prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 katka
#72734
jaz ne, samo se mi zdi, da sem jih videla v interšportu po nižji ceni kot je na linku. če kaj pomaga.
Uporabniški avatar
 Heartless
#73069
Ascend? Gorski tek?
Ja tko je...so nekak za ''gorski'' tek če to gorski prebereš,hrib,mau hujši šodr al pa tko raj rečmo....trail pegasus je nekak isti rank kot ascend......sm trail copat je to in nč več.....prvo kot je, je to da ma to gumo mau premehko in JO BOŠ uniču če boš po kšnih skalah laufu.....

kar se pa šodra pa traila tiče pa kr pogumno.....
Uporabniški avatar
 žure
#73079
Se strinjam s teboj Heartless.
Saj v opisu lepo piše: ...ugaja tekačem, ki si želijo teka po neurejenih terenih, trimstezi, gozdnih poteh...'

Izgledajp res bolj "hard", ampak po tem opisu bi jaz raje uporabljal Pegasuske trail, ki jih je omenil moj predhodnik - seveda za lažje "gorske" preizkušnje kot npr. tek na našo Slivnico ipd., pa še bistveno cenejši so :!:
Uporabniški avatar
 husein
#73204
katka napisal/-a:jaz ne, samo se mi zdi, da sem jih videla v interšportu po nižji ceni kot je na linku. če kaj pomaga.

Točno. Tudi jst sem jih včeraj videl v Intersportu in se mi zdi da so bile okrog 18k ali pa še manj. So bile pa v črni barvi. In v tej barvi tega copata nisem zasledil na Mizunovi strani.
A gre za starejši model?
Uporabniški avatar
 Heartless
#73238
kšn let je star....zato pa ni nč slabši


pa še to...na čopovi majo malo morje copat k bi bli lahk za gorski tek al pa za kšn uibr šodr....


priporočam

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA