prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 isomg
#346511
Zdravo. Zanima me, če deluje ta funkcija merjenja utripa na zapestju tudi v vodi...npr. med plavanjem. Hvala za odgovore.
 wpfaan
#347044
Uporablja kdo tole uro in bi lahko kaj več povedal o njej? Kupujem uro predvsem za tek z GPS-om in ta mi je zanimiva.
 NikoK
#347054
Med plavanjem sploh ne, ima pa probleme tudi na suhem z kosmatimi rokami, tetovažami. Drugače za plavanje priporočam fenix 3 ali cenejša varianta ambit3 sport. Sam uporabljam 230 z pasom.
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#347068
Če ti je pomemben zanesljiv in točen merilnik srčnega utripa, pozabi na modele z vgrajenim merilcem in raje nabavi model s pasom. Poleg kosmatih rok, potenja, hitre spremembe tempa, ki občasno povzročajo probleme, je tukaj še nepraktičnost za trening v hladnejših mesecih, saj ure ne moreš imeti nameščene čez dolge rokave. Če ti vse to ni pomembno je še vseeno vprašanje smiselnosti nakupa, saj cena tega modela ni ravno konkurenčna.
 wpfaan
#347069
#jorgamesh hvala za mnenje. Kaj pa bi priporocal? Vseeno mi je katera firma ure, želim le zanesljivost, dobro izdelavo, če ima za HR pas me to ne moti...
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#347070
Koliko denarja? Za tek jaz uporabljam Polar m400, ki ga dobiš novega za okoli 160 EUR s pasom oziroma rabljenega na bolhi za še manj. Nekateri so imeli določene probleme s to uro, predvsem z modrozobo povezljivostjo, ampak različni problemi se seveda pojavljajo z vsemi znamkami in modeli. Meni dela sedaj že eno leto brez težav.

http://www.polar.com/sl/izdelki/sport/M400

Še vedno menim, da ima ta ura najboljše razmerje cena-zmogljivost, če je uporabljaš le za tek.

Sicer pa pojdi v Intersport, Extremevital ali kakšno podobno trgovino v LJ, kjer imajo Polar, Suunto in Garmin ure na kupu in sprobaj malo na licu mesta, kako ti določena ura sede na roko. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA