prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 wawer
#234661
Pismo men je pa na wearlink oddajnem pasu šla baterija pa ne morem onega pokrovčka dol dobit. A ma kdo kakšno idejo kako naj se lotim, ker drugače bom res mogu nest k urarju. Oni pokrovček po mojem noče ven padit, ker je tesnilo noter. A je kdo menjal že to baterijo na wearlinku? Mam pa oddajni pas ki je bil priložen polarju S510.
 marul
#234669
Polar servis je še v Novem Mestu, g. marin Tine.

Meni je ravno prejšnji teden menjal baterijo na Polarju S625x- ura je še v garanciji, jo očistil, sprobal na vodotesnost, ....
Prejšnjo uro- Xtrainer plus, mi je že tudi popravljal.
Sem z njim zelo zadovoljen, saj naredi hitro, takoj, le pošiljanje, pošta, vzame svoj čas, za kak nasvet, informacijo pa pri g. Tinetu tudi ni problema.

Z IntAcktom v Ljubljani pa imam slabo izkušnjo.
Po mesecu dni se mi je pokvaril nov Polar S625x, zato sem ga poslal v Lj. na servis, kjer je bil 44 dni- ravno dan premalo, da bi lahko zahteval novega.
Ko sem ga končno dobil nazaj, je delal 2 dni, potem enaka napaka, spet 43 dni v Ljubljani na servisu- tokrat so ga popravili, a smo se vmes že močno prerekali, saj ure nisem nabavil za to, da bo ležala na servisu.
So pa mi še nekaj tvezili, da garancija naj ne bi veljala, ker je ura bila kupljena preko interneta, a so jo na koncu le priznali.
Toliko o IntAct v Ljubljani, mnenje si pa vsak naj sam ustvari.

Za Polar S625x vem, da če preide voda v njega, lahko uro vržeš vstran, ker se ne splača popravljati, tako da se po moje, ko crkne baterija, splača poslati na servis, saj garantirajo na vodotesnost, vsaj pri g.Tinetu v N.M.
 Rok531
#234672
Intact ni več servis za polar ampak Urca doo, ki so na bavarcu in do zdaj nimam slabih izkušenj z njimi. Grem pa raje osebno tja, kot pa da pošiljam uro v NM (dodatni stroši)
Uporabniški avatar
 Marko Vzorec
#235196
Tudi jaz moram pohvaliti Urco d.o.o., so mi vzeli Polarja v popravilo čeprav je bilo nekaj dni čez garancijski rok in zamenjali potrebno, brez komplikacij. :clap:

Je pa očitno nekaj zamere s strani podjetja IntAct, kot že omenjeno sem jih vprašal o novem uradnem servisu pri nas, ker imajo na strani obvestilo prenehanju te dejavnosti. Pa so mi dali, kar kontakte predsednika in direktorja družbe Polar s finske. :lol: :lol: :lol:
 atoma
#238000
Pa še moja zgodba o Polarju. Pred več kot dvema letoma sem dobil Polar CS300, prvo leto ga sploh nisem uporabljal, lansko leto in letos sem ga imel na kolesu in ga uporabljal skupaj z merilcem srčnega utripa. Konec poletja pa sem hotel treninge prenesti na računalnik oz. internet, za kar se pri tem modelu uporablja mikrofon in Polar WebLink. Pri prenosu mi niso znali pomagati ne pri prodajacu te ure (AGP Kranj) in ne uradni servis za Polar (Urca Ljubljana). Zanima me, če ima kdo kaj več izkušenj s tem modelom ure. Verjetno pa se bom v bodoče Polarjevih ur že na daleč izognil.
Uporabniški avatar
 dexi27
#238018
Jaz pa sem mel zdaj svojo rs 800 na servisu pri Urci in so mi jo porihtali, da je ko nova, pa še cena je bila zmerna, glede na to kaj vse so mi zamenjali.
Preden sem jim jo dostavil pa je zgledala takle :oops:
Priponke
76238_1664695824335_1445438292_31688800_7361490_n.jpg
76238_1664695824335_1445438292_31688800_7361490_n.jpg (46.93 KiB) Pogledano 10264 krat
 atoma
#238080
Potem pa imam res samo jaz slabe izkušnje s Polarjem in seveda ne toliko z njihovim servisom. Če bi bila ura še v garanciji, bi mi verjetno zamenjali pol ure, potem bi pa vse skupaj delovalo. Bolj se mi zdi zastarel in nezanesljiv njihov prenos podatkov z ure na računalnik in bi res rad spoznal nekoga, ki mu model CS300 v celoti deluje.
 BINA
#238087
Potrebovala bi pomoč :D ; namreč imam Polar rs 800 in do sedaj sem ure vedno pošiljala na v NM. Danes pa slučajno grem v Mb in me zanima če je kakšen servis, kjer bi mi baterijo takoj zamenjali (da mi je ni potrebno pošiljat :wink: ). Hvala za pomoč :D
 luzr
#238097
Bina, samo namig. Vprašaj jih še za preizkus vodotesnosti. Pa nov tesnilo naj dajo na pokrovček.
Uporabniški avatar
 RoKo
#238099
Niti pod razno ne drugam, kot na Polarjev servis.
 BINA
#238107
Najprej vsem trem hvala za pomoč. :clap: Če bi šlo za staro F6 se mogoče ne bi ravno sekirala, ampak pri tej bi pa rada, da mi je baterija kvalitetno menjana. :wink: Kaj Polarjevega servisa ni v Mb?
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#238113
polarjevega servisa v mariboru ni, ampak jaz sem do zdaj dvakrat temu mojstru nesel in mi je zamenjal. poznam jih še ene par, ki so tudi tam dali baterijo zamenjat in nikoli ni bilo problema. imajo tudi komoro za preizkus zatesnjenosti in stvar štima.
Uporabniški avatar
 Wega
#238118
Ko ste ravno pri menjavah - a kdo ve, kje se dobi pašček za polarja rs2000sx? V bistvu mi ura še čisto dobro dela, pašček mi je pa čisto razpadel.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA