prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 rio
#56205
najprej lep pozdrav.
stvar je taka. poleti veliko kolesarim, pozimi pa tečem. do sedaj sem uporabljal neko uro od cardiosporta (profile). to uro bo zdaj dobu foter, sam si pa želim nekaj, da bom lahko podatke pregledoval na pc-ju.

gledam med opevanim polarjem s610 in cardiosport ultima. cene so podobne.

z dosedanjo uro sem bil zelo zadovoljen. nobenih odstopanj, čeprav vsak dan tečem tudi mimo trafota, nažalost nima niti povprečnega utripa, kaj šele druge stvari. razveseljiv je bil podatek, da je garancija na pas-oddajnik lifetime. pasu se lahko menja baterije in je vodotesen do 30m.
omenjene ure so dejansko najdražje, glede na to kaj ponujajo.

zdaj pa polar. napredni SW obilo funkcij priznana znamka..a nažalost omejena trajnost traku z trajnostjo baterije-katastrofa, če mene vprašate, ker sem zdaj drugače navajen.
cardiosport ima znatno več spomina, polar pa baje ugodnejši SW.
aja, boljšega modela ne potrebujem. razdaljo višine in čase mi beleži nokia 6630 z gps.
bil bi zelo vesel kakega mnenja od uporabnika cardiosporta, drugače pa vsa mnenja dobrodošla.
še to, koliko stane pas, ki se mu lahko menja baterija pri polarju?
 zappa
#56274
rio napisal/-a:najprej lep pozdrav.
zdaj pa polar. napredni SW obilo funkcij priznana znamka..a nažalost omejena trajnost traku z trajnostjo baterije-katastrofa, če mene vprašate, ker sem zdaj drugače navajen.
cardiosport ima znatno več spomina, polar pa baje ugodnejši SW.
aja, boljšega modela ne potrebujem. razdaljo višine in čase mi beleži nokia 6630 z gps.
bil bi zelo vesel kakega mnenja od uporabnika cardiosporta, drugače pa vsa mnenja dobrodošla.
še to, koliko stane pas, ki se mu lahko menja baterija pri polarju?


Sicer ne vem za S610, ampak S410 je v kompletu s pasom, pri katerem lahko sam menjas baterijo (nabavil pred dobrim mesecem). A mislis, da je pri S610 drugace?

LP
Tomaz
 rio
#56332
zappa napisal/-a:
rio napisal/-a:najprej lep pozdrav.
zdaj pa polar. napredni SW obilo funkcij priznana znamka..a nažalost omejena trajnost traku z trajnostjo baterije-katastrofa, če mene vprašate, ker sem zdaj drugače navajen.
cardiosport ima znatno več spomina, polar pa baje ugodnejši SW.
aja, boljšega modela ne potrebujem. razdaljo višine in čase mi beleži nokia 6630 z gps.
bil bi zelo vesel kakega mnenja od uporabnika cardiosporta, drugače pa vsa mnenja dobrodošla.
še to, koliko stane pas, ki se mu lahko menja baterija pri polarju?


Sicer ne vem za S610, ampak S410 je v kompletu s pasom, pri katerem lahko sam menjas baterijo (nabavil pred dobrim mesecem). A mislis, da je pri S610 drugace?

LP
Tomaz



čakaj mal. a nimajo vsi polarji v osnovi pas, ki se mu ne menja baterija??

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA