prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1586
Ta tedn sm dubu reklamo od Gigasport pa je notr Flis windstopper, znižan iz 20 na 10 jurjev, kaj pravte kej na to, se splača?
 snela
#1596
Ce dobro spusca svic potem ja - druga ne, ker samo kondenzira kot vecina teh "windstoperjev".

Najbolje je, da si das nase cim vec layerjev. Prvi prepusca svic, drugi pa recimo ze zadrzuje veter. Tretji pa dez in sneg :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#1603
zame je najboljša (in stokrat preverjena) zimska kombinacija takale (od kože navzven): dolga švic majica (Polartec, ...), zimska tekaška majica (Nike DryFit, ...), kolesarski windstoper (Gore, ...). sploh se mi zdi kolesarska jakna zakon - zadaj malo daljša, žep na hrbtu ...
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1617
Jaz sem pa mislna, da tečeš v smučarskem kombinezonu. :lol: Si kar veliko oblečen. Jaz imam samo mrežasto majčko Brinovc al Brinye al neki tazga in tenek windstoper. Tako oblečena tudi kolesarim pozimi. Večinoma mi je prevroče. Se pa ne smem ustavljati, ker se v trenutku podhladim in se potem ne segrejem cel dan.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA