teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 lisicka
#59962
Uf! :roll: MI je pa kar casa vzelo, da sem vse kar ste napisali prebrala. :D Najprej, hvala za vse nasvete! Po mojem se bom pa kar oprijela oguljene rutine in ukinila sladkarije in kake pozne večerje in uvedla poleg zajtrka še dopoldansko in popoldansko malico po kosilu. Saj,če smo iskreni, telo cukra niti pod razno ne potebuje toliko, kot mi vnašamo danes. In jaz ne znam počet tega, teh pet obrokov in pazit kaj ješ... Pa tudi velikokrat sem v družbi drugih ljudi, recimo v hribih, ki upoštevajo to, da ne jem mesa, ali pa me ni v Slo ali pa sem v kaki vukojebini (oprostite izrazu), kjer bi rabila vekarco in opomnik, da bi me spomnila na to naj jem in kaj naj jem. No, vidite, v tem grmu je zajec skrit. Ta zmernost je kar velika umetnost. Veliko lažje je bit na eni ali drugi strani kot pa na sredi. Kar se povečanja teže tiče zaradi mišične mase, se je to zgodilo že kako leto nazaj, ko sem ternirala borilno veščino ali pa v hribih, ko vsakič pridem težja dol, kot sem šla gor! Pa vmes se rukzak sprazni! :D Bom sporočila kako so se nasveti prijeli. pa naj zmaga negativna kalorična razlika :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA