prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Zd.
#349379
Pozdravljeni,

zanima me, če ima še kdo zadnje dni težave z Garminom 620?

Pred dvema dnevoma sem uro preko USB-ja priklopila na računalnik, da se napolni baterija. To storim približno po vsakem tretjem teku; podatke sicer prenašam preko WiFi. Ko se je baterija napolnila, sem uro odklopila, a je zamrznila (na ekranu je ostal napis, ki je običajno ob polnjenju - o stanju napolnjenosti baterije; nobena tipka ni prijela). Ko sem uro usposobila, ni bilo več slovenskega menija (in ga tudi v nastavitvah ni več na voljo - na voljo le angleški jezik). No, to me toliko ne skrbi, bolj nenavadno in moteče je, da od tega polnjenja dalje računalnik ure več ne prepozna - ko jo priklopim preko USB, kot to počnem že dve leti, napiše, da je priklopljena neznana naprava, in tudi v Garmin Express kaže, da naprava ni priklopljena (tudi, če jo poskusim dodati not novo napravo, je ne najde). Imam še GArmin 405, ki se preko ANT normalno povezuje. Kakšen nasvet?

p.s. Garmin Express imam posodobljen na najnovejšo verzijo, tako da to ni problem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA