prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...

copate katere znamke uporabljate?

Adidas
103
12%
Asics
164
19%
Mizuno
218
25%
New Balance
30
4%
Nike
216
25%
Reebok
32
4%
drugo
92
11%
 Han
#136132
Sem pred tem vprašal prodajalca, če je res -40%, ker skoraj nisem mogel verjet. Seveda nisem dolgo razmišljal - odštel sem 95,99 Eur in jo hitro popihal iz trgovine. 8)
Uporabniški avatar
 Radolca
#136325
Je že kdo preizkusil BROOKS copate :?:
Uporabniški avatar
 lukkka
#136332
zaenkrat wave rider in nirvana

brooks so pa baje kar dobra firma in tudi dosti znana, samo ne pri nas ;)

imam namen sprobat, verjetno v naslednjem letu...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#136349
Sem presedlal na BROOKS copate in ti so zakon kar se tiče cestnih tekov tudi za gorski tek so izdali en super copat, ki se ga bo dalo kmalu sprobati tako in drugače.
Če koga kaj zanima naj mi sporoči na ZS pa se lahko domenimo da dobim kak popust za copate seveda resni interesenti, kajpak.
Nora kvaliteta, ala rang NIKE, ADIDAS in še rahlo boljše moram rečti.
Stvar okusa in seveda noge!
Se vidimo na Bledu!
ČAO!
 katarina Simonič
#136789
Jaz imam pa vprašanje glede dveh GTX copatov. čevlje potrebujem predvsem za hojo, malce včasih tudi tečem, vendar pa je to vedno v gozdu, čez polje, v vseh možnih vremenskih razmerah, trava je ob večerih ali jutrih tako in tako skoraj vedno vlažna. Izbiram med tema dvema modeloma:

W AIR TRAIL PEGASUS III CLIMA F07 NIKE

TREDIAC GTX W

Že imam tudi precej nove Adidasove GTX copate za brezpotja (črne, vendar se imena ne spomnim), ki imajo močno nazobčan podplat (in jih imam skoraj namesto kopačk za agility) , vendar bi rada malo mehkejše copate, tudi za celodnevno stanje na travi.

Katarina
 katarina Simonič
#136796
Ja, saj te Inovejtke si že dlje časa ogledujem. Ampak bi za zdaj res raje nekaj lažjega za na nogo, sploh za poletje. Ampak glede na to, da sem ravnokar prišla z večernega sprehoda: brez gorateksa ne bo šlo, spet imam mokre nogavice...

Katarina
Uporabniški avatar
 husein
#136820
katarina Simonič napisal/-a:Ja, saj te Inovejtke si že dlje časa ogledujem. Ampak bi za zdaj res raje nekaj lažjega za na nogo, sploh za poletje. Ampak glede na to, da sem ravnokar prišla z večernega sprehoda: brez gorateksa ne bo šlo, spet imam mokre nogavice...

Katarina

Kaj lažjega kot tele boš težko našla:
http://www.inov-8.com/Products-Detail.a ... 5050973009
http://www.inov-8.com/Products-Detail.a ... 5050973005

http://www.salomonsports.com/si/#/footw ... pro-3d-xcr

http://www.superge.si/html/svn/3044932-AA.shtml
Uporabniški avatar
 Radolca
#139994
po(z)d(r)avljeni,
kupil sem copate Saucony Omni znižane v Intersportu iz 102 na 52 Evrov.
Upam, da bodo služile svojem namenu.
Ima kdo izkušnje z njimi
:?:
PS: Sem si rekel: Šment, če jih pa dobim za polovično ceno jih bom pa že kupil :!: Hoja v njih je bila kar prijetna
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#140222
katarina Simonič napisal/-a:Ja, saj te Inovejtke si že dlje časa ogledujem. Ampak bi za zdaj res raje nekaj lažjega za na nogo, sploh za poletje. Ampak glede na to, da sem ravnokar prišla z večernega sprehoda: brez gorateksa ne bo šlo, spet imam mokre nogavice...

Katarina


Toplo ti priporočam BROOKS ( KASKADA ) varianta za gorske teke je naravnost fantastičen copat.Ima določene prednosti pred INOV-.Nekatere karakteristike pa so lahko rečem iste, kot na primer sprednji del copata je enkratno oprijemljiv.
Za kaj več informacij me kontaktiraj na ZS in boš dobila več informacij!
Imajo izredno dolgo tradicijo saj jih izdelujejo že 100 let.
Zmeraj nekaj inovacij vsako leto, več kot dovolj razlogovo za sam nakup teh odličnih copat.Med drugim vam postreže tudi za variantami ala CROS RUNNING IN PA RACE variante.
Veliko in še več lahko od sedaj dobite tui v Sloveniji.Spomladi pa prihaja že nova kolekcija copat in oblačil.Tudi sama oblačila so iz perfektnega materiala.Odsevnost je velika to posebej velja za večerne teke.Lep dizajn.
Želite še kaj več, to je to!
ČAO!
Uporabniški avatar
 javor-18
#140223
Adidasove copate za hribe in makadam, korenine in se ne obnesejo dobro na asfaltu, ter asics-ke za asfalt, ki ga je v večini.
Uporabniški avatar
 raf
#140234
Trenuzno sem zelo zadovoljen z nike+ pegasus airzoom in omero2+, ker sem na žalost še pretežak in rabim dobor blaženje.
Čakam pa na brooks, ko pridejo v Slovenijo, da jih sprobam.
 robertos
#140274
Izkazale so se odlične na poti spominov pa okolici rožnika in po mostecu ASICS 2130 odlične so tudi NIKE AIR SKYLON
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA