in iz servisa so nas včeraj neprijetno presenetili, da garancija ne pokriva batarije in pa pasu in da bo treba kupiti nov pas.
Omejena garancija krije:
Garancija ne krije baterije, obicajne obrabe,škode, ki bi nastala zaradi napacne uporabe, zlorabe, nesrec ali neupoštevanja varnostnih opozoril; neprimernega vzdrževanja, komercialne uporabe, pocenega, razbitega ali opraskanega ohišja/zaslona, elasticnega pasu in oblacil Polar.
Torej pasu ne, ampak "sponka" je pa očitno funkcinalna zadeva in deluje skupaj z oddajnikom srčnega utripa. Vsaj tako je razložil serviser. Ne morem verjeti, da bo treba po dobrih 2 mesecih NORMALNE uporabe kupiti nov pas. Ne gre se za višino plačila, ampak za princip.
Se sploh da kaj narediti?

Jaz slišim, da je novi servis in zastopnik za Slovenijo. Napiši pritožbo na helpdesk@polar.fi in boš videl kako hitro ti bojo zamenjali v garanciji!!!! Sem probal in ta način deluje.
 genius30m
#224880
Servis imajo od 01.01.10. Ne morem verjeti, da se za strošek 16€ (gre za očitno napako v materialu) gredo tako izpostavljati. Mene pa tudi "pizdi", da moram po 2 mesecih plačati takšen strošek.
 prospect
#224978
genius30m napisal/-a:Servis imajo od 01.01.10. Ne morem verjeti, da se za strošek 16€ (gre za očitno napako v materialu) gredo tako izpostavljati. Mene pa tudi "pizdi", da moram po 2 mesecih plačati takšen strošek.


Saj ti pravim, da napiši komentar z razlago na polarjev mail pa ti bojo mogl zamenjat brezplačno.
 Rok531
#224982
meni je zadnjič crknil pas in mi ga isto niso hoteli zamenjati, tako da sem ga potem kupil. Drugače sem pa bral na forumu od polarja, da so nekateri pas poslali direkt na polar in so jim ga tam zamenjali, samo komu se da čakat 1mesec na nov pas...
 Metka 2
#224983
[quote="pauleto"]Prospect ne se smešit, v Ljubljani ni EDINI servis Polar, ampak je tudi v Novem mestu. Imam zelo dobro izkušnjo s popravilom RS800cx.Hitro, kvalitetno, brez pripomb. Res ja kar pravi tekačica.[/quote]

V Ljubljani samo sprejemajo stvari v popravilo, v Novem mestu pa popravljajo. Vsaj tako je bilo še tak čas lansko leto. po mojih izkušnjah: korektno!
 prospect
#225017
Metka 2 napisal/-a:
pauleto napisal/-a:Prospect ne se smešit, v Ljubljani ni EDINI servis Polar, ampak je tudi v Novem mestu. Imam zelo dobro izkušnjo s popravilom RS800cx.Hitro, kvalitetno, brez pripomb. Res ja kar pravi tekačica.


V Ljubljani samo sprejemajo stvari v popravilo, v Novem mestu pa popravljajo. Vsaj tako je bilo še tak čas lansko leto. po mojih izkušnjah: korektno!


Servis je v Ljubljani že vsaj 3 leta, vse so popravljali na Kavčičevi in niso nič pošiljali v NM, ker so uradno tistega skenslal ampak se možakar pač ni dal in je vse delal na svojo roko.
 fitnesbistrica
#229616
Zelo se strinjam z vami glede gospoda Tineta.
Da v tem negativnem svetu obstajajo dobri ljudje je pravi primer samo on.
Na kratko zakaj.
Imam Polar RS800 kateri mi je po enem letu odpovedal.
Poslal semga k pooblaščenem serviserju IntAct d.o.o. v Ljubljano,ki pa ga ni hotel popraviti,ker ni bil več serviser za omenjene izdelke.
Po posredovanju prodajalca se je vseeno osmilil in popravil Polar,ki pa ni več deloval kot bi moral.
Ko sem šel prvič z njim v vodo po popravilo sem imel v uri akvarij kot se je izrazil g.Tine kateremu sem uro poslal še v garanciji on pa novemu pooblaščenemu serviserju Urca,ki je zavrnil popravilo češ polar je bil nestrokovno odprt.
In kaj sedaj g.Tine ,ki v celi zadevi ni bil niti kriv niti dolžan mi je dal novo uro.

Ni kaj zato glejte kaj pišete nekateri izgleda da želite delati reklamu nekomu,ki si je ne zasluži.

LP
Uporabniški avatar
 muc
#232598
A kdo ve kje se da nabavit baterijo za pas od Polarja?
A mora biti "original" ali se lahko zamenja z katerokoli baterijo iste napetosti in dimenzije (CR2025 - 3V)?
Izkušnje?...thanks :wink:
Uporabniški avatar
 vidkul
#232599
Živjo,

Načeloma te baterije prodaja vsak urar. Vem, da za Suunto priporočajo določene znamke.
Poglej v Polarjeva navodila, če so kakšna navodila kateraga proizvajalca priporočajo ali pa pokličeš na servis in jih vprašaš.

lp vid
Uporabniški avatar
 muc
#232676
Hvala, včeraj nabavil zamenjal sedaj pa samo še sprobat. :wink:


p.s.
cena baterije pri urarju 10 eur,
v trgovinci (BTC-hala A)pa 1,39 eur... :--
Uporabniški avatar
 Marko Vzorec
#234653
Ok komu lahko sedajh nesem svojega RS800 na popravilo, kateremu se je pašček strgal 7 dni po preteku garancije :FO: . Na Intactu so mi svetovali kontakt s Finsko :?: zaradi prenehanja sodelovanja. Sigurno zna še kdo in zna zamenjati pašček na polarjevi uri v naši mali deželici. H komu naj se obrnem?

Hvala!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA