prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Frikica
#136864
Mene tudi zanima, če ima kdo izkušnje. Te čevlje sem prvič videla v Dublinu. Sicer je cena kar navita, zato bi bilo dobro slišati mnenja. :)
Uporabniški avatar
 husein
#136897
Za pogledat so pa grde ko pes :lol:
 PJ
#136977
ja, res zgledajo grozne takole na prvi pogled. ampak sem jih pa videla tudi na eni lepi in postavni punci, pa je vse skupaj zgledalo zelo zanimivo :)
 PJ
#137570
Frikica, kot kaže te superge zanimajo samo naju, zato ti sporočam: včeraj sem jih probala v Villachu, v trgovini Laufsport Munzer. Moj vtis je, da so primerne za počasno ali srednje hitro hojo, občutek je pa res zelo nenavaden. Drža telesa je v teh copatih drugačna, bolj pokončna obenem pa nisem imela tistega zategnjenega občutka v križu, s čimer imam že leta težave.
So pa res grde, zlasti črne in usnjene, modeli v beli barvi pa malo manj. Žal niso imeli modela v belo-oranžni barvi ki sem si jo jaz želela, zato jih nisem kupila, jih bom pa naročila po internetu.

Lp,
Uporabniški avatar
 Frikica
#137573
PJ, hvala za informacije. Sporoči še, kje boš naročila.
 Tanjusha
#137602
Hej, punci!

V Vita centru v Naklem pri Kranju tudi prodajajo te cevlje. Izbra je bolj uboga zdaj, imajo pa celo nekaj znizanja, cena pa je vseeno ... :roll:
 PJ
#137609
No pa smo že tri, ki smo opazile tole čudno obutev:)

Naročila jih bom kar preko Amazon.com, ker zmeraj naročam več stvari hkrati mi je to najbolj praktično.

Model je: MBT M Walk Orange

Povezava: http://www.amazon.com/MBT-M-Walk-Orange ... RVHZK15ZU6

Cena pa glede na tečaj dolarja ugodna!
 luzr
#137629
@PJ in Frikica, te "šlape" ne zanimajo samo vaju.
Osebno sem sicer v dvomih glede blaženja in nasplošno glede funkcionalnosti pri teku... Za hojo jih ne potrebujem, razen če bi bila ta pretresljivo drugačna. Ampak za drag denar se mi zdijo trenutno nepotrebne.
Zato jih bom pred tem poskusil. Vedve pa tudi poročajta ;).

@Tanjusha, hvala za namig kam naj grem.
Uporabniški avatar
 pia
#137839
http://www.naturel.si/mbt/prosticas/delovanje.htm
Menda ta gospod ni več uvoznik in je prodal firmo.

Imam bele sandale kot službeno obutev (zdravstvo). Občutek je odličen, prvi teden so me bolela meča (kot muskelfiber), pa malo sem ravnotežje lovila... Na nogi ne zgledajo tako, kot na sliki (kot visoke pete)

Že nekaj let razmišljam, da bi si jih kupila še za prosti čas, pa me cena zaenkrat odvrača. Cena je v povsod v Evropi enaka in za popust se težko zmeniš (meni ni uspelo, ko sem kupovala črne iz semiša za očeta)...
Moj oče jih nosi vsak dan, ima pa bolečine v kolkih... Kupila sem jih v prodajalni z medicinskimi pripomočki na Hrvatskem trgu blizu KC.

Lp
 PJ
#137903
Po nasvetu Tanjushe sem včeraj šla firbcat v Vita center Naklo. Zelo prijazna prodajalka, ki to obutev tudi sama nosi je opisala svoje izkušnje, komentarje strank .. Trenutno imajo večjo ponudbo sandal, vendar naročajo robo sproti, tako da lahko "naročiš" model ki ti ustreza.
Glede na cene pri nas, sem pa še vedno odločena za nakup po internetu. V Ameriki sem jih našla za 168 usd kar je cca 108 eur, to pa je znatno ceneje kot pri nas ali v sosednjih državah:)
 Tanjusha
#137905
PJ - a potem si sla? Super. Vseeno je bolje prej probat, da vidis, katero cifro potrebujes, pa se Naklo je blizje kot Avstrija :) Ce bos narocila, porocaj, ker tudi mene zanimajo izkusnje s prve roke.
 vd
#150521
Živjo,

MBT shoes so res dobre, prvič sem jih videla in probala v Londonu, kjer bi jih lahko kupila s popustom - pa jih na žalost nisem :(

cene pri nas in bližnjih eu državah so res visoke - a še vedno mislim da so vredne svojega denajra.

ja na internetu so cene veliko nižje, jaz sem jih gledala na ebay-u, vendar mi nakup tehnično ni uspel :x

za tek ti čevlji pomojem mnenju niso.

no, kaj pa vam ki ste pisali o nakupu prek neta in v ameriki, vam je nakup uspel? Kako? Kako je s carino?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA