prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 WIcK3d
#71921
jan mene tud to zanima..........................res..... ciljam na salomon sam pravijo da nimajo nic blazenja tko da ne vem kaj je za narest. kar se pa tice nike soperg mislim da je boljse kaksna druga zadeva ker jst sem moje nikice zmeraj predrl tko da ne vem .
Uporabniški avatar
 Damijan
#71948
Evo, še jaz, priložnostni gorski tekač.

Od zime imam tole, Salomon XA PRO 3D. http://www.salomonoutdoor.com/others/pr ... currItem=4

Kaj je meni pomembno: Goretex, dober oprijem, udobje.

S tem čevljem sem kr zadel, se mi zdi. Uporabljam ga večinoma za teke na Pohorje, kjer so tla dostkrat vlažna in zato spolzka, veliko je potočkov in pritočkov, nekaj je tudi večino spolzkih granitnih kamnov/blokov, prečkajo se pašniki in travniki, teren pa utegne bit tudi zelo strm.

Na pravem skalnatnem terenu a la Julijci pa še niso bili testirani. Sicer pa mislim, da takrat, ko je teren - ne glede na podlago - suh, potem itak ni težav, vsaka guma prime povsod.

Kaj mi je pri teh Salomonkah všeč: dober oprijem na vseh omenjenih podlagah, hitro zavezovanje (sploh rahljanje in potem zategovanje pri teku navzdol), udobje, kar pomeni, da po teku ni modrih palcev, pekočih podplatov in žuljev. Dost ga uporabljam tudi pozimi. Še ena stvar: obul sem že veliko copat, zežava se mi zdi predvsem pri teku navzdol: takrat morajo biti podplati 100% zanesljivi. S čim drugim me je že "neslo", kar ni ravno prijetno...

Čevelj - jasno - ni najlažji, menda za št. 8,5 (UK) tehta 395 g.
 En3r6Y
#72457
Pozdarvljeni!

V 3s Sportu v Kamniku so dobili INOV-8! Na voljo imajo Roclite 285, Mudroc 290, F-lite 300. GSM: 031/329-999


lp
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#72653
:arrow: ugodna ponudba !!! puma trail fox, trenutno eden najboljših tekaških copatov za gorski tek čez drm in strm, najbolje se izkažejo pri vzponih in spustih !!! spredaj s podplatom, ki nudi res dober oprijem predvsem pri vzponih po vseh terenih, peta pa je malo nižja, kar nudi boljš stabilnost pri spustih... še par slikc...

Slika
Slika
Slika

imamo rjavo-oranžni moški in sivo-zeleni ženski model ... cena 28990 sit..trenutno akcija -30% za moški model :)

lp ts čopova 14

PS: pa še en test ... http://www.trailrunning.co.uk/Trailfox%20shoe%20review.htm
Uporabniški avatar
 katka
#72657
ts čopova 14 napisal/-a:imamo rjavo-oranžni moški in sivo-zeleni ženski model ... cena 28990 sit..trenutno akcija -30% za moški model :)

lp ts čopova 14


dragi kolega,
zakaj popust samo na moški model?
:shock:
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#72662
:arrow: še enkrat sem popravil...zaradi napake ženski copat ni bil znižan, sedaj je .. torej oba trail foxa sta -30% :) lp
Nazadnje spremenil ts čopova 14, dne 09 Sep 2006, 12:11, skupaj popravljeno 3 krat.
 diler
#72663
:lol: končno mamo enkrat moški privilegij pred ženskami :!: :twisted: je pa huda zadeva tale puma, k sm jo dal na nogo sm lahko reku samo SVAKA ČAST !!! za gorske tekače vredno zlata :!:
 En3r6Y
#72719
En3r6Y napisal/-a:Pozdarvljeni!

V 3s Sportu v Kamniku so dobili INOV-8! Na voljo imajo Roclite 285, Mudroc 290, F-lite 300. GSM: 031/329-999


lp


Vzel sem Inov-8 model F-lite 300. Po 3 turah super zadovoljen! Imajo tudi lažjo zadevo f-lite 250!

http://www.inov-8.com/Product.html#250

LP
Uporabniški avatar
 katka
#72735
diler napisal/-a:končno mamo enkrat moški privilegij pred ženskami


a ves ta cajt od neolitika do pred par deset leti še ni zadoščal?
ah ja, seveda, onega se ne spomniš, kajneda? ;)

btw puma - lep copat. morda malo preozek za moje stopalo, žal.
Uporabniški avatar
 husein
#73200
A v črni barvi bi se dalo dobit puma trail fox? Sem jih pa zasledil samo v Tomasu.
Občutek na nogi je pa res božanski. Sem pa sprobal takoj za tem še en nov model od Nike-ja... :shock: ni primerjave.
 ALEŠŠ
#73332
Je ta cena s popustom ali brez?
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#73422
:arrow: redna cena puma trailfox je 28990 sit, popust 30% pri plačilu z gotovino se obračuna pri blagajni 8)
Uporabniški avatar
 mare
#73554
katka napisal/-a:
diler napisal/-a:končno mamo enkrat moški privilegij pred ženskami


a ves ta cajt od neolitika do pred par deset leti še ni zadoščal?
ah ja, seveda, onega se ne spomniš, kajneda? ;)

btw puma - lep copat. morda malo preozek za moje stopalo, žal.

Dilerja sicer ne poznam, ampak po njegovih prispevkih se mi zdi, da za neolitik (in poznejša obdobja) ni nič kriv, niti od prevlade pramoških nad praženskami nič nima.
 diler
#73599
ja, jst nimam nič s tem...sam pravm pa tkole..smo bli kavalirji...zdej k smo pa nekak enakopravni, se mi pa zdi odveč, da smo še naprej... :idea: pa sj drgač nism nek grozn..to pravm sam teoretično, praktično sm pa copatek... :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA