prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 bigk
#36145
Pri Hervisu so mi povedali, da bo v roku 5 dni v njihovih (določene) trgovinah možno kupiti gel vložke.

Prvič sem jih videl na Ljubljanskem maratonu. Tam so imeli 3 različne modele: za masažo, za blažitev in pa še en model, ki se ga ne spomnim. Cena je bila okrog 5.000 SIT ali manj. Kupiti se jih bo dalo v Hervisu v LJ in MB.
Uporabniški avatar
 Arapc
#37290
Čuj, kaj te to je tti gél vložek? Kam se pa to vlóži? Lp
Uporabniški avatar
 bigk
#37343
Baje v čevelj/športni copat namesto originalnega vložka.

Ali je kdo že preveril, če so jih dobili?
Uporabniški avatar
 Arapc
#37380
Ja js mam silikonske, ki se jih da dobiti v Sanolaborju. Zadevca ni tako poceni, 16.000 SIT, samo je pa razlika precejsnja, saj pri teku po trdi podlagi ne obcutim nobenih bolecin vec v gleznju alu kolenih.
Dobro pri teh iz Sanolaborja je, da dobis pol leta garancije. Mislim da je to zaradi tega, ker je na obmocju pete in prednjih blazinic v sam vlozek vgrajen mehkejsi silikon in potem ob stiku s trsim zadeva rada poci.
Samo, dokler so tam prirpavljeni zamenjati je meni ubistvu vseeno, ce se to dogaja :)
LP
Uporabniški avatar
 bigk
#39976
Danes sem bil v Hervisovi trgovini v CityParku in sem kupil že omenjene vložke (all-terrain). Na voljo imajo 2 modela firme Spenco:

- Ironman ALL-TERRAIN (poliuretanska osnova) --> 3.499 SIT
- Ironman GEL (TPR gel osnova) --> 2.499 SIT

Oba modela imata anatomsko oblikovano oporo, blazinice in zagotavljata izjemen povratek energije. Obstajata v dveh velikostih:

- 37-41
- 42-46

Vlozek se polozi na originalni vlozek čevlja in se ga odmeri za pravo velikost, odreže s škarjam in vloži v čevelj.

Bom jutri sprobal, če se občuti kakšna razlika.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#40025
Imajo jih tudi v TOMAS SPORTU tako da bi vama in še komu pripročal da se odpravijo tja in pogledajo imajo dobre stvari in dobro kvaliteto.
Vsaka taka stvar, ki ti mehča je v redu, da potem lahko več in bolj šibaš :lol: :lol: .
ČAO!
 borut69
#40061
Jaz sem danes na tekmi v Ajdovščin izprobal une tadražje- Ironman ALL-TERRAIN. Ustavil sem jih v sicer lahhke " tekmovalne" superge in bil z blaženjem zelo zadovoljen. Zaenkrat mi ni žal da sem se odločil za nakup, seveda pa so to prvi vtisi- dobrih 10 km.

Lp Borut
Uporabniški avatar
 bigk
#40086
Tudi jaz sem sprobal enak model, sicer na samo 7,5km, in sem zelo zadovoljen. Bolečine v kolenih so bile samo občasne.
Uporabniški avatar
 Tatjana
#50517
Borut69 in bigk, kakšne so vajine izkušnje s temi vložki po daljšem času uporabe?
Uporabniški avatar
 mirko1
#50649
da osvežim vprašanje maje.tudi mene zanima kako se gelvložki obnesejo
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Nadj@
#50651
LP

No zadnjič sem bila v Hervisu in so mi dejali da se njim ne zdijo preveč kul, kajti v copatih naj bi drseli in imaš čudem občutek. Tako da se bolj splača tistih par jurjev dati za copate več in vložkov ne potrebuješ.

Toliko iz moje strani, kar so meni djali jaz povem vam. Haaaaaaaaaaaa

:P :P :P
Uporabniški avatar
 marathon95
#50674
mirko1 napisal/-a:da osvežim vprašanje maje.tudi mene zanima kako se gelvložki obnesejo lp,mirko

Ja nosim cca 3 godine gel uloške samo za petu, zbog problema s Ahilovom tetivom i od kad ih nosim problema više nema. Cijena im je 100,- Kn i nema nikakovog klizanja, jer se silikon drži za originalni uložak.
Uporabniški avatar
 runner
#50680
marathon95 napisal/-a:
mirko1 napisal/-a:da osvežim vprašanje maje.tudi mene zanima kako se gelvložki obnesejo lp,mirko

Ja nosim cca 3 godine gel uloške samo za petu, zbog problema s Ahilovom tetivom i od kad ih nosim problema više nema. Cijena im je 100,- Kn i nema nikakovog klizanja, jer se silikon drži za originalni uložak.


Kruno ima silikone ! hi, hi, hi, :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 marathon95
#50689
runner napisal/-a:
marathon95 napisal/-a:
mirko1 napisal/-a:da osvežim vprašanje maje.tudi mene zanima kako se gelvložki obnesejo lp,mirko

Ja nosim cca 3 godine gel uloške samo za petu, zbog problema s Ahilovom tetivom i od kad ih nosim problema više nema. Cijena im je 100,- Kn i nema nikakovog klizanja, jer se silikon drži za originalni uložak.


Kruno ima silikone ! hi, hi, hi, :lol: :lol: :lol:

Ha, ha, ha! ja bar priznam, a ti :?: :oops:
Uporabniški avatar
 bigk
#50703
Sedaj jih uporabljam že nekaj mesecev in čisto nič ne drsijo. Kakšnih orgomnih razlik seveda ni je pa bolj mehek korak.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA